Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 73 tema

QUOTE(janna @ 2011 02 19, 08:48)
Busiu taip pat nepopuliari. Tikejausi daugiau, nei gavau perskaicius. Mano, kuklia nuomuone, tekstas daugiau tiktu straipsniams  zurnaluose  blush-anim-cl.gif2, toks "neknygiskas"  ax.gif 

va va, 100proc pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Klopedija, dėkui už naują temą 4u.gif

QUOTE(Svajotoja @ 2011 02 19, 09:40)
O aš registruojuosi su K.Alvtegen "Gėda" ir B.Schlink "Reader".

Aš visai neseniai perskaičiau Schlik 'The reader' (Skaitovas). Man patiko. Kažkaip neradau prie ko prikibti toje knygoje. Viskas man tiko ir patiko. Nors ir filmas patiko

Tiesa, norėjau pasiklausti vilniečių ar kada planuojamas meetas. O tai jau kažkaip ilgai nebuvom susibėgę ax.gif

O naujoje temoje registruojuosi su:
John Fowles 'The magus' (Magas) ir Margaret George 'Kleopatros memuarai'. Pirmoji labai patinka, o va antroji kažkaip kol kas nieko ypatinga (nors dar tik 100 psl perskaičiau). Gal sudomins dar g.gif

O taip pat visai neseniai esu pabaigusi Paulo Coelho 'Šviesos kario vadovas'. Nors taip ir nesupratau knygos prasmės, t.y. kokiu tikslu ji buvo parašyta ir kam. g.gif Tikrai nieko nebūčiau praradusi jos ir neskaičiusi. Vienu žodžiu nieko neypatinga ir nieko gera.

Monika Fagerholm 'Amerikietė mergaitė'. Knyga patiko. Patiko savo netradiciniu stiliumi, dėstymu, ta nežinomybės ir mistikos migla, kur persipyna tikrovė, svajos ir fantazija. Kažkada seniau teko skaityti tos pačios autorės 'Nuostabios moterys pajūryje'. Tai ši savo laiku man nepatiko. Nors gal tiesiog nebuvau pribrendus tokiam rašymo stiliui g.gif


Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 02 19, 09:41)
Gal paskolintum paskaityti? ax.gif

Bandysiu ieškoti smile.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 19, 12:25)
Kažkada seniau teko skaityti tos pačios autorės 'Nuostabios moterys pajūryje'. Tai ši savo laiku man nepatiko. Nors gal tiesiog nebuvau pribrendus tokiam rašymo stiliui  g.gif

Skaičiau ir aš šią, padrikoka tada pasirodė, neįstrigo, o va, kad "Mergaite" tos pačios autorės - net nežinojau.

Pradėjau "Vėjo šešėlį" norėdama žinoti ar galėčiau norėti biggrin.gif tos beveik aukso kainos priešistorės. Nu jau toookia pasaka, kad, matyt, nereiks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martux: 19 vasario 2011 - 11:57
QUOTE(zis @ 2011 02 18, 22:04)
Labos 4u.gif
As siandien irgi po knygu muges bigsmile.gif Visa apsipatenkinus ir laiminga sedziu prie savo nauju knygu kalno, vartau visas ir negaliu atsikvoseti is dziaugsmo (kad MB leido tiek knygu prisipirkti jau savaime stebuklas ir dar nezirzdamas jas visas nese) blush2.gif Geda net prisipazinti su kiek knygu grizau blush2.gif vietoj planuotu 5 parsinesiau 14 doh.gif

Net prajuokinai biggrin.gif
As ketvirtadieni grizau su Saramago Evangelija, Savazh Firminu ir Alendes Paula, sitos neplanavau, tiesiog kaina susigundziau - 19 Lt. Bet baiges grynieji, tai vakar broliui sarasa idaviau biggrin.gif Taigi, siandien laukiu: Silva II, kad Silva I lentynoj neliudetu smile.gif, Upetakiu gaudymo, Stambulo, Kosmoso ir Ausros pazado smile.gif Kadangi siemet knygu nepirkau, tik kokias 2 gal, tai visai neblogai biblioteka papildziau.
Atsakyti
Alice Sebold "Numylėtieji kaulai"

Skaičiau seno leidimo, seno vertimo. Šviesi knyga apie baisus dalykus. Apie tai kaip mes nenorime paleisti mirusiųjų ir kaip mirusieji nenori palikti mūsų. Apie šeimos susitaikymo su netektimi kelią. Keturiolikmetė mergaitė nužudoma kaimyno ir stebi gyvenima iš savo rojaus. Labai patiko rojaus samprata. Rojus yra toks kokį tu įsivaizduoji, kartais kertasi su kitų žmonių rojumi, jei jie to nori. Mergaitė blaškosi, nes jos kūnas nerandamas ilgus metus, ji mato kaip jos šeima iš skausmo dužta į šipulius, kaip negali susitaikyti su tokia jos baigtimi. Jei tikitės trilerio, jo ten nebus. Žudikas aiškus nuo pirmo puslapio, kur guli kūna staip pat aišku nuo pat pradžių. Knygos esmė yra, tai ką žmonės jaučia gyvendamai nežinioje. Ką jaučia mergaitė nelaiku išėjusi, būdama šalia savo šeimos. Mirusieji išeina tada, kai patys to nori. Tada, kai pagaliau susitaiko kas įvyko žemėje.
Keista, kad buvo skiačiusių ir įžvelgusių tik baisumą ir žiaurumą šioje knygoje. Nes knyga tikrai ne apie tai. Tik įvardinta kaip tai atsitiko.

Vertinčiau 9 iš 10, sukėlė daug pamąstymų.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2011 02 19, 10:29)

thumbup.gif speju, kad apsikeisim, as tau Suke, tu man Fraju bigsmile.gif Nes knygele Frajaus kaip ir Ismos vandenys tokia visai nedicka...

QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 02 19, 10:41)
O kas yra "Neabejotinai miręs"? g.gif

Sukes Steghaus sagos 5 knyga (vampyrine serija) 4u.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 19, 13:25)
Tiesa, norėjau pasiklausti vilniečių ar kada planuojamas meetas. O tai jau kažkaip ilgai nebuvom susibėgę  ax.gif

Butu labai smagu susimatyti 4u.gif Ar tiktu vilnietems treciadienis susibegimui?
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2011 02 19, 17:40)
thumbup.gif speju, kad apsikeisim, as tau Suke, tu man Fraju bigsmile.gif Nes knygele Frajaus kaip ir Ismos vandenys tokia visai nedicka...
Sukes Steghaus sagos 5 knyga (vampyrine serija) 4u.gif
Butu labai smagu susimatyti 4u.gif Ar tiktu vilnietems treciadienis susibegimui?

Keisimės, keisimės clap.gif
Man trečiadienis netinka, jeigu ką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 02 19, 12:39)
Alice Sebold "Numylėtieji kaulai"



Negaliu skaityti knygų, kur kažkas blogai nutinka vaikams. Neįsivaizduoju, kaip nugalėti tą neramumą ... Jau ne viena knyga laukia, kol aš išaugsiu iš tos baimės.
Atsakyti
Ačiū Dievui, kad nesu nuovoki kaip Alexia ir pamiršau įduoti sąrašą dar eisiančioms į knygų mugę, tad belieka tik pavydėti biggrin.gif

Aš šiuo metu skaitau L. Ulickaja "Medėja" ir L. Gaude "Karaliaus Congoro mirtis".

Labai gundausi K. Sabaliauskaitės abiem "Silva Rerum" dalimis (parodoje abi kietais viršeliais apie 70 Lt, kai knygynuose 90-92 Lt), kaip galvojat ar man patiktų? smile.gif Aišku klausimas skaičiusioms - kiek tas romanas 'labai istorinis'? Ar jis panašus istoriškumu į P. Gregory, ar sunkesnis blush2.gif Gal įmanoma sulyginti su kokiu nelietuvišku autoriumi? (maždaug..tiesiog pirma asociacija kuri kiltų) ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, jei žinot, kas paliko maišelius su 5 nusipirktom knygom Knygų mugėj Litexpo, tai tegul kreipiasi į mane, mano vyras rado, atiduosim. Knygos: 1) apie kirčiavimą 2) apie fortepijono mokymą 3,4,5) meilės romanai.
Atsakyti
Junda, jums tądien knygas reikėjo palikti knygų mugės informaciniame stende, kur prie įėjimo ax.gif Būtų didesnė tikimybė, kad pametęs žmogus kreipsis ir apsidžiaugs..čia tik iliuzija, kad SM tokia visų skaitoma, o realiai (ypač jei knygas pirko pagyvenęs žmogus), tai tos knygos gali likti jums..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 02 19, 18:50)
Junda, jums tądien knygas reikėjo palikti knygų mugės informaciniame stende, kur prie įėjimo ax.gif Būtų didesnė tikimybė, kad pametęs žmogus kreipsis ir apsidžiaugs..čia tik iliuzija, kad SM tokia visų skaitoma, o realiai (ypač jei knygas pirko pagyvenęs žmogus), tai tos knygos gali likti jums..


Tai mano vyras ir dirba tame informaciniame stende, ten jos ir yra. Jas paliko kažkas konferencijos salėj vakar ant kėdės. Bet, kai pagalvoji, žmogus juk nepirks vėl bilieto, kad įeitų ir pasiklaustų, ar nerado kas jo knygų...
Atsakyti