Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

Pagaliau įveikiau abi temas. Jei ne SM - tai nei man reiktų tų sliekų nei ką lotuliukas.gif . Skaičiau kažką apie gėles ir kažkaip nejučia - jau skaitau apie sliekus. biggrin.gif Ir taip užsikabinau, kad dabar trūks plyš ir man reikia šitų padarėlių. (Negaliu patikėt,aš jų net paimt bijodavau blush-anim-cl.gif ) Viską suplanavau, turiu sodą ir aišku dabar reikia sliekų! Kas galėtų padėti Panevėžy, ar kur aplink? ax.gif
Atsakyti
Galėsiu pasidalinti pavasariop, kai vyksiu į kaimą (Kėdainiai)
Atsakyti
Ačiū Lotari, jei nerasiu arčiau būtinai kreipsiuosi aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2012 01 12, 18:04)
Ačiū Lotari, jei nerasiu arčiau būtinai kreipsiuosi aciuks.gif

Panevezy yra moteriske,kuri turi ju galybe ir parduoda,pernai rase,kad gelem prekiauja ir sliekais,net ziema turi siltnamyje,tik daugiau nieko negaliu pasakyt.bet panevezy TIKRAI,net laikrastyje buvo kazkokiam ir nuotrauka.
Atsakyti
Ačiū Venta9, bandysiu ieškot.
Na bet baisiai įdomu, kaip šią žiemą ištvers "draugeliai" g.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2012 02 04, 11:39)
Ačiū Venta9, bandysiu ieškot.
Na bet baisiai įdomu, kaip šią žiemą ištvers "draugeliai"  g.gif

As labai pergyvenu del savo ''pagalbininku'', nes lapu mazai turejau uzdengimui, o sala tai laaabai verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Panevezy siais sliekais prekiauja moteris zemdirbiu turguje, ji prekiauja paviljone gelemis.
jei reiks tiksliau, rasykit i az
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 12 05, 18:53)
Bet aš taip jau dariau pernai - ir jie nesušąlo  4u.gif  Pavasarį knibždėjo gniužulai sliekų  4u.gif

Asese, kaip sia ziema tokia labai salta, jusu sliekiukai jauciasi, nes ir siltnamyje tas minusas pasireiskia ir dar taip ilgai sala. Kiek suprantu vis nesat maisto jiems, tai gal tos atliekos ir sildo, pakol susala. Idomu bus pavasari isgirst bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2012 02 12, 13:32)
Asese, kaip sia ziema  tokia labai salta, jusu sliekiukai jauciasi, nes ir siltnamyje  tas minusas  pasireiskia ir dar taip ilgai sala. Kiek suprantu  vis nesat maisto jiems, tai gal tos atliekos ir sildo, pakol susala. Idomu bus  pavasari isgirst bigsmile.gif

Nežinau dabar, kaip jie ten laikos smile.gif Nešu maistą, nes gaila man mesti į konteinerį, o tikroji komposto dėžė tolokai užsnigta - daug darbo, kol prisikasi iki jos smile.gif
Pernai išgyveno, nors irgi buvo šalta, jei bus kantrūs - išgyvens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2012 02 12, 14:32)
Nežinau dabar, kaip jie ten laikos smile.gif Nešu maistą, nes gaila man mesti į konteinerį, o tikroji komposto dėžė tolokai užsnigta - daug darbo, kol prisikasi iki jos smile.gif
Pernai išgyveno, nors irgi buvo šalta, jei bus kantrūs - išgyvens smile.gif

Kantrus biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as su deze dali parsinesiau i rusi ir maitinu ax.gif ka rasiu komposte pavasari net nezinau mastau.gif nes tai pirmi metai jie pas mane, tai uztat apsaugai parsinesiau dali i rusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2012 02 12, 15:20)
o as su deze dali parsinesiau i rusi ir maitinu ax.gif ka rasiu komposte pavasari net nezinau mastau.gif nes tai pirmi metai jie pas mane, tai uztat apsaugai parsinesiau dali i rusi ax.gif

O musyciu neprisiveise?
Atsakyti