Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsniai treniruokliai

QUOTE(MO @ 2011 03 02, 15:56)
tai tu išbandyk,o paskui mums patirtį perpasakok  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif man įdomu būtų  4u.gif


Ir man butu labai idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 03 02, 15:56)
tai tu išbandyk,o paskui mums patirtį perpasakok  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif man įdomu būtų  4u.gif



QUOTE(gizzy @ 2011 03 02, 16:04)
Ir man butu labai idomu  ax.gif


lotuliukas.gif galvojau pati gausiu atsakyma... na teks tada nusipirkt ir isbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2011 03 02, 00:35)
Senoje temoje berods kažkuri mergina akip tik šitą ir pirko, tik nepamenu kuri minėjo...


QUOTE(Eaglute @ 2011 03 02, 08:57)
Merginos prisipažinkit, kuri pirko
Christopeit EL 5 user posted image 
juodas va taip atrodo
user posted image4u.gif
Per paieška radau visokių, tik ne šitą.  Ar patenkintos esat, kas turi?


Isigijom mes sita. Dar be nuolaidos, ot velnias, paskubejom smile.gif
Kadangi dar tik kelios dienos, kaip turim, tai pratinuosi, labai kazko pasakyt negaliu ypatingo - normalus treniruoklis, dirba tyliai, programu uztektinai - kaip man tokiai sprotininkei, tai labai geras kol kas smile.gif
O pirmi pastebejimai apie sportavima... Gal per intensyviai as minu, bet: numinu mazai - 2,5 km per 10 min., greitis vidutinis apie 15km/h (gal per greitai?..), ir griunu nuo treniruoklio, nes sirdis lipa lauk. Reikia man pasinagrinet jusu senesnius pokalbius dar sitoj srityje smile.gif

Siaip ar taip - man patinka thumbup.gif
Atsakyti
sveikos sportininkes 4u.gif gal jau kuri susidure ir su elipsiuko tvarkymu? man minant pradejo viduj prie vieno pedalo ,,musti", net nzn kaip pasakyti. idomu, ar kam nors jau buvo reikalu su taisymu, pasidalintumete patirtimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoolia @ 2011 03 02, 23:39)
sveikos sportininkes 4u.gif  gal jau kuri susidure ir su elipsiuko tvarkymu? man minant pradejo viduj prie vieno pedalo ,,musti", net nzn kaip pasakyti. idomu, ar kam nors jau buvo reikalu su taisymu, pasidalintumete patirtimi  ax.gif


Kokios firmos elipsiukas? Aš turiu patirties su Hammer...
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2011 03 02, 15:19)
lotuliukas.gif galvojau pati gausiu atsakyma... na teks tada nusipirkt ir isbandyt  g.gif

tai lauksim lotuliukas.gif

QUOTE(Sirana @ 2011 03 02, 21:04)
dirba tyliai,

o kaip tas tyliai?
nepersistenk iš pradžių,paskui po truputį,po truputį įsivažiuosi,o kolkas žiūrėk,kad pulsas nšoktų aukščiau ribos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoolia @ 2011 03 02, 23:39)
sveikos sportininkes 4u.gif  gal jau kuri susidure ir su elipsiuko tvarkymu? man minant pradejo viduj prie vieno pedalo ,,musti", net nzn kaip pasakyti. idomu, ar kam nors jau buvo reikalu su taisymu, pasidalintumete patirtimi  ax.gif


atimkit plaktuką iš nykštuko biggrin.gif Nebemuš biggrin.gif

O jei rimtai, paveržkit pedalo ir tos pusės "alkūnę" (kur jungiasi pedalas su rankena). Turėtų padėti. Greičiausiai bus atsilaisvinę varžtai kažkurioj vietoj.

Špoke, aš apie tą pačią rankų vietą. Manoji jau susitvarkė nuo intensyvaus rankų padraskimo ant treniruoklio, pratimais su savo kūno svoriu ir buteliukais-hanteliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=ImseVimse,2011 03 03, 09:41]
atimkit plaktuką iš nykštuko biggrin.gif Nebemuš biggrin.gif

O jei rimtai, paveržkit pedalo ir tos pusės "alkūnę" (kur jungiasi pedalas su rankena). Turėtų padėti. Greičiausiai bus atsilaisvinę varžtai kažkurioj vietoj.

bet ten grynai viduj garsas, toj dezej prie alkunes, ir ne pastoviai g.gif na reikes pabandyti suverzti viska smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Špokė @ 2011 03 03, 00:01)
Kokios firmos elipsiukas? Aš turiu patirties su Hammer...



mano kazokios neaiskios firmos blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 03 03, 00:44)
o kaip tas tyliai?
nepersistenk iš pradžių,paskui po truputį,po truputį įsivažiuosi,o kolkas žiūrėk,kad pulsas nšoktų aukščiau ribos  4u.gif

Tyliai pagal mane tai kai nera diskomfortisko ausiai mechanizmo uzimo smile.gif Aisku, garsa skleidzia, bet neikyriai.
Jo, stengiuosi per daug nesidraskyti, nesinori, kad visa tai virstu kankyne...
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2011 03 02, 21:04)
Isigijom mes sita. Dar be nuolaidos, ot velnias, paskubejom smile.gif
Kadangi dar tik kelios dienos, kaip turim, tai pratinuosi, labai kazko pasakyt negaliu ypatingo - normalus treniruoklis, dirba tyliai, programu uztektinai - kaip man tokiai sprotininkei, tai labai geras kol kas smile.gif
O pirmi pastebejimai apie sportavima... Gal per intensyviai as minu, bet: numinu mazai - 2,5 km per 10 min., greitis vidutinis apie 15km/h (gal per greitai?..), ir griunu nuo treniruoklio, nes sirdis lipa lauk. Reikia man pasinagrinet jusu senesnius pokalbius dar sitoj srityje smile.gif

Siaip ar taip - man patinka  thumbup.gif


Tai svarbausia, kad patinka thumbup.gif

Laukiu, vyras šiandien turėtų po darbo atsiimt. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(ievoolia @ 2011 03 03, 10:35)
mano kazokios neaiskios firmos  blush2.gif  lotuliukas.gif


Mano hammeris kaldavo ir klibedavo. Kai vyras paverždavo, šiek tiek tvirčiau budavo lygiai iki sekančios savaitės... Bet jau kai visai subyrėjo, tai vyras atidarė vidų tai rado išdilusį ašies metalą, ant kurios maunasi diskas ir tas diskas tiesiog nestabilus buvo. Užtai ir būdavo tas klibėjimas, o kai suvirino, tai išviso nulūžo ta ašis. Nu žodž.
Gal be reikalo čia tave gasdinu blush2.gif Gal tik ImsesVimes tiesa ir tereikia su tais nykštukais sutitart ir patept, paveržt....

Turiu aš tų hanteliukų namie, bet taip tingiu su jais žaist doh.gif O rankų gražių norisi doh.gif Elipsiukas aišku naudos duoda, tai mąstau, kaip apsunkit minant ant jo ir rankų darbą g.gif Bet aišku, kai minu aš rankų apačios nejaučiu, daugiau viršus ir pečiai jaučiasi ir gražėja, kažin ar ką kita primastysiu...
Papildyta:
QUOTE(Eaglute @ 2011 03 03, 11:15)
Tai svarbausia, kad patinka  thumbup.gif

Laukiu, vyras šiandien turėtų po darbo atsiimt. thumbup.gif  thumbup.gif


Nu smagu thumbup.gif Ale tik nepadaugink iškarto su laiku, kruviais ir tempu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eaglute @ 2011 03 03, 11:15)
Tai svarbausia, kad patinka  thumbup.gif
Laukiu, vyras šiandien turėtų po darbo atsiimt. thumbup.gif  thumbup.gif

Nu papasakosi paskui, kaip tau smile.gif

As siryt pamaciau, kad vyras uzstates buvo dideli kruvi, tai nors ir su paprasciausia programa, vos ismindavau... doh.gif Pasitvarkiau ir jau smagiai pasportavau smile.gif
Atsakyti