Įkraunama...
Įkraunama...

Išleisti ar neišleisti vyro savaitgaliui

QUOTE (vobla @ 2004 06 11, 11:40)
Šiuo atvėju parašyta aiškiai- mažasis vaikiukas serga- tad pramogaut su ligoniuku tikrai neišeis... sad.gif Bus sunku ir liūdna, be tvyras tuo tarpu su kitu vaikiuku grynam ore pabus, pailsės nuo namų. Vis geriau nei visi keturi savitgalį bute surūgę prasitrintų...

Kalbėjau ne apie konkrečia situaciją, bet apie bet kokį vyro išleidimą "pasiganyti" wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Astuliukas @ 2004 06 11, 13:33)

Mes visa laika sprendziame kartu visus klausimus ir darome taip kad butu geriau visiems. Taip nebuna kad kazkuris uzsimane kazko ir varo nieko neklausydamas doh.gif

kai pagyvensite 12-13 metuku, tokiu klausimu kils kuo mažiau laugh.gif

Cia nekalbama apie informavima (vaziuoju ten ir ten), cia eina kalba APIE ATSIKLAUSIMA, t.y. BRANGIOJI, VIENINTELE MANO, LEISK MAN VAZIUOTI I KAIMA SAVAITGALIUI. Ir dar galima pridėti, kad tenai nebus moterų, nebus moteriškos lyties subjektų iš viso (kaimas - ne miestas, ten visko pasitaiko). Tuomet jus iškilmingai tariate: VAŽIUOK, bet nepamiršk man skambinti kas dvi valandos, o dar geriau kas valandą - raportuok apie padėtį laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Aš irgi už tai, kad gerai butu visiems, bet nereik buti egoistams: juk labai daznas modelis vieno kurio nors tevai kaime gyvena, karvutes, kiaules augina, o kitas (kita) yra miesto baltarankis, greblio ir shakiu rankoj nelaikes (-iusi).
Tuomet ir prasideda: vienam reikia karvei šienelį džiovint, o kita pusė bamba, kad į Palangą negali dviese. Visagi aš palaikau tą pusę, kuri padeda tėvams - gerbkit tėvelius, nes ir patys iš savo vaikų to norėsite.
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 06 11, 11:52)
As tai isleisciau ir nesukciau sau galvos. Man dar geriau butu, vakare bent ramiai telika paziureciau rolleyes.gif

Aš irgi taip daryčiau. Maniškis labai dažnai savaitgaliais išvžiuoja žvejoti, o aš su abiem vaikais lieku. Bet galiu susodinti chebrą į mašiną ir kur nors važiuoti. Arba galima vyro neleisti ir visą savaitgali žiūrėti į jo surauktą fizionomiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Zvirbliuke @ 2004 06 11, 11:41)
Mes tokiu atveju bandytume rasti kompromisą. Pavyzdžiui, mano vyrui labai patinka ilgi, išvermę patikrinantys dviračių žygiai - tačiau į tokį su vaiku važiuoti kol kas negalim. Vis tik jau nupirkome vaikui kėdutę ant dviračio, ir ketiname vasarą susiorganizuoti žygį, pritaikytą ne tik tėvų, bet ir vaiko poreikiams wink.gif Tai nebus važiavimas visą dieną be didesnių sustojimų, tačiau nebus ir nykus gulėjimas pajūryje...

Nuuus čia tokis planinis žygis biggrin.gif "vamzdiecas". Jie tas baidares tuo metu daugiau laužo mad.gif ir neša , negu normaliai plaukia... tegu išsikrauna kaip reikiant... O normaliai pasiplaukiosim jau ne par planinį plaukimą- kur nors ramiau, su pupa (jei dar kas nors liks iš baidarės mad.gif mad.gif mad.gif )...
P.S. o pajūry tai smagu tuo dviračių taku važinėtis tarp palangos ir šventosios wink.gif Ir saugu su vaikiuku , ir jėgoms išsekus galima smeliuky padrybsot...
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 06 11, 13:24)
Manau, kad reikia išleist...keistai skamba tas išleist...tarsi vyras būtų tavo vaikas. Suaugę žmonės abu drauge turi nuspręst kaip pasielgti... jis irgi turi pasvarstyt ar nepersunku tau vienai bus su sergančiu vaiku... nebūkit egoistai kiekvienas savo atžvilgiu...
Vat kitą savaitgalį vyras išlėks su baidarėm, bet toks žygis man tikrai per sunkus, plius vaiko neturiu kam palikt, o su vaiku toks pasiplaukimas visai neįmanomas. Tai negi dabar ir aš turiu neleist- atimt iš žmogaus malonumą... ne geriau aš jau sau savaitgalį pasiplanuosiu...gal į Kauną nulėksiu jei tik oras bus geras...

Isleist tai reiskia kazka atsakyti i jo klausima "padarysiu taip , kaip tau bus geriau"
O kaip man bus geriau? g.gif g.gif
Man aisku geriau. kai savaitgali visi namie, bet gi jei neisvaziuos, tai mane sazine uzgraus del to neprikvepuoto gryno oro.
Atsakyti
Vaiva*,nepyk kad tiesmukai paklausiu: kiek tau metų?
Toks klausimas kilo g.gif po šito tavo posto:
QUOTE
Man aisku geriau. kai savaitgali visi namie, bet gi jei neisvaziuos, tai mane sazine uzgraus del to neprikvepuoto gryno oro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elija: 11 birželio 2004 - 13:51
Kazkokios vaikiskos cia problemos sprendziamos dry.gif
Atsakyti
Man irgi kažkaip panašu į tipo "mamytė neleidžia į kiemą, bo pamokų neparuošiau"
Sorry...
Atsakyti
QUOTE (voveriukas36 @ 2004 06 11, 13:45)

BRANGIOJI, VIENINTELE MANO, LEISK MAN VAZIUOTI I KAIMA SAVAITGALIUI. Ir dar galima pridėti, kad tenai nebus moterų, nebus moteriškos lyties subjektų iš viso (kaimas - ne miestas, ten visko pasitaiko). Tuomet jus iškilmingai tariate: VAŽIUOK, bet nepamiršk man skambinti kas dvi valandos, o dar geriau kas valandą - raportuok apie padėtį  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


na čia tai labai patiko. taip nuotaiką pakėlė
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gama: 11 birželio 2004 - 13:57
MAN IRGI VOVERIUKO36 MINTELĖS - TOPINĖS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PABANDŽIAU SAVE ĮSIVAIZDUOTI TOKIOJE SITUACIJOJE.......
Atsakyti
QUOTE (Balanda @ 2004 06 11, 13:59)
MAN IRGI VOVERIUKO36 MINTELĖS - TOPINĖS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PABANDŽIAU SAVE ĮSIVAIZDUOTI TOKIOJE SITUACIJOJE.......

bet įsivaizduok savo vyrą taip prašantį ir besiteisinantį. dar linksmiau.
ale iš tokio vyro TIK juokas ima, o ar norėsi gyvent su tokiu, kuris keliais, keliais apie tave... na, ne...
Atsakyti
GAMA,

O ar nesmagu būtų pasijausti tikra karalieva - noriu leidziu, noriu - ne, o jis, nabagas, kaip sakai, ratus klūpėdamas tik apie mane suka ir graudžias ašarėles braukia- Nu išleisk, būk gera, aš ten ištikimas būsiu, į kaimietkas nežvairuosiu, ir sūnelį padabosiu....( iš linksmumo net eilės pradėjo piltis )

Liuks nuotaika prieš savaitgalį, O JUMS??????
GERO SMAGAUS SAVAITGALIO, ŠILTO ORO!!!
Atsakyti