Įkraunama...
Įkraunama...

Primaitinimas

laba diena,
mano pumpureliui 5 menesiai. paskutinę savaitę tris dienas išeiles nevalgė, tiesiog pamatęs krūtį pradėdavo rėkti. tik gerai išsirėkęs po kokios val pavalgydavo. buvom pas savo daktarę, patarė pradėti primaitinti nuo avižų ir grikių košių. pradėjom valgyti avižų košytę vieną kartą per dieną. kai pakalbu su kitom mamom jos pradeda nuo vaisių ar daržovių tyrelių. esu truputėlį pasimetus nuo kuo pradėti tinkamiau? g.gif
ar reikia duoti gerti kokiu sulciu?
ar normalu, kad vaikiukas valgydamas košes kakoja tik kas 3-4 dienos? g.gif

labai dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editukas09: 22 lapkričio 2005 - 18:20
Mano leliukas gime labai didelio svorio 4.500,dabar jam jau menuo.Rytais ir diena buna ramus,maitinu tik krutimi,bet kai ateina vakaras tai kas puse valandos reikia maitinti ,tik baigiu jis vel rekia ir puola ciulpti savo rankyte,gal nebeuztenka mano pieno?Kakoja 2-4 kartus per diena. nuo 11 vakaro iki puse 6 ryto miega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzyte: 01 gruodžio 2005 - 10:13
Kadangi jau pradėjote vaiką primaitinti kruopų košėmis, įpraskite valgyti jas. O po to pratinkite prie daržovių tyrelių. Pradėkite nuo ankstyvųjų morkų, vėliau morkų bulvių, po jų ir kitų daržovių.
Atsakyti
O kiek priaugo svorio?Jeigu naktį išmiega tiek ilgai, panašu, kad pieno netrūksta.
Atsakyti
Laba diena , norėčiau sužinoti kokias dar daržoves gali valgyti 6 men kūdikis? Mes jau valgom bulves , morkas , brokolius. Aciu
Atsakyti
Moliūgas, cukinija, špinatai, žiediniai kopūstai, kukurūzai- tik žinoma ekologiški ir ne šaldyti.
Atsakyti
Labas vakaras,iskilo man tokia dilema,uz keliu dienu sueis sunui 4men.Noreciau suzinoti ar turiu ji pradeti primaitinti jei:sunus maitinamas tik misinuku Milumil 1(nuo 4men.pereisim prie Milumil 2),bei gauna Hipp arbateles po 100-200gr.para.Misinuko gauna 6-7kartus paroje po 200-220gr.Jau nuo gimimo jo svoris auga per daug gerai pasakyciau,per 3men.priaugo virs penkiu kg.Gime 3650g,o dabar jau tikrai bus virs 9kg.Taigi ar reikia ji primaitinti ir jei taip,tai nuo ko pradeti ir kokiais kiekiais didinti.
Aciu is anksto
Atsakyti
Labas vakaras,iskilo man tokia dilema,uz keliu dienu sueis sunui 4men.Noreciau suzinoti ar turiu ji pradeti primaitinti jei:sunus maitinamas tik misinuku Milumil 1(nuo 4men.pereisim prie Milumil 2),bei gauna Hipp arbateles po 100-200gr.para.Misinuko gauna 6-7kartus paroje po 200-220gr.Jau nuo gimimo jo svoris auga per daug gerai pasakyciau,per 3men.priaugo virs penkiu kg.Gime 3650g,o dabar jau tikrai bus virs 9kg.Taigi ar reikia ji primaitinti ir jei taip,tai nuo ko pradeti ir kokiais kiekiais didinti.
Aciu is anksto
Atsakyti
Jeigu kūdikio svoris toks didelis, tai ir maistinių medžiagų poreikis jam yra didesnis. Todėl jau galima pradėti papildomą maitinimą- nuo daržovių tyrelių. Smulkiau pasiskaitykite atsakymus kitoms mamoms.
Atsakyti
Laba diena.
Mano sūnukui 5 mėn. Pilnai MP buvo maitinamas tik iki 3 mėn, bet pienelio mažėjo ir beveik nuo 5 mėn. valgo jau vien tik mišinuką. Prisiklausius gausybės patarimų pora sav kasdien duodavau po pagremžto obuolio arbatinį šaukštelį, o šiandien pirmąsyk daviau šaukštelį Hipp tyrelės obuolys (80 proc.) + bananas (20 proc.).
O ką tik išsiaiškinau, kad primaitinti kūdikį reikėjo pradėti nuo daržovinių tyrelių. Nežinau ką daryti toliau, ar nutraukti duoti vaisių ir pradėti maitinti ankstyvųjų morkų tyrele, ar morkų tyrelę bandyt įvedinėti tiesiog po keletos dienų per kitą maitinimą, nenutraukiant vaisinių tyrelių g.gif
Ačiū už atsakymą 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 27 sausio 2006 - 14:03
Ne, nutraukti dabar jau vaisinių tyrelių nereikia, tegul kasdien tarp maitinimų jas valgo (tik kiekis ne didesnis kaip 50g, po to kas mėnesį vis po 10 g padidinkite). Bet tikrai nepatariu gremžti obuolio ar pirktinio banano- tai nėra vaisiai, tinkami kūdikiui (dėl apdorojimo chemikalais). Duokite tik vaisines tyreles.
Po truputį galite pradėti daržovių tyreles- tai jau bus pagrindinis maitinimas (kai įpras), pakeičiantis maitinimą pieno mišiniu.
Atsakyti
Kokio amžiaus vaikučiui jau galima valgyti riešutus, grybus? Ir kodėl negalima anksčiau?
Ačiū.
Atsakyti