Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

[quote=dulyte,2012 01 12, 14:47]
Pagaliau įveikiau abi temas. Jei ne SM - tai nei man reiktų tų sliekų nei ką lotuliukas.gif . Ir taip užsikabinau, kad dabar trūks plyš ir man reikia šitų padarėlių.


ir man tas pats biggrin.gif,kuriuosi name,tai komposta jau pradejau kaupt is rudenio ,pavasariop slieku reikes. biggrin.gif gal kas zinot kur ju gaut Marijampolej,ar netoli jos?kazin zveju parduotuvej butu ju?
Atsakyti
[quote=daiveee,2012 02 16, 19:47]
[quote=dulyte,2012 01 12, 14:47]
Pagaliau įveikiau abi temas. Jei ne SM - tai nei man reiktų tų sliekų nei ką lotuliukas.gif . Ir taip užsikabinau, kad dabar trūks plyš ir man reikia šitų padarėlių.
ir man tas pats biggrin.gif,kuriuosi name,tai komposta jau pradejau kaupt is rudenio ,pavasariop slieku reikes. biggrin.gif gal kas zinot kur ju gaut Marijampolej,ar netoli jos?kazin zveju parduotuvej butu ju?
[/quote]
jei kur nors aplink ten rasi tai rėk garsiai biggrin.gif
aš domiuosi kur gaut aplink Alytų, bet nerandu niekur, žvejų parduotuvėse pas mus nėra g.gif
Atsakyti
Turejau kontakta, kas Pasvalyje turi, tik reikia pasitikslinti telefona. Jeigu kam reikes rasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(femme_fatale @ 2012 02 16, 20:17)
Turejau kontakta, kas Pasvalyje turi, tik reikia pasitikslinti telefona. Jeigu kam reikes rasykit i az.

tai kur cia man Pasvalys biggrin.gif ,kitas galas Lietuvos,gal kas atsilieps is pietesnes Lietuvos. biggrin.gif
Sarlatane77 jei suzinosiu pranesiu,nors man iki Alytaus dar siek tiek km,jau arciau Lazdijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 02 16, 21:17)
jei kur nors aplink ten rasi tai rėk garsiai biggrin.gif
aš domiuosi kur gaut aplink Alytų, bet nerandu niekur, žvejų parduotuvėse pas mus nėra  g.gif

Nu, jei kurį pavasario savaitgalį Alytuj kur nors prie pagrindinės gatvės palauktumėt, kai sliekai pro šalį važiuos biggrin.gif - nebūtų problemų jų gauti smile.gif
Atsakyti
O man jau pasiseke, nusipirkau (Vilniuje) kibira sliekiuku uz 55 litus, atrodo jau dirbti pradejo. Labai ju norejom, irgi jau is rudens ruosemes. Kol kas rusy gyvena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarema: 16 vasario 2012 - 22:24
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 02 16, 22:00)
Nu, jei kurį pavasario  savaitgalį Alytuj kur nors prie pagrindinės gatvės palauktumėt,  kai sliekai pro šalį važiuos biggrin.gif - nebūtų problemų jų gauti  smile.gif

oooooo, šaunu, būtinai palaukčiau smile.gif , susirašysim pavasarį 4u.gif
pas mus čia gal juos augint nepopuliaru, jau rudenį į garažą aš jų parsinešt norėjau, bet nieks čia jų neaugina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vasarema @ 2012 02 16, 22:24)
O man jau pasiseke, nusipirkau (Vilniuje) kibira sliekiuku uz 55 litus, atrodo jau dirbti pradejo. Labai ju norejom, irgi jau is rudens ruosemes. Kol kas rusy gyvena.

oho, net kibirą bigsmile.gif
man tai užtenka kelių saujalių, prisiveis patys jei bus viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 02 16, 23:24)
O man jau pasiseke, nusipirkau (Vilniuje) kibira sliekiuku uz 55 litus, atrodo jau dirbti pradejo. Labai ju norejom, irgi jau is rudens ruosemes. Kol kas rusy gyvena.



Kur pirkot Vilniui?

Kaip dabar su tuo kibiru, jų ten turėtų būt labia daug blink.gif , jiems gi vietos reikia? Ar čia kibiras su sliekais ir žemėm? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 02 17, 08:25)

oho, net kibirą bigsmile.gif
man tai užtenka kelių saujalių, prisiveis patys jei bus viskas gerai


Būtų ir saujelės gana, bet neradau, pirkau pas tuos, kurie pramoniniu būdu augina pardavimui. Ten ne vien siekai, žinoma, matosi, kad ne vieną dieną jie jau ten gyveno, yra ir humuso ir ne pilnai perdirbto komposto.
Papildyta:
QUOTE(ErikaI @ 2012 02 17, 08:31)
Kur pirkot Vilniui?

Pirkau pagal kažkokį skelbimą iš interneto, man atvežė, nes pro šalį važiavo, į az galiu pardavėjo tel. numerį parašyti, čia gal nekorektiška skelbti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 02 17, 08:40)
Būtų ir saujelės gana, bet neradau, pirkau pas tuos, kurie pramoniniu būdu augina pardavimui. Ten ne vien siekai, žinoma, matosi, kad ne vieną dieną jie jau ten gyveno, yra ir humuso ir ne pilnai perdirbto komposto.

derai taip pirkt, tik kad kaina kanda smile.gif , bet taip parduoda kibire ne vienodo dydžio sliekus, o ir mažiukus, kiaušinius ir t.t., tai taip geriau jie prisitaiko ir prisiveisia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek grynai sliekų ten yra, patikrinti būtų neįmanoma, nesuskaičiuosi juk, pirmom dienom, apskritai, nedaug jų mačiau, iki dugno nesirausiau, gal ir streso jie gavo vežami, sulindo gilyn. Kai pradėjau maitinti, tai jau ir paviršiuje yra. Gal iki pavasario pradės daugintis, į kompostinę daugiau paleisiu, greičiau bus perdirbamos atliekos. Kaina nemaža, bet kad labai mums jų reikėjo, aš dabar su jais pasikalbu, prašau, kad nepabėgtų. Į tą savo žemės ūkį visi mes nemažai investuojam, tikėkimes, kad investuojam į ekologiją ir savo sveikatą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 02 17, 10:36)
aš dabar su jais pasikalbu, prašau, kad nepabėgtų. Į tą savo žemės ūkį visi mes nemažai investuojam, tikėkimes, kad investuojam į ekologiją ir savo sveikatą  unsure.gif

biggrin.gif thumbup.gif
drinks_cheers.gif aš irgi laaaabai jų noriu, noriu vaikus maitint bent jau daržovėm ekologiškom rolleyes.gif
Atsakyti