Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

Siandien apziurejau po ziemos savo augintinius, visi susale, negyvi verysad.gif bet labai daug mazu gyvu sliekiuku, tik nezinau ar tai kalifornijos vaikiukai, gal kas zinote, jie tokie dryzuoti visi, trumpi sliekiukai, ar cia taip kokie doh.gif
Atsakyti
Rudenį prisikroviau kibiraitį sliekiukų, namo parsinešiau, šėriau šėriau, kol susmirdo.. Vnž aš, dura, skylučių dugne nepadariau, indo į indą nesukišau, kaip nekurios protingos.. Susmirdo mano sliekiukai prigėrę. Na ką, išnešiau kibiraitį laukan, padėjau pakeliui in kompostinę.. O po to gi ir -25 ir -30 buvo.. šiandien graži diena, išėjau apsitvarkyt, paėmiau kibiraitį, nunešiau į kompostinę, verčiu, o ten sliekiukai raitosi.. jaaa, Gulbe, tokie dryžuoliukai, nedicki.. Aš, tai, žinok, apsidžiaugiau, kad tai JIE.. nu kuriems kitiems tam kibiraity atsirast? O jei jam jame išgyveno, tai kompostinėj tikrai... (teorizuodama viliuos)


Mergai, jaučiat pavasarį? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Kaip geeeeeeeeeeeeraaaaaaaaaaaaaaaaaa....
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 03 03, 17:54)


thumbup.gif tai turbut tikrai vaikiukai, as galvoju gal cia kokie is puvenu prisiveise nekilmingi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulbe59 @ 2012 03 03, 16:38)
Siandien apziurejau po ziemos savo augintinius, visi susale, negyvi  verysad.gif bet labai daug mazu gyvu sliekiuku, tik nezinau ar tai kalifornijos vaikiukai, gal kas zinote, jie tokie dryzuoti visi, trumpi sliekiukai, ar cia taip kokie  doh.gif

jaunikliai balti, paugę tikrai panašus į dryžuotus, o šiaip pamatysi rudeniop, pagal epetitą biggrin.gif

manieji kibire gyvi ax.gif komposte dar nežiūrėjau g.gif
Atsakyti
Maniskiai dezej rusy ojeee kaip veisias doh.gif kompostinej neziurejau dar, tik va velu rudeni maciau kurmis buvo isisukes sad.gif nezinia ka rasiu ten atsilus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2012 03 04, 22:39)
Maniskiai dezej rusy ojeee kaip veisias doh.gif kompostinej neziurejau dar, tik va velu rudeni maciau kurmis buvo isisukes sad.gif nezinia ka rasiu ten atsilus unsure.gif

Tikriausiai, nieko neberasit biggrin.gif O kurmiukas nemirs badu rolleyes.gif Tiesa, o musyciu neprisiveise dezeje? As savo bambali negalejau laikyt del sios priezasyies lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš rūsyje laikau, tai musyčių prisiveisė. Kol sliekai buvo prie pečiaus, tai musytės spiečiais skraidė, pastačiau vėsiai, tai ir musyčių sumažėjo. Vakar apžiūrinėjau savo sliekinę, tai dar viskas užšalę, nesimato, ar sliekai gyvi. Apdengiau juoda plėvele, kad greičiau sušiltų. Matysm, kas iš jų gausis, pirmi metai pas mane. Šiap tai lapų krūva stipriai sukritus, darbavosi neblogai, kol šalčiai neužėjo.
Pirkau sliekus praeitą pavasarį, du kibiriukus. Tai tų sliekų tarp žemių dorai nė nesimatė. Per vasarą tiek prisidaugino, kad gumulais raitėsi, nėjo net patikėti, kad tiek atsirasti gali. Jei tie sliekai bus neįšalę, tai kas kitą rudenį darysis, sakiau, reiks į dirvą paleisti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mairux: 05 kovo 2012 - 11:14
QUOTE(mairux @ 2012 03 05, 11:11)
Aš rūsyje laikau, tai musyčių prisiveisė. Kol sliekai buvo prie pečiaus, tai musytės spiečiais skraidė, pastačiau vėsiai, tai ir musyčių sumažėjo. Vakar apžiūrinėjau savo sliekinę, tai dar viskas užšalę, nesimato, ar sliekai gyvi. Apdengiau juoda plėvele, kad greičiau sušiltų. Matysm, kas iš jų gausis, pirmi metai pas mane. Šiap tai lapų krūva stipriai sukritus, darbavosi neblogai, kol šalčiai neužėjo.
Pirkau sliekus praeitą pavasarį, du kibiriukus. Tai tų sliekų tarp žemių dorai nė nesimatė. Per vasarą tiek prisidaugino, kad gumulais raitėsi, nėjo net patikėti, kad tiek atsirasti gali. Jei tie sliekai bus neįšalę, tai kas kitą rudenį darysis, sakiau, reiks į dirvą paleisti.  g.gif

Gaila į dirvą, kurmiai išgaudys, nebent kokią sutartį su jais pasirašyti, kad neliestų, tik neaišku kokia kalba. Kadangi sliekukus nusipirkau tik prieš mėnesį, interneto platybėse iėškojau apie juos info, tai kurmiai visiems išgaudo sliekiukus. Kiniečių kalbos nežinau, gal kurmiai ten protingesni. Europoj ir Kalifornijoj ta pati problema, kurmiai.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 03 05, 12:11)
Aš rūsyje laikau, tai musyčių prisiveisė. Kol sliekai buvo prie pečiaus, tai musytės spiečiais skraidė, pastačiau vėsiai, tai ir musyčių sumažėjo. Vakar apžiūrinėjau savo sliekinę, tai dar viskas užšalę, nesimato, ar sliekai gyvi. Apdengiau juoda plėvele, kad greičiau sušiltų. Matysm, kas iš jų gausis, pirmi metai pas mane. Šiap tai lapų krūva stipriai sukritus, darbavosi neblogai, kol šalčiai neužėjo.
Pirkau sliekus praeitą pavasarį, du kibiriukus. Tai tų sliekų tarp žemių dorai nė nesimatė. Per vasarą tiek prisidaugino, kad gumulais raitėsi, nėjo net patikėti, kad tiek atsirasti gali. Jei tie sliekai bus neįšalę, tai kas kitą rudenį darysis, sakiau, reiks į dirvą paleisti.  g.gif

o kur pirkot sliekus? man ju atveze drauge,bet nezinau ,ar ten tikrai kalifornijos sliekai,maziukai tai balti,o paskui tai neatkreipiau demesio.o paprastu slieku jaunikliai kokie buna,nebalti?
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2012 03 11, 09:33)
o kur pirkot sliekus? man ju atveze drauge,bet nezinau ,ar ten tikrai kalifornijos sliekai,maziukai tai balti,o paskui tai neatkreipiau demesio.o paprastu slieku jaunikliai kokie buna,nebalti?

Pirkau parodoje, Kaune, žemės ūkio universitete. Kaip tie mažiukai atrodo kažkaip net nesu pastebėjusi. Man irgi visą laiką atrodo, kad tie mano sliekai paprasti, nes aš jų neatskiriu. Iš pradžių tai tikrai galvojau, kad tie kalifornijos dingo ir įsiveisė paprasti sliekai, bet rudenį pasikapsčius po kompostinę šitiek daug sliekų buvo prisiveisę, tai dabar galvoju, kad vis dėl to ten yra kalifornijos.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2012 03 12, 16:23)
Pirkau parodoje, Kaune, žemės ūkio universitete. Kaip tie mažiukai atrodo kažkaip net nesu pastebėjusi. Man irgi visą laiką atrodo, kad tie mano sliekai paprasti, nes aš jų neatskiriu. Iš pradžių tai tikrai galvojau, kad tie kalifornijos dingo ir įsiveisė paprasti sliekai, bet rudenį pasikapsčius po kompostinę šitiek daug sliekų buvo prisiveisę, tai dabar galvoju, kad vis dėl to ten yra kalifornijos.

o juos galima laikyt komposto dezej?(kur parduotuvese buna pirkt) dabar juos laikau padangoj,tai ja ruosiuos ismest ir perkelt i komposto deze(800l talpos)
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2012 03 12, 15:56)
o juos galima laikyt komposto dezej?(kur parduotuvese buna pirkt) dabar juos laikau padangoj,tai ja ruosiuos ismest ir perkelt i komposto deze(800l talpos)

žinoma, aš laikau paparastoje medinėje dėžėje ax.gif sluoksniuoju , kad gautų ir oro ir neskęstų ax.gif
Atsakyti