Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(Vaigi @ 2011 03 18, 16:53)
O, kiek įdomios informacijos šitame tinklalapyje. Daug gerų renginių, tik ne visada man patogiu laiku. Visai norėčiau stoti į ją blush2.gif


As visai noreciau iegi prisijungti, bet deja... gyvenu Vilniuje... doh.gif
Atsakyti
Dėl dilgėlių. kažkurį pavasarį prieš keletą metų nusprendžiau "pasisveikatint" - išsispausti dilgėlių sulčiųsmile.gif
lapus esu dėjusi į salotas, niekuo nenustebino. Rinkau tokius pavėsyje, tie gležnesni ir ne tokie kieti, nei ant saulės.
Dėl sulčių. Sulčiaspaudės nėr, išploviau visas jaunas dilgėles vandeniu (kokią gerą saują), gerai nupurčiau ir perleidau per mėsmalę. Sulčių vos vos keli lašai. Tai aš tą sumaltą masę suvilgiau vandeniu ir tada išspaudžiau sultis per audekląsmile.gif) Na gavosi iki 100 ml, gal mažiau. Normalios sultys, nei karčios, nei ką, dar vandeniu praskiestos. Visai nieko buvo.
Smagiausia, kas buvo po to. Po kelių minučių pradėjo širdis baladotis. Aš iškart supratau, dėl ko:)) Dabar juokas ima, bet tada išsigandau tikrai. Širdelė kokius 15 km nubėgo...dalyvavo maratone manęs neatsiklausus:) Nieko geresnio nesugalvojau, kaip staigiai pilt į save vandenį, kad viską atskiesti.... Atsigavau tik po kokių keturių valandų, kaip buvo blogai:))
Niekaip negalėjau patikėti, kad tokia nekalta piktžolėsmile.gif tokia pasiutusi. Dabar gerbiu kiekvieną žolę ir bandau tik mažais kiekiais.
Į salotas tinka, bet sulčių nebekartosiu. Šimtaspirmą kartą supratau, kad viskam yra saikas:))
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2011 03 18, 22:34)
Dėl dilgėlių. kažkurį pavasarį prieš keletą metų  nusprendžiau "pasisveikatint" - išsispausti dilgėlių sulčiųsmile.gif
lapus esu dėjusi į salotas, niekuo nenustebino. Rinkau tokius pavėsyje, tie gležnesni ir ne tokie kieti, nei ant saulės.
Dėl sulčių. Sulčiaspaudės nėr, išploviau visas jaunas dilgėles vandeniu (kokią gerą saują), gerai nupurčiau ir perleidau per mėsmalę. Sulčių vos vos keli lašai. Tai aš tą sumaltą masę suvilgiau vandeniu ir tada išspaudžiau sultis per audekląsmile.gif) Na gavosi iki 100 ml, gal mažiau. Normalios sultys, nei karčios, nei ką, dar vandeniu praskiestos. Visai nieko buvo.
Smagiausia, kas buvo po to. Po kelių minučių pradėjo širdis baladotis. Aš iškart supratau, dėl ko:)) Dabar juokas ima, bet tada išsigandau tikrai. Širdelė kokius 15 km nubėgo...dalyvavo maratone manęs neatsiklausus:)  Nieko geresnio nesugalvojau, kaip staigiai pilt  į save vandenį, kad viską atskiesti....  Atsigavau tik po kokių keturių valandų, kaip buvo blogai:))
Niekaip negalėjau patikėti, kad tokia nekalta piktžolėsmile.gif tokia pasiutusi. Dabar gerbiu kiekvieną žolę ir bandau tik mažais kiekiais.
Į salotas tinka, bet sulčių nebekartosiu. Šimtaspirmą kartą supratau, kad viskam yra saikas:))



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linaslinelis @ 2011 03 18, 21:34)
Dėl sulčių. Sulčiaspaudės nėr, išploviau visas jaunas dilgėles vandeniu (kokią gerą saują), gerai nupurčiau ir perleidau per mėsmalę. Sulčių vos vos keli lašai. Tai aš tą sumaltą masę suvilgiau vandeniu ir tada išspaudžiau sultis per audekląsmile.gif) Na gavosi iki 100 ml, gal mažiau. Normalios sultys, nei karčios, nei ką, dar vandeniu praskiestos. Visai nieko buvo.


100 ml, labai daug ypac lapines kulturos sulciu , net tie kurie pardavineja zelmenu sultys daugiau 20 ml negausi nes labai koncentruotos, as pirkdavau po 10 ml g.gif


o vasara su zolemis kai darau tai kiekvienos po kelis lapelius, koteli nedaugiau ir viso: gerimo su vandeniu ir citrina apie gera puslitri per kelis kartus ta diena isgeriu


Na idomu ar buvote kuri seminare? ax.gif noreciau nesalisku atsiliepimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rūta*: 22 kovo 2011 - 08:41
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 22, 09:15)
100 ml, labai daug ypac lapines kulturos sulciu , net tie kurie pardavineja zelmenu sultys daugiau 20 ml negausi nes labai koncentruotos, as pirkdavau po 10 ml  g.gif
o vasara su zolemis kai darau tai kiekvienos po kelis lapelius, koteli nedaugiau ir viso: gerimo su vandeniu ir citrina apie gera puslitri per kelis kartus ta diena isgeriu
Na idomu ar buvote kuri seminare?  ax.gif  noreciau nesalisku atsiliepimu

gaila man sykart nepavyko, bet kaip tik norejau paklausti kaip tas seminaras praejo, ar pavyko? g.gif
Atsakyti
Ir man nepavyko atvažiuot į seminarą verysad.gif Rūta, sakyk, ar įdomu buvo? ax.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

QUOTE(sindirela @ 2011 03 22, 15:52)
gaila man sykart nepavyko, bet kaip tik norejau paklausti kaip tas seminaras praejo, ar pavyko? g.gif


QUOTE(Abi @ 2011 03 22, 18:10)
Ir man nepavyko atvažiuot į seminarą  verysad.gif  Rūta, sakyk, ar įdomu buvo?  ax.gif


sunku man nesaliskai vertinti, nes visus pranesejus ir organizatorius asmeniskai pazystu ir sie zmones yra mano autoritetai, bet is to , jog paskaitoje buvo toks jausmas visi KLP gastro daktarai (daktares), jaunimo nemazai kas mane labai dziugino bigsmile.gif
pasibaigus renginiui nejo isvaryt klausytoju lotuliukas.gif o sale uzleisti reikejo ax.gif tai kraustemes i kita vieta ir ilgai diskutavome ax.gif

ka gaminome viskas dingo akimirksniu (migdolu riesutu smootis, cukinijos spageti su farsu, astri avokados uztepele, saldus rutuliukasi ir sokoladinis tortas) wub.gif

Labai gaila jog Jus negalejote, bet tikrai tai buvo nepaskutine paskaita 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 23, 10:18)
Labuka  4u.gif
sunku man nesaliskai vertinti, nes visus pranesejus ir organizatorius asmeniskai pazystu ir sie zmones yra mano autoritetai, bet is to , jog paskaitoje buvo toks jausmas visi KLP gastro daktarai (daktares), jaunimo nemazai  kas mane labai dziugino bigsmile.gif
pasibaigus renginiui nejo isvaryt klausytoju lotuliukas.gif  o sale uzleisti reikejo  ax.gif  tai kraustemes i kita vieta ir ilgai diskutavome  ax.gif

ka gaminome viskas dingo akimirksniu (migdolu riesutu smootis, cukinijos spageti su farsu, astri avokados uztepele, saldus rutuliukasi ir sokoladinis tortas)  wub.gif

Labai gaila jog Jus negalejote, bet tikrai tai buvo nepaskutine paskaita  4u.gif

dziugu, nu svarbiausia, kad cia ne paskutinis kartais, zodziu prasom informuoti kai bus sekantis ax.gif
Atsakyti
O ar zinot merginos kad valgo dilgeliu sekla kuri buna kaip kasos rugpjucio menesi irgi labai sveika tik reikia nepadaugint mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.grynas.lt...a.d?id=43537011

doh.gif siaubas ir kur pasaulis ritasi, greitai gal karves ves vaikucius?
Atsakyti
QUOTE(*Rūta* @ 2011 03 24, 13:12)
http://www.grynas.lt...a.d?id=43537011

doh.gif  siaubas ir kur pasaulis ritasi, greitai gal karves ves vaikucius?



net suvimdė..ir ką tie žmonės sau galvoja, nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 24, 13:09)
net suvimdė..ir ką tie žmonės sau galvoja, nesuprantu  doh.gif


nebereikes moterims gadintis krutu, vaikus maitins karves, feeeeeeeeeee ir taip jau i piena neziuriu dabar nors pas mus to nera isvis kosmaras, kur toliau?
Atsakyti