Įkraunama...
Įkraunama...

Talismanas - amuletas

Labai idomi tema. thumbup.gif thumbup.gif

Juruze, ka parekomenduotum labai jautraim su mazai pasitikejimo savim turinciam šauliui blush2.gif Nu pradedu verkt nuo bet ko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 07 21, 21:12)
Labai idomi tema.  thumbup.gif  thumbup.gif

Juruze, ka parekomenduotum labai jautraim su mazai pasitikejimo savim turinciam šauliui  blush2.gif  Nu pradedu verkt nuo bet ko  doh.gif


Nedėvėk sidabro. Nuo jo padidėja jautrumas. Pasirink auksą, jei nemėgsti, tai bent trumpam.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 07 22, 09:28)
Nedėvėk sidabro. Nuo jo padidėja jautrumas. Pasirink auksą, jei nemėgsti, tai bent trumpam.


o as kaip tik sidabra deviu doh.gif Bet su auksu tokia pati jautri buvau g.gif o koks akmuo man tiktu 4u.gif dabar nesioju zieda su oniksu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 22 liepos 2006 - 08:50
QUOTE(Tučka @ 2006 07 22, 08:49)
o as kaip tik sidabra deviu  doh.gif  Bet su auksu tokia pati jautri buvau  g.gif  o koks akmuo man tiktu  4u.gif dabar nesioju zieda su oniksu  ax.gif


Nesakau kad kažkoks akmuo tiktų 100 proc. Bet jei nori atsikratyti jautrumo, dėvėk Saulę stiprininančius akmenis: rubinas, gintaras, geltonasis serdolikas. Rėminti aukse. Oniksas pakankamai sunkus akmuo. Bet jei tau patinka, tai valio. Aplamai tai aš žiūriu į asmeninį horokopą ir tuomet sprendžiu kokius akmenis dėvėti, pagal planetų statusą. Jei tu Šaulys, tai saule tame ženkle. Čia ji neutraliame statuse.
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 07 22, 11:24)
Nesakau kad kažkoks akmuo tiktų 100 proc. Bet jei nori atsikratyti jautrumo, dėvėk Saulę stiprininančius akmenis: rubinas, gintaras, geltonasis serdolikas. Rėminti aukse. Oniksas pakankamai sunkus akmuo. Bet jei tau patinka, tai valio. Aplamai tai aš žiūriu į asmeninį horokopą ir tuomet sprendžiu kokius akmenis dėvėti, pagal planetų statusą. Jei tu Šaulys, tai saule tame ženkle. Čia ji neutraliame statuse.


O tu tikriausiai nesudarineji horoskopu blush2.gif
Atsakyti
Sandle lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet aš juk rimtai blush2.gif
Atsakyti
Aš kelis metus nesiskyriau su mirusios močiutės vestuviniu žiedu, jaučiau, kad jis mane saugo, negalėjau net miegot be jo, o kadangi jis man per didelis buvo, tai prilaikiau kitu žiedu - krikšto mamos - ji žuvo avarijoj prieš metus, tai kaip ir dviejų žmonių, kurių jau nebėra, žiedelius nešiojau ir gerai su jais jaučiausi. Šalia visko dar turėjau visada auksinę grandinėlę su kryželiu. Irgi niekada nenusiimdavau. Gal dabar pasirodys ne į temą, bet prieš kelias savaites sutikau vyrą, su kuriuo šiuo metu esame kartu, ir aš tuos žiedus + kryželį nusiėmiau, pati nejausdama ką darau ir padėjau į dėžutę, nuo tada net negaliu pagalvot, kad reikėtų juos užsidėt. Nežinau, ar tai kuo susiję dalykai, gal sutapimas. Gal reiškia, kad manęs jau saugot mirusiems nebereikia smile.gif
Kartą buvo taip atsistikę, kad močiutės žiedą nusiėmiau ir pamiršau užsidėt eidama miegot - tada sapnavau savo vestuves. Po to tokia mintis atėjo, kad gal kol tą žiedą nešiosiu - neištekėsiu, tai gal čia pasąmonė suveikė ir jį nusiėmiau.
Na čia tik šiaip norėjau išsipasakot smile.gif
Atsakyti
As savo zieda, negaliu gal nenoriu namuose nesioti, o eidama i darba ar dar kur nors visada uzsidedu smile.gif kai ji isigijau, nebenoriu jokiu kitu ziedu, taip ir guli vargsai dezuteje smile.gif
Atsakyti
įdomi tema bigsmile.gif
aš vis ruošiausi nusiprkti amuletą, bet prosenelių kape(sodindama gėles) radau auksinį, vestuvinį žiedą g.gif kažkaip nejauku unsure.gif ir vis ieškau prasmės, kodėl aš jį radau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 13 rugsėjo 2006 - 13:51
Na tikrai labai idomi tema. O gal kas žino, kur būtų galima pagaminti Vilniuje talismaną?
Koks akmenilis man labiau tiktu. Aš esu mergelė, labai jautri, trūksta energijos, užsispyrimo, tikslo siekimo. Labiau patinka auksas. Ar yra koks nors skirtumas talismanas-žiedas ar talismanas-pakabukas?
Bučiau labai dekinga už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti
niu va kokia tema faina radau ale kad mirus 100metu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos.Sia vasara isigijau amuleta. smile.gif Pardavinejo juos tokiam siuvenyru pardaveja prie gatves.Daug ju buvo pasirinkt su visokiom reiksmem ir ivairiausiu formu.Issirinkau toki kaip moneta,bet su keturkampa skyle vidury. smile.gif Pagal aprasa,tai turi lemt gera likima.Is pradziu palaikiau ji juroj kelias min,po to smely,ir po to saulej po kelias min.Ar as kazin teisingai pakroviau? g.gif Beje jis varinis.Nesioju ji nuolat po rubais ant kaklo.Ziuresiu kaip cia bus.Ar reikejo ji per ugni perleist virs zvakes gal?Ar nebutinai? g.gif Dabar jis toks pajuodes pasidare,ne taip kaip naujas...
Atsakyti