Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiško gyvenimo rezultatai

garbanota 123, jau bjauru skaityt, kai per visas temas nešatės ir giriat savo pažįstamą, jums gal procentai kapsi? Gausit bart, jei nesiliausit cool.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau ir pavydžiu blush2.gif Na, man viskas atvirkščiai. Stengiamės sveikai maitintis, atsisakėm kai kurių parduotuvinių produktų, tikrai neperku bet ko. Jau kuris laikas šampūnas ekologiškas, vietoj sintetinių kremų, kūno pienelių, naudojami aliejai (kokoso, sviestmedžio, alyvuogių). Na, bet per pastaruosius metus tiek kartų sirgome visi, kad baisu. Nė vienais metais tiek daug vyresnieji vaikai neslogavo ir nekosėjo doh.gif Grai, kad aš šiuo metu būnu namuose su mažąja - veidas gyvenime nebuvo toks negražus, o seborėjinis dermatitas pastoviam paūmėjime... Viliuosi, kad tai pereinamas laikotarpis. Gal organizmai stumia visą brudą lauk? g.gif Logiškai suvokiu, kad nuo sveikų produktų taip negali būti, kad gal kitos priežastys, kad sutapimas... Turbūt reikia dar laiko ir kantrybės smile.gif
Atsakyti
Na dar vienas "atradimas":
Išmokau iš muilo riešutų išsivirti tokį kaip prausiklį/ploviklį. Prausiu juo veidą jau gal kokią savaitę - nu tikrai mano odai labai patinka, tokia švelni pasidarė ir nei per daug riebi, nei išsausėjusi. Gal tuoj kremo galėsiu nebenaudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 24, 10:26)


gal aliejai Jums netinka? 4u.gif nes pvz aš neprisitaikiau nei vieno iš aliejų savo odai, likau prie kremų, tik aišku jie geresnės sudėties nei ankščiau naudoti ax.gif

QUOTE(nojura @ 2011 03 24, 10:57)


o Jūs kaip plaunat juo veidą? ant vatuko pilat ar į delną? ar nuplaunat po to vandeniu? sudominot labai, turiu jo išsivirusi kaip tik, bet vis bijojau ant veido bandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 03 24, 12:06)

o Jūs kaip plaunat juo veidą? ant vatuko pilat ar į delną? ar nuplaunat po to vandeniu? sudominot labai, turiu jo išsivirusi kaip tik, bet vis bijojau ant veido bandyti g.gif


Jo, ant vatos užsipilu, nusivalau visa veidą, paskui tiesiog vandeniu nusiprausiu gerai.
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2011 03 24, 14:39)
Jo, ant vatos užsipilu, nusivalau visa veidą, paskui tiesiog vandeniu nusiprausiu gerai.


aš su vandeniu neprausiu veido g.gif gal reikės bandyti hidrolatu man jį nusivalyti, bet ačiū už idėją 4u.gif
Atsakyti
Po biski si ta naudoju ekologiska arba naturalu.
Paskutiniu laiku esu pakeitus sampuna, tai mana kirpeja pastebeja, ka plaukai pasikeiten- i gera pusi. Apsidziaugiau kai ana tai pasaki.
O ant veida vis da chemija tepuos. Nors ne visada. blush2.gif
Atsakyti
As jauciu teigiama rezultata ax.gif ,iki pradedant gyvent sveikiau mane kamavo neaiskios alergijos-delnai,alkunes,paausiai skilidedavo iki kraujo,pasmakrys nuolatos isbertas,skruostai lupdavosi,tai sitokiu ciudu jau senai neber.
Sutaupau pinigu,maziau perku kosmetikos,o ta kuria perku yra zenkliai pigense uz Kristianos "gerybes".
Anksciau plaukam turedavau n rusiu priemoniu,dabar prasisuku su vienu sampunu , kondiske ir argano aliejum,plaukai atrodo gerai-ilgi,veslus,blizgantys.
Nagu nelakuoju gal jau 2metai,manikiuras padarytas,odeles tepu arganu ir vaizdas mane dziugina.
Maitinames kaip imanoma sveikiau,pati mesos senai nevalgau,bet vyras ir vaikai gauna tetos uzauginta vistiena ir kiauliena.Darzoves savos,duona pati kepu,jogurta,majoneza gaminu irgi pati,o visa kita eko perku.
Vaikams duodu ekologiskus vitaminus skystu pavidalu ir linu semenu alieju.Nevalgom pusgamniu,sosisku ir pan.
Buityje naudojam ekologiskas priemones,stengiames kuo daugiau judet,but gryname ore.
Vaikam dar tik 2.5 metu,bet nesergam smarkiai, tiesa tik,pernai abu mazyliai vejaraupius apturejo ir viskas tfu tfu tfu.

Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 03 24, 17:35)
aš su vandeniu neprausiu veido g.gif gal reikės bandyti hidrolatu man jį nusivalyti, bet ačiū už idėją 4u.gif


O kuo jūs prausiat? Vanduo kažkiek pasausina odą, bet kuo jį pakeist tai nežinau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2011 03 25, 07:49)
O kuo jūs prausiat? Vanduo kažkiek pasausina odą, bet kuo jį pakeist tai nežinau... smile.gif


valau pieneliu, hidrolatu, labai retai vandeniu ax.gif man skirtumas akivaizdus, net nemoku nupasakoti, kokia mano oda būdavo po nuolatinio prausimo vandeniu (nors oda tikrai nėra sausa, veikiau mšri į riebumą). Vandenį naudoju, kai šveičiu odą tokiu kempiniuku, kurį sudrėkinu paprastu vandeniu ax.gif
Atsakyti
As ir kuo toliau tuo labiau susizaviu ekologisku ir sveiku gyvenimo budu.
Aciu merginos uz pasidalijima maloniais atradimais. Atradau keleta vertingu pastebejimu.
Kas pasikeite. Pradejo keistis palaispsniui. Pakeiciau zinoma visu pirma odos prieziuros priemones. Tik naturalius aliejus naudoju. Mano odai pilnai to uztenka. Po to darbe ir namuose naudoju orui kvepinti tik naturalius eterinius aliejus.
Atsinaujindama namus vengiu pirkti neaiskios kilmes visokius klijuotus daiktus. Nes labai gerai zinau, kaip blogai folmerdehidai.
Pradejau didesni demesi kreipti i maista. Dabar bandau pratintis taisyklingai maitintis. O kai esu uzsiemusi daug darbu tai sudetinga.
O kaip Jus issisukate, kad mazai gaminti reiketu? Nes ekoligiskai ir sveika maitinantis laiko daugiau reikia.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2011 03 26, 13:25)
O kaip Jus issisukate, kad mazai gaminti reiketu? Nes ekoligiskai ir sveika maitinantis laiko daugiau reikia.


taip, žinoma, reikia daugiau laiko. ale bet išverdi puodą ekologiškų bulvių, parodai šeimynai pirštu ir išeini į darbus bigsmile.gif o tie turi maisto visai dienai. sviestu iš vietinės karvutės dar pasigardina - nėr problemų. lašinio pasipjausto, jei vis dėlto atsiranda tų problemų lotuliukas.gif ir nepasakokit man, kad bulvė su lašiniu nesveika. dar ir kaip.

o kai pati per darbus nematau šviesos - graužiu plutą su vandeniu medum saldintu. viskas vietos gamybos - ir vanduo, ir duona, ir medus. ir sveika wink.gif.
Atsakyti