Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

QUOTE(as-ne-tavo @ 2011 03 28, 12:30)
Tikrai super kaina  thumbup.gif

aciu uz pagalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 28, 11:42)
Ar yra uz stiklo ispausti skaiciukai raides ? man reiktu dugno foto, kad kazka pasakyt, siaip buteliukas dailus atrodo  4u.gif


As dugno nemaciau. Noriu pirkti is vienos forumietes ir jin man siu kvepalu foto atsiunte, sako pirko duty free Osle, ir sako kad ant dugno skaiciukai sutampa su dezuteje esanciais skaiciukais. Nu reiks paprasyti, kad dugno foto atsiustu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2011 03 28, 15:59)
Nesivelkit-galo nebus 4u.gif

Matau biggrin.gif Kad nebetersti temos, dedu to Midnight poison foto. Kaip manote, ar jie originalus?
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Apziurejau savo 50-tuka. Nieko neteigiu, nelinkusi daryti skubotu isvadu, bet - man nepatinka uzrasu ispaudai, per grubus, per daug iskilus, ir tas "prakeiktas" siaudelis per storas, per grubus, kadangi sie Dior pradeti gaminti 2007 metais, kai siaudeliai jau buvo naujovisko dizaino. Kitas dalykas- uzrasai ant dugno. Maniskio uzrasai atspausti gal lazeriniu budu, nezinau, bet jie beveik nematomi, reikia spec. pakreipti tam tikru kampu, kad juos aiskiai perskaityti, labai smulkus sriftas. O cia aiskiai baltai nutepliota - nelygis originalui.
Kodas koks , kur jis yra ant buteliuko, ar lazeriniu punktyriniu budu atspausdintas? Ir svarbiausia KVAPAS. Neskite i parduotuve ir lyginkite .
Atsakyti
QUOTE(savaitė @ 2011 03 28, 17:43)
Kodas koks , kur jis yra ant buteliuko, ar lazeriniu punktyriniu budu atspausdintas?  Ir svarbiausia KVAPAS.  Neskite i parduotuve  ir lyginkite .

Aciu uz atsakyma 4u.gif Cia ne mano kvepalai, kaimynes, as cia tik grynai is smalsumo klausineju, nes niekad nesu turejusi ir maciusi padirbinio.... smile.gif Tiesa pasakius, man didziausia itarima ir sukele tai, kad ant pacio buteliuko nera koduko, tik ant dezutes (ji ivedus i cosmetic wizard meta, jog jie 2007-9 gamybos). As pati nesu uoscius midnight poison ,bet man pats kvapas kazkokiu abejoniu nesukele, laikosi gerai, tik pats kvapas, bent palyginus su Poison, labai svelnus, besilaikantis arti odos... Nors pati kaimyne sako, kad jai visiskai kvapas nesilaiko unsure.gif del siaudelio dar paziurejom, kad nuotraukoj per stikla siek tiek iskreiptas vaizdas, siaudelis atrodo storesnis, o ziurint pro dugna jis plonas - lyginau su savo turimais Etro, Jo Malone, - tikrai siu siaudelis ne storesnis. g.gif
Atsakyti
Sveikos, pasiulysiu paskaityti straipsniuka kaip atskirti kvepalus

http://www.anonsas.l...0/article/28358

gal pravers 4u.gif
o del situ Dior'u tai manau, kad klastote!!!!! Kokia ju kaina uz 100 ml?
Atsakyti
QUOTE(Tiesiog mama @ 2011 03 28, 20:19)
o del situ Dior'u tai manau, kad klastote!!!!! Kokia ju kaina uz 100 ml?

Nezinau, jie ne mano , kazkaip nepaklausiau.... unsure.gif
Atsakyti
Nors zinokite kaina ne daug gali ir pasakyti, nes zinau kur parduoda fufliakus, o kainos kaip originalu biggrin.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiog mama @ 2011 03 28, 20:19)
Sveikos, pasiulysiu paskaityti straipsniuka kaip atskirti kvepalus
http://www.anonsas.l...0/article/28358

Citata iš straipsnio:
"Deja, pastaruoju metu gaminamos labai kokybiškos kvepalų klastotės. Netgi, jei įsigyjate kvepalus žinomoje parduotuvėje, tai dar negarantuoja jų originalumo. Ir atminkite, jei kvepalų kaina atrodo itin patraukli (perpus pigesnė nei kitur), greičiausiai tai klastotė."
Taip ir skleidžia po visą liaudį paranoją... g.gif
Atsakyti
Tai, kad nereikia parintis 4u.gif jei kokybe tinka, kvapas patinka, tai koks skirtumas originalas ar klastote. smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiog mama @ 2011 03 28, 21:37)
Tai, kad nereikia parintis  4u.gif  jei kokybe tinka, kvapas patinka, tai koks skirtumas originalas ar klastote.  smile.gif  smile.gif

Na, jei moki kaip už originalą, o gauno le fuflo , tai, manau, tikrai yra skirtumas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos.Noreciau paklaust ar miniaturu kvapas buna toks pat kaip dideliu buteliuku ar kazkiek skiriasi?
Pirkau is vienos forumietes vyriskus Versace Man Eau Fraiche 100ml EDT.Nu ir man kazkaip sukele ytarima,nes turiu tokia pat miniuka,nu tas kvapas miniuke man kazkaip kitoks truputy atrodo,geresnis.
Gal kuri turit siuos kvepalus,ar ju kamstis plasmasinis ir yra truputy kito atspalvio nei butelis,esu dabar juodai pasimetus...bijau kad nebuciau apsipirkus....
Atsakyti