Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(musyte @ 2011 03 28, 09:37)
Labukas, gerai laikaus po savaitgalio, vel pilna svajoniu blush2.gif  Pagalvosiu dar del albumiuko, nes kai visi mane matys, tai kazkaip biski sunkiau bus atsiskleisti blush2.gif


man atrodo kad lengviau, nes pamatysi kad mes tikrai ne baisios biggrin.gif
o tau O jau buvo?

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 28, 09:41)
xaxa  lotuliukas.gif Aisku, kur tu nepriminsi  lotuliukas.gif

O tu gal diena dar numingi? ar taip ir gyveni su miegu trukumu, pratiniesi jau prie naujo rezimo? biggrin.gif As kai sirgau dabar, tai man pirmom dienom nerealiai nugara skaudejo.. viena nakti vis varciausi vietos nerasdama, atsisesdavau lovoj, bet taip kazkaip ir nesiryzau islipti ir jos, nueiti pasivaikscioti iki virtuves.. Man kazkaip atrodo naktis, tai metas buti lovoje biggrin.gif O ka tu veikei iki 6, kai nemiegojai??

Beje, kada tavo maziukas apsiverte jau zemyn galva? Nes drauge sake jos jau apsivertes, o gimdyt tik po 2.5 men  blink.gif Negi jis taip ir bus visa laika zemyn galva?? Ar dar vartysis pirmyn atgal??


as diena miegu toli grazu nevisada, nebent trumpai, tai bendroj sumoj as ismiegu ne tiek jau daug valandu, matyt kad organizmas pratinasi prie bemiegio rezimo. Ka darau... sedzio prie kompo, ziuriu NNS biggrin.gif dar skaitau, kartais mezgu/siuvineju... buna pavalgau jei nemiegu del skrandzio skausmu (kas buna dazniausia priezastis siaip).

pas mane irgi apsiverte anksti, panasiai kaip tavo draugei ir taip ir pratupejo visa ta laika zemyn galva ax.gif , bet cia gerai, sako kad lygtai lengviau nesioti taip ax.gif


Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 28, 08:11)
Aha as irgi buvau jau apgalvojusi toki scenariju - jei galeciau meginciau pati vairuoti, arba kviesciau greitaja  doh.gif O "kantrybes isikunijimas" jau parveze mineralinio, ir su vakareliu herojumi sneketi nesiruosia dar ilgai bebe.gif

...iki termino liko lygiai savaite...

Užjaučiu doh.gif
Oi, aš irgi nervuodavausi, nes kai pati alkoholio nevartoji, tai visi jį vartojantys labai erzina, o vyrui vis ūždavau galvą ir tebeūžiu, kam tą alų geria doh.gif
Ypač paskutines savaites prieš gimdymą zyzdavau, nes nenorėdavau gimdyt su pagėrusiu arba pachmielnu blush2.gif

Man buvo 30 sav., kai naktį pradėjo susitraukinėti pilvas kas 5 min., maudė strėnas, maniau, kad vėl priešlaikinis prasideda. Tik prieš savaitę buvau grįžusi iš ligoninės. Vyras iš vakaro buvo šiek tiek pabaliavojęs vienas prie kompo. Pažadinau jį, tarėmės, ką daryt, gal važiuot į ligoninę su taksi, bet mačiau, kad jis dar toks šiltutis, gėda bus su tokiu kvepiančiu važiuot, tad išgėriau valerijonų ir po poros valandų baigėsi pilvo kietėjimai. Ryte vyras net neprisiminė, kas man buvo naktį, ir kad kalbėjomės, kad buvo atsibudęs irnesakyk.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 28, 10:49)
man atrodo kad lengviau, nes pamatysi kad mes tikrai ne baisios  biggrin.gif
o tau O jau buvo?
as diena miegu toli grazu nevisada, nebent trumpai, tai bendroj sumoj as ismiegu ne tiek jau daug valandu, matyt kad organizmas pratinasi prie bemiegio rezimo. Ka darau... sedzio prie kompo, ziuriu NNS  biggrin.gif dar skaitau, kartais mezgu/siuvineju... buna pavalgau jei nemiegu del skrandzio skausmu (kas buna dazniausia priezastis siaip).

pas mane irgi apsiverte anksti, panasiai kaip tavo draugei ir taip ir pratupejo visa ta laika zemyn galva  ax.gif , bet cia gerai, sako kad lygtai lengviau nesioti taip  ax.gif

vat nezinau ar O buvo, vakar pilviuka skaudejo, na jis man jau nuo ketvirtadienio maude biski, na siandien jau 17 CD, siaip mano ciklas 30-32 d. smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 28, 10:49)
as diena miegu toli grazu nevisada, nebent trumpai, tai bendroj sumoj as ismiegu ne tiek jau daug valandu, matyt kad organizmas pratinasi prie bemiegio rezimo. Ka darau... sedzio prie kompo, ziuriu NNS  biggrin.gif dar skaitau, kartais mezgu/siuvineju... buna pavalgau jei nemiegu del skrandzio skausmu (kas buna dazniausia priezastis siaip).

pas mane irgi apsiverte anksti, panasiai kaip tavo draugei ir taip ir pratupejo visa ta laika zemyn galva  ax.gif , bet cia gerai, sako kad lygtai lengviau nesioti taip  ax.gif

Mano mažiukė apsivertusi buvo gal nuo 18 sav., bet nešioti dėl to tikrai nebuvo lengva... Kaip tik jutau nuolatinį spaudimą žemyn, atrodė, kad galvytė išlįs lauk. Taip ir daktarams atrodė ax.gif

Žinok, ir aš galvoju, kad man paskutinius du nėštumo mėnesius sunkiai sekėsi miegoti, nes dukrytė jau pratino prie tokio rėžimo biggrin.gif Ir tikrai, be reikalo stengdavausi aš tas trūkstamas valandas išmiegot, nes niekaip neužmigdavau. O dabar panašus rėžimas ir yra, nes mažė anksti keliasi ax.gif Taip, kad geriau paskutines savaites miegot ne po 12 val., kaip kitos rekomenduoja (atseit atsimiegot), o pratintis, kad paskui būtų lengviau mirksiukas.gif

Ar dar nejauti paruošiamųjų sąrėmių? smile.gif
Atsakyti
Lynete, o skrandi skauda matyt del to, kad uzspaustas jau labai?...
As tai galvoju, kad keistas jausmas turetu buti, kai vaiko galvyte kazkur tau tarp koju... Jaukiau atrodo, kai po sirdele.. smile.gif Bet didesniam po to sunku matyt jau apsiversti, nebetelpa namuciuose biggrin.gif

oj, o as tai dabar jauciuosi dvirpasmiskai - atrodo dar nieko labai nesimato, net kartais uzsimirsti, bet kazkas gi gyvena ten smile.gif O kadangi pirmas nestumas nutruko 10 sav, tai ir neisivaizduoju, kaip ten toliau buna?? Kai pilvas jau puciasi, kai judesiukai prasideda.. smile.gif
Ech, dar 2 sav iki gines ir echo.. Jau dabar mielai kiaurai pilva paziureciau, kaip ten auga?? 9 sav jau, bet realiai zirniukas matyt mazesnis gi.. Vadinasi man ne iki 12 sav reiks nerimauti, o iki kokiu 15-16.. Ir kazkodel man vis isspusta "maziukas, zirniukas, zuikiukas".. O ne "mazyle, pupele ar zuikyte" biggrin.gif Tai cia gal nuojauta skaitosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 03 28, 11:57)
Pažadinau jį, tarėmės, ką daryt, gal važiuot į ligoninę su taksi, bet mačiau, kad jis dar toks šiltutis, gėda bus su tokiu kvepiančiu važiuot, tad išgėriau valerijonų ir po poros valandų baigėsi pilvo kietėjimai.


Na man tai irgi labai ziauru doh.gif Bet ka padarysi, gi buvo MB draugo gimtadienis, draugeliai padejo primaisyt bash.gif Ale jis irgi nukentejo siandien per mane - issiskalbiau jo pukine striuke, o pasirodo negalima buvo skalbti, susoko visi pukai, striukei praktiskai ragas doh.gif Netycia atkersijau lotuliukas.gif

QUOTE(musyte @ 2011 03 28, 12:03)
vat nezinau ar O buvo, vakar pilviuka skaudejo, na jis man jau nuo ketvirtadienio maude biski, na siandien jau 17 CD, siaip mano ciklas 30-32 d. smile.gif  mirksiukas.gif


O kaip tu stebi O? Matuoji BT, darai OT ar dar kas nors? Pas koki gydytoja vaikstai?

QUOTE(regata @ 2011 03 28, 12:03)
Mano mažiukė apsivertusi buvo gal nuo 18 sav., bet nešioti dėl to tikrai nebuvo lengva... Kaip tik jutau nuolatinį spaudimą žemyn, atrodė, kad galvytė išlįs lauk. Taip ir daktarams atrodė  ax.gif

Ar dar nejauti paruošiamųjų sąrėmių?  smile.gif


As pamenu kaip tau sunku buvo paskutinem savaitem. 4u.gif
Kai apsivertes, tipo maziau spaudzia skrandi ir sonkaulius, biski maziau nugara skauda (bent jau man) bet aisku prisideda tas sunkumas apacioje, klyno raisciai ir skausmeliai vaikstant. As kazkaip jau pripratau, visai nebekreipiu demesio, vakar visa gimtadieni su kulnais buvau, dar aplink MB begiojau, vairavau etc. ax.gif

Tai gerai ir as preiskia teisingai darau pratinuosi prie rezimo. thumbup.gif

O as nejauciu NIEKO, jokiu paruosiamuju, susitraukimu. g.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 28, 13:04)
Lynete, o skrandi skauda matyt del to, kad uzspaustas jau labai?...
As tai galvoju, kad keistas jausmas turetu buti, kai vaiko galvyte kazkur tau tarp koju... Jaukiau atrodo, kai po sirdele.. smile.gif Bet didesniam po to sunku matyt jau apsiversti, nebetelpa namuciuose biggrin.gif

O ne "mazyle, pupele ar zuikyte" biggrin.gif Tai cia gal nuojauta skaitosi?  ax.gif


Del skrandzio tai man jis labai probleminis visa nestuma, 1 trimestre labiausiai, 2 trimestre geriau, 3 vel blogai. Gal uzspaustas, o gal ir siaip koks gastritas prisikabino g.gif Skauda labiau vienoj pusej, tuomet netgi ant to sono negaliu gulet, skausmas persimeta i visa virsutine pilvo ertme ir (.)(.). Gal jis ten labiau uzspaustas, nesuprasi. g.gif

Del nuojautos, negaiu pasakyti, as nuojautos kazkaip neturejau nes vienodai norejau ir berniuko ir mergaites. wub.gif
Atsakyti
O kaip tu stebi O? Matuoji BT, darai OT ar dar kas nors? Pas koki gydytoja vaikstai?

si menesi nestebiu, kazkaip BT nematuoju, nes neturiu normalaus termometro, tik elektronini, o OT irgi nesidarau, bet galvoju nuo kito CD pradet smile.gif tai tik pagal vaisingas gleives oreantuojuos unsure.gif o mano gydytoja Meskauskiene smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte: 28 kovo 2011 - 14:23
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 28, 12:04)
Ir kazkodel man vis isspusta "maziukas, zirniukas, zuikiukas".. O ne "mazyle, pupele ar zuikyte" biggrin.gif Tai cia gal nuojauta skaitosi?  ax.gif

visų pirma, sveikinu, įstojus į nestuke.gif gretas 4u.gif kažkaip atsilikau nuo šito skyrelio, nebesužiūrėjau, kiek čia naujų mergaičių prsijungė, ir net spėjo pastoti bigsmile.gif

Aš irgi nuo pradžių vaikelį vadinau žirniuku, vėliau, kai pilvelis išaugo, vadinau mažiuku, bet čia dėl to, kad mūsų kalboje visus nežinomuosius vadiname vyriška gimine smile.gif vėliau pasirodė, kad nešioju mažylę wub.gif Bet vis tiek iki pat gimdymo vadinau ne vien moteriška gimine, bet ir vaikeliu (dėl visa ko, apsidrausdama smile.gif)

QUOTE(Lynete @ 2011 03 28, 14:16)
As pamenu kaip tau sunku buvo paskutinem savaitem.  4u.gif
Kai apsivertes, tipo maziau spaudzia skrandi ir sonkaulius, biski maziau nugara skauda (bent jau man) bet aisku prisideda tas sunkumas apacioje, klyno raisciai ir skausmeliai vaikstant. As kazkaip jau pripratau, visai nebekreipiu demesio, vakar visa gimtadieni su kulnais buvau, dar aplink MB begiojau, vairavau etc.  ax.gif 

Tai gerai ir as preiskia teisingai darau pratinuosi prie rezimo.  thumbup.gif

O as nejauciu NIEKO, jokiu paruosiamuju, susitraukimu.  g.gif

Na, man sunkumai prasidėjo dar nesulaukus 6 mėn., bet paskutines kokias 5 sav. kaip tik atsigavau, kažkaip keistai baigėsi tas didžiulis spaudimas žemyn (pagalys šiknoj), iškyrus klyno raiščius wink.gif

Bet jau tu kokia nereali mamytė, paskutinėm dienom sau taip varinėji bigsmile.gif thumbup.gif
Nors ir aš paskutinėm dienom prisigalvojau sau visokių darbų, nes nebereikėjo saugotis, norėjau greičiau pagimdyti, ėjau kaip tankas. Net su sąrėmiais namuose generalinę tvarką dariau, atsiklaupusi ant kelių ir šveisdama koridoriaus kilimėlius biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Siandien buvau "early bird",,,masinu plovykloj nuolaida iki 10 ryto, tai pasimatavau BT ir is lovos biggrin.gif
Tik blem, kaip tas suledejes sniegas masina apdraskes verysad.gif reiks kazkaip bandyt uzmaskuot,,,ir uzpaly apacia biski apdraskiau, matyt i suledejusia kruva ivaziavau,,,

QUOTE(musyte @ 2011 03 28, 08:23)
si menesi nestebiu, kazkaip BT nematuoju, nes neturiu normalaus termometro, tik elektronini, o OT irgi nesidarau, bet galvoju nuo kito CD pradet smile.gif tai tik pagal vaisingas gleives oreantuojuos unsure.gif o mano gydytoja Meskauskiene smile.gif


O as tik su elektroniniu ir matuoju,,,po liezuviu ir gatava. Net akiu nereik atmerkti.
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 28, 17:49)
Labas rytas 4u.gif

Siandien buvau "early bird",,,masinu plovykloj nuolaida iki 10 ryto, tai pasimatavau BT ir is lovos biggrin.gif
Tik blem, kaip tas suledejes sniegas masina apdraskes verysad.gif reiks kazkaip bandyt uzmaskuot,,,ir uzpaly apacia biski apdraskiau, matyt i suledejusia kruva ivaziavau,,,
O as tik su elektroniniu ir matuoju,,,po liezuviu ir gatava. Net akiu nereik atmerkti.

aneee, nu reiks man pabandyt mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kaip jums sugrizusi ziema?? Mes sian i masina vel per bagazine - uzsalo spynele... Bet jau vyras pats lipo pirmas, man neleido landzioti biggrin.gif Juo labiau ryte jau buvau nusiteikus eiti rimtai pakalbeti su WC... doh.gif Bet tfu tfu pagulejus atlego.. Visgi likau be pusryciu.

As noriu pavasario, silumos!! O lauke minusas...
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 29, 08:36)
kaip jums sugrizusi ziema?? Mes sian i masina vel per bagazine - uzsalo spynele... Bet jau vyras pats lipo pirmas, man neleido landzioti biggrin.gif Juo labiau ryte jau buvau nusiteikus eiti rimtai pakalbeti su WC...  doh.gif Bet tfu tfu pagulejus atlego.. Visgi likau be pusryciu.

As noriu pavasario, silumos!! O lauke minusas...

fui koks oras, nors man siandien tik 18 cd, bet kaip pikino ryte, net pirstus kisau i gerkel, kad issivemciau, bet nepavyko...tai negalejau duse normaliai maudytis, taip bloga buvo...sakau gal cia man nuo metforal, jau skrandis sustreikavo doh.gif doh.gif
Atsakyti