Įkraunama...
Įkraunama...

Kalifornijos sliekai (2 dalis)

Sveikutes, na ka gi eisiu ir as MB judint, kad sukaltu komposto deze. Praeitais metais per velai paskaiciau apie kalifornijos sliekus ir palikau si reikala siems metams tongue.gif
Tai dabar ieskau sliekiuku saujeles Klaipedoj 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Jungiuosi ir aš į jūsų gretas.
Gal žinote kas žemaitijoje pardavinėja sliekus?
Atsakyti
šiandien už 5 Lt nsuipirkau sliekų mugėj senukuose prie banginio. nedaug, į grietinės indeli 400 ml sudėti.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2011 04 16, 21:46)
Sveikutės.
  Jungiuosi ir aš į jūsų gretas.
  Gal žinote kas žemaitijoje pardavinėja sliekus?

O kurioj vietoj Žemaitijos reikia? Jei apie Šilalę, aš galėčiau truputį darbštuolių padovanoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 04 16, 22:00)
šiandien už 5 Lt nsuipirkau sliekų mugėj senukuose prie banginio. nedaug, į grietinės indeli 400 ml sudėti.

Mes irgi Vilniuje pirkom - mum už 50 lt prikrovė nemažą dėžę sliekų - su atliekom, tarp kurių jie ten kamuoliais susisukę - ne mažiau 12 kg dėžė svėrė smile.gif, daliai kliuvo naminių gyvūnų "rolė" http://www.youtube.c...feature=related , nes mano vyresnėlė labai norėjo šių augintinių doh.gif , o kiti iškeliavo į kompostinę. tikrai daaaaaug jų gavom.
Atsakyti
o jūsų mažiukai sliekiukai yra balti ar ružavi?

Mūsų visi sliekiukai ružavi, panašios spalvos, tai vyras erzina, kad paprastų sliekų mugėj nusipirkom.

Norėjau paleisti į kompostinę, bet paskaičiu, kad jie šilumą mėgsta, tai namo kibiriuke atsivežiau, šiltai gyvena po foteliu virtuvėj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 17 balandžio 2011 - 07:50
QUOTE(saulyte525 @ 2011 04 17, 08:49)
o jūsų mažiukai sliekiukai yra balti ar ružavi?

Mūsų visi sliekiukai ružavi, panašios spalvos, tai vyras erzina, kad paprastų sliekų mugėj nusipirkom.

Norėjau paleisti į kompostinę, bet paskaičiu, kad jie šilumą mėgsta, tai namo kibiriuke atsivežiau, šiltai gyvena po foteliu virtuvėj.

user posted image
Pažiūrėk, kokie mano 4u.gif
Gal nelabai matosi g.gif - tie mažiukai balti, o didieji rausvi. Suaugę jie mažesni už mūsų lietuviškus sliekus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 17 balandžio 2011 - 08:07
QUOTE(Asese @ 2011 04 16, 22:46)
O kurioj vietoj Žemaitijos reikia? Jei apie Šilalę, aš galėčiau truputį darbštuolių padovanoti  mirksiukas.gif

Gaila kad tiek toli. Mes gyvename Akmenėje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2011 04 17, 12:31)
Gaila kad tiek toli. Mes gyvename Akmenėje  verysad.gif

Kiek zinau ju turi apie Vieksnius ar net paciame mieste,tik pavardes nezinau,kazkur netoli kapu,vaziuosiu po Velyku tvarkyti kapus gal ka suzinosiu. O jus is kokios Naujos ar senos Akmenes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta9: 17 balandžio 2011 - 18:02
QUOTE(Venta9 @ 2011 04 17, 18:59)
Kiek zinau ju turi apie Vieksnius ar net paciame mieste,tik pavardes nezinau,kazkur netoli kapu,vaziuosiu po Velyku tvarkyti kapus gal ka suzinosiu.

Reiks paieškoti. Jei ką sužinosite- parašykit.
Atsakyti
Ačiū, diasaja 4u.gif .Galiu tiesiog su šakėm "sukelti"?
Atsakyti
Kas is Kaunieciu galetu pasdalint sliekiukais ?Labai noreciau 4u.gif
Atsakyti