Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsniai treniruokliai

QUOTE(zanina @ 2011 03 01, 12:05)
Būčiau žinojus nė nagų nebūčiau kišus  doh.gif

taigi niekas nieko blogo nesako 4u.gif

QUOTE(ImseVimse @ 2011 03 01, 12:26)
1-9-10-13-14-15-16-13-14-16-15-14-13-10-9-1 . Aš variau apie 23km/h, tai per 32min esu išdeginusi max 615 kcal.

ogogoooo,čia jau ukštasis pilotažas bigsmile.gif

QUOTE(Špokė @ 2011 03 01, 12:41)
Siaubas kokia aš lėta, kol parašau žinutę, čia jau visa diskusija būna išsivysčiusi doh.gif

pas mane tas pats,kai kompas lėtas,tai taip gaunas doh.gif

QUOTE(Špokė @ 2011 03 01, 14:27)
Pas mane nuo prigimties storos rankos,

pas mane ta pati bėda,kažkaip neagalvojau apie riešus,gal gerai sumąstei g.gif

QUOTE(zanina @ 2011 03 01, 15:09)
rolleyes.gif
NU GAL g.gif  BET AS MACIAU YOUTUBE  KAIP RANKAS KELE SU GANTELIUKAIS I VIRSU I SONA  rolleyes.gif  IR MYNE KARTU.  GALI PABANDYTI  4u.gif

aš tai liksvaros neišlaikyčiau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar atitinkamas kainos ir kokybės santykis šio treniruoklio. Užsienyje jų kaina panaši, kaip pas mus su nuolaida, bet nesiunčia į Lietuvą. Turbūt pirksiu šitą ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2011 03 01, 22:56)
Kaip manot, ar atitinkamas kainos ir kokybės santykis šio treniruoklio. Užsienyje jų kaina panaši, kaip pas mus su nuolaida, bet nesiunčia į Lietuvą. Turbūt pirksiu šitą  ax.gif


Senoje temoje berods kažkuri mergina akip tik šitą ir pirko, tik nepamenu kuri minėjo...
Atsakyti
Merginos prisipažinkit, kuri pirko
Christopeit EL 5 user posted image
juodas va taip atrodo
user posted image4u.gif
Per paieška radau visokių, tik ne šitą. Ar patenkintos esat, kas turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 02 kovo 2011 - 08:00
Sveikos valio biggrin.gif

Aš galvoju, ar ne Aronija pirko?

Įmetu porą straipsniukų apie mitybą ir gerinimą medžiagų apykaitos:

medziagu apykaita greitinantys maisto produktai

top 12 svori tirpdantys triukai

Atsakyti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 03 02, 09:31)
Sveikos valio  biggrin.gif

Aš galvoju, ar ne Aronija pirko?

Įmetu porą straipsniukų apie mitybą ir gerinimą medžiagų apykaitos:

medziagu apykaita greitinantys maisto produktai

top 12 svori tirpdantys triukai

senos tiesos drinks_cheers.gif
dar perskaičiau,jog įrodyta,jeigu prieš valgant įjungsi fantaziją,įsivaizduosi,kad valgai daug ir skaniai,realiai suvalgysi mažiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2011 03 01, 19:56)
Kaip manot, ar atitinkamas kainos ir kokybės santykis šio treniruoklio. Užsienyje jų kaina panaši, kaip pas mus su nuolaida, bet nesiunčia į Lietuvą. Turbūt pirksiu šitą  ax.gif

as tai manau, kad fainas, nieko jam netruksta thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jums ta rankų liūlantį vieta pasireiškia? g.gif Blondiniškas klausimas, bet ta prasme, ar dreba, kai pačios pajudinat su kita ranka, ar kažką darant dreba? g.gif Pas mane nedreba, kol pati kita ranka nepajudinu ir tai sunkiai. Pas mane buvo, kad liūlavo, bet žiūriu, sporto dėka sutvirtėjo.

Žinot, susiųskit man į až savo treniruoklių pavadinimus. Aš juos susisteminsiu ir įmesiu į čia visą info, kad bent jau kažkuriam psl. turėtumėm ir reikalui esant, galėtumėm peržiūrėti. Irmulia matyt užsiėmusi kitais reikalais ir neturi kada sutvarkyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 03 02, 13:20)
Merginos, o kaip jums ta rankų liūlantį vieta pasireiškia?  g.gif  Blondiniškas klausimas, bet ta prasme, ar dreba, kai pačios pajudinat su kita ranka, ar kažką darant dreba?  g.gif  Pas mane nedreba, kol pati kita ranka nepajudinu ir tai sunkiai. Pas mane buvo, kad liūlavo, bet žiūriu, sporto dėka sutvirtėjo.

Žinot, susiųskit man į až savo treniruoklių pavadinimus. Aš juos susisteminsiu ir įmesiu į čia visą info, kad bent jau kažkuriam psl. turėtumėm ir reikalui esant, galėtumėm peržiūrėti. Irmulia matyt užsiėmusi kitais reikalais ir neturi kada sutvarkyti.  mirksiukas.gif

kaip juokingai parašei lotuliukas.gif blush2.gif
iš aprašymo suprantu,kad pas tave jau sutvirtėjusi ta vieta.pas mane tai liula,jeigu itk ranką pajudinu doh.gif apskritai,stora toji vieta,ir rankos-pati silpniausia vieta,reikėtų oi kiek stiprinti jas kasdien,bet aš tik prabėgom po truputį doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 03 02, 09:31)
Sveikos valio  biggrin.gif

Aš galvoju, ar ne Aronija pirko?

Įmetu porą straipsniukų apie mitybą ir gerinimą medžiagų apykaitos:

medziagu apykaita greitinantys maisto produktai

top 12 svori tirpdantys triukai

Aronija pirko truputuka kitokį mirksiukas.gif
Gal ir senos tiesos, kaip rašo, bet pamirštos biggrin.gif o kai kurios ir negirdėtos. Ačiū už straipsniuką.

QUOTE(premium @ 2011 03 02, 12:24)
as tai manau, kad fainas, nieko jam netruksta thumbup.gif


Ačiū mergaitės, vyras pagreitino viską biggrin.gif sako, kol yra tokia nuolaida imk ir negalvok, tai užsakiau ir kadangi buvo sandėly - jau paruoštas laukia mūsų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 02 kovo 2011 - 14:10
Sveikos 4u.gif

QUOTE(ImseVimse @ 2011 03 02, 14:20)
Merginos, o kaip jums ta rankų liūlantį vieta pasireiškia?  g.gif  Blondiniškas klausimas, bet ta prasme, ar dreba, kai pačios pajudinat su kita ranka, ar kažką darant dreba?  g.gif  Pas mane nedreba, kol pati kita ranka nepajudinu ir tai sunkiai. Pas mane buvo, kad liūlavo, bet žiūriu, sporto dėka sutvirtėjo.



Žinai, skaičiau du kartus ir vistiek nelabai supratau kuri ten pas tave liulanti vieta yra lotuliukas.gif labai vaizdžiai aprašyta biggrin.gif pas mane kabo apačioje po rankom, o ant viršaus nuo sporto tvirčiau lotuliukas.gif irgi turbut labai aišku blush2.gif

QUOTE(Eaglute @ 2011 03 02, 15:03)

Ačiū mergaitės, vyras pagreitino viską  biggrin.gif sako, kol yra tokia nuolaida imk ir negalvok, tai užsakiau ir kadangi buvo sandėly - jau paruoštas laukia mūsų.


Nu va, koks vyras šaunuolis thumbup.gif aišku, treniruoklis fainas bigsmile.gif

Nu o kaip tas mano klausimukas su svoriais ant rankų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2011 03 02, 14:32)

Nu o kaip tas mano klausimukas su svoriais ant rankų?  blush2.gif

tai tu išbandyk,o paskui mums patirtį perpasakok lotuliukas.gif mirksiukas.gif man įdomu būtų 4u.gif
Atsakyti