Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 26 tema

as irgi per neapsiziurejima kepiau su pasenusiais milteliais doh.gif bet,nieko,ir gerai kilo-ir skoniui nepakenke lotuliukas.gif ir baigiau juos visus sukepti-laukan nemeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū už receptą 4u.gif http://www.fantazijo...e.blogspot.com/
user posted image
mano bankuchino gerbėjas,sakė skonis ne toks,bet valgyt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 27, 08:54)
ačiū už receptą  4u.gif [url=http://www.fantazijosvirtuveje.blogspot.com/]


Ner uz ka 4u.gif . Va, man jis skanesnis i 2 ar 3 diena. Ir primena jau lb tooooooooooolima ta giminaiti biggrin.gif Kas valge, tai kai paklausiau ar neprimena, sako, nu taip, primena, bet jau lb tolima. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek laiko uztrunka baumkucheno kepimas?
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 03 27, 10:03)
Kiek laiko uztrunka baumkucheno kepimas?

As uztrukau kazkur valanda smile.gif
Atsakyti
Na, aš noriu padėkoti Ulei 4u.gif , už įdėtą Beatos karamelinio-šokoladinio torto receptą. Tai buvo pirmas kartas kai kepiau tortą, gavos labai skanus, nespėjau prapjauto nufotografuoti, neliko nei gabaliuko essen.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pinta @ 2011 03 26, 19:36)
tik jau nepergyvenk, nieko čia blogo, o jei pyragas iškilo, tai reiškia, kepimo milteliai dar savo funkcijų nepraradę. Juk jie nesugenda lygiai tą dieną, kaip gamintojas užrašo galiojimą, o tinkami dar ir ilgiau būna netgi

dėkui už atsakymą biggrin.gif

ryte atsimerkiu ir žiūriu aš vis dar čia biggrin.gif ir pusryčiams sukapojau likusia dalį kekso biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, atnešu savo interpretaciją Ulės naminių varškės sūrelių tema (Ulės receptas )

Naudojau:
500g liesos varškės
100g minkšto sviesto
keli šaukšteliai vyšnių džemo

Varškę su sviestu ištryniau, masę dėjau į plastikinius indelius, per vidury dedama sluoksnį vyšnių džemo (kitąsyk būsiu kantresnė ir duosiu daugiau laiko sustingti) ax.gif
user posted image

ačiū visom už idėjas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliauskas: 27 kovo 2011 - 15:13
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 27, 08:54)
ačiū už receptą  4u.gif http://www.fantazijo...e.blogspot.com/
mano bankuchino gerbėjas,sakė skonis ne toks,bet valgyt galima  biggrin.gif

O man tie lakstai neiskilo...skonis aisku puikus, bet gavosi labai jau plonas doh.gif Ka dariau negerai? Gal kepimo milteliai nesuveike, nes pradaryti buvo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmelis: 27 kovo 2011 - 16:50
QUOTE(Ingel @ 2011 03 27, 14:37)
Na, aš noriu padėkoti Ulei 4u.gif ,

super wub.gif matosi toks naminis,mielas wub.gif

QUOTE(ruteliauskas @ 2011 03 27, 16:12)
Sveikos, atnešu savo interpretaciją Ulės naminių varškės sūrelių tema

kaip fainei bigsmile.gif ir pusryciai skanus tokie but, ir desertas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Pyragas "Saulėgrąža'


Kvapnus, purus, su traškia saulėgrąžų plutele ir kvapniai saldžiais konservuotais persikais.
Labai rekomenduoju.

user posted image



Tešlai:

300 gr. miltų
2 šaukšteliai kepimo miltelių
200 gr. cukraus
1 pakuotė vanilinio cukraus
2 kiaušiniai
150 gr. sviesto arba margarino
120 ml. pieno
100gr. aguonų

Papuošimui:

didelė skardinė konservuotų persikų

2 šaukštai medus
3 šaukštai grietinėlės (20%)
30 gr. sviesto
80 gr. nuluptų saulėgrąžų
60 gr. sviesto

user posted image


Nedideliame inde sumaišykite miltus (persijotus), kepimo miltelius, cukrų ir vanilinį cukrų.
Kitame - kiaušinius, pieną, tirpintą ir atvėsintą sviestą (arba margariną) - maišyti šluotele.
Skystas mišinys pilamas plona srove į miltus, maišoma šluotelė, įmaišyti aguonas.
Dėti tešlą į riebalais išteptą formą, ir į įkaitintą orkaitę 180 laipsnių.

Persikus dėti į kiaurąsamtį, kad nuvarvėtų, vėliau supjaustyti plonomis riekelėmis.
Į puodą dėti medų, grietinėlę, cukrų, sviestą. Viską kaitinti ant nedidėlės ugnies, maišyti,kaip ištirps cukrus sudėti vos pakepintas sausoje keptuvėje saulėgrąžas. Jei masė nepakankamai tiršta pridėkite dar saulėgrąžų.

Po 20 minučių, kaip pyrago viršus pakankamai sukietėja (ne ankščiau) išimkite ir greitai išdėliokite griežinėliais persikus , o per vidurį saulėgrąžų masę.Dėti į orkaitę dar 15 maždaug minučių.
Leiskite atvėsti formoje.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 27 kovo 2011 - 18:29
QUOTE(Kurmelis @ 2011 03 27, 16:50)
O man tie lakstai neiskilo...skonis aisku puikus, bet gavosi labai jau plonas doh.gif Ka dariau negerai? Gal kepimo milteliai nesuveike, nes pradaryti buvo? g.gif


Tai lakstai ir neturi lb iskilti, tik vos vos. Is sios normos as kepiau 20x20 cm skardoj ir dejau po du saukstus teslos. Sluoksniu kazkur 8-9 gavosi.
O del milteliu, tai pas mane jie irgi pradaryti stovi, tai tikrai ne del ju, nebent jau seniai pasibaiges galiojimo laikas (kuo as abejoju).
Atsakyti