Įkraunama...
Įkraunama...

Talismanas - amuletas

na nezinau tos monetos ir panasus dalykeliai kur gatvese prekiauja... tai tera made in china stampovkes..... mano nuomone.... g.gif
Atsakyti
Na naujas jis buvo supakuotas polietileno maiselyje graziai.Zvilgejo visas smile.gif Ir sniurelis idetas.Susigundziau-nusipirkau kazka tokio ax.gif
Atsakyti
Tikrai šauni tema. thumbup.gif
Kaži koks akmenukas tiktu Mergelei, gimusiai ketvirtadienį. ax.gif
Internete tai info gan daug, bet kiekviename puslapyje vis skirtingai g.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif Malonu matyti, kad kazkas jau tikrai nusimano sioje temoje,o ne vien pilsto is tuscio i kiaura, kaip daukur.As labai domiuosi sia tema, noriu issianalizuoti viska is pagrindu pries darantis sau talismana.Bet apart A.Ilgevicienes knygos ir Astriloges konsultaciju daugiau nelabai randu rimtos info.Gal kas galetume parekomenduot kokiu knygų ar saitu.Būciau labai dėkinga.Beje, noriu pasidziaugti. thumbup.gif Pries pusmeti pasidariau jantra(tai plokstele is reikiamos planetos metalo ant kurios graviruojama tam tikra skaiciu kombinacija ir visa tai daroma konkrciu,astrologo parinktu laiku.Paskui isventinimo ritualas ir gali nesiot)Tai arba cia mano tikejimas toks stiprus biggrin.gif g.gif arba ji man tikrai labai laba padeda pasirinktoj sritį.Niekada jos nebenusimaunu
Atsakyti
QUOTE(anate @ 2009 02 06, 18:53)
Sveikos biggrin.gif Malonu matyti, kad kazkas jau tikrai nusimano sioje temoje,o ne vien pilsto is tuscio i kiaura, kaip daukur.As labai domiuosi sia tema, noriu issianalizuoti viska is pagrindu pries darantis sau talismana.Bet apart A.Ilgevicienes knygos ir Astriloges konsultaciju daugiau nelabai randu rimtos info.Gal kas galetume parekomenduot kokiu knygų ar saitu.Būciau labai dėkinga.Beje, noriu pasidziaugti. thumbup.gif Pries pusmeti pasidariau jantra(tai plokstele is reikiamos planetos metalo ant kurios graviruojama tam tikra skaiciu kombinacija ir visa tai daroma konkrciu,astrologo parinktu laiku.Paskui isventinimo ritualas ir gali nesiot)Tai arba cia mano tikejimas toks stiprus biggrin.gif  g.gif arba ji man tikrai labai laba padeda pasirinktoj sritį.Niekada jos nebenusimaunu

Turetu but knygynuos knyga: Maria Leondin Talismanai ir Amuletai. Ten daug ir placiai raso kaip juos pasidaryti,apie daiktus traukiancius sekme. smile.gif
Atsakyti
Turiu karneoli, nesioju ant grandineles... padovanojo mama tinkamu laiku ir uzsidejau tinkama data blush2.gif siaip labai patinka ir mielas, atrodo gyvas jis smile.gif laikau tai savo talismanu ax.gif
Papildyta:
ir dar mergaites, gal kuri gali pasakyti kaip pasidaryti jantra ? gal parekomenduotumet kokia literatura paskaityti apie tai ? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Aciu labai Faustina uz informacija. biggrin.gif O del jantru siaip nelabai kitur ka girdejau as tai dariausi Klaipedoj pas astrologe Violeta Liaugminiene
(aisku daro ne ji pati lotuliukas.gif ,ji tik parenka data,pataria kuriai sričiai labiau reiketu ir perduoda juvelyrei)turetu manau ir kituose miestuose būt kas nors
Atsakyti
o galit kas papasakote apie jantras daugiau mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, radau labai idomu puslapiuka, gal ir jums patks... man bentjau labai padejo susitvarkyti savo mintis bei atsipalaiduoti... www.tavosekme.eu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoretaKaupaite @ 2009 12 03, 21:23)
Sveikos, radau labai idomu puslapiuka, gal ir jums patks...  man bentjau labai padejo susitvarkyti savo mintis bei atsipalaiduoti... www.tavosekme.eu smile.gif


reklamere..
Atsakyti
Kylam smile.gif
Gal kas rekomenduotu zmogu galinti pagaminti Talismana?
Atsakyti
tikrai,man ir reiktų kad kas nupintų amuletuką bigsmile.gif
Atsakyti