Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

as kai naktinius nujunkysiu,tai nepratinsiu kad nakti gertu,nebent koki karteli vandenuko....o jeigu nesikels,tai ir neduosiu,nors siaip,kiekvienas individualiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mazule2 @ 2004 05 05, 12:44)
Man rodos is puoduko per greitai begs jei nakciai nori pratint...o as taip nenoriu pratint prie naktinio buteliuko...negi nera sansu atpratint nuo kruties ir nepripratint prie butelio blink.gif ...jauciu ne... sad.gif

Kai atpratinau nuo papo, pripratinau prie naktinio NUKO puoduko (to nesilaistančio) su vandenuku biggrin.gif . Įdedu nakčiai į lovytę, kai prabunda suniurzgia "tiultiu", pasičiumpa puoduka, patraukia porą kartų vandenuko ir taip pati vėl užsimigdo smile.gif . Labai patogu tas NUKO puodukas - kai nakčiai, tai ir nebėga per greitai, ir nesilaisto, ir ne buteliukas... Va kokią reklamą pavariau laugh.gif
Atsakyti
O Avent'o Magic Cup 'as ne toks pat?Tik Ula nelabai moka patraukti is jo.... g.gif
Atsakyti
o pas mumi irgi beda sad.gif valgo tik mano piena mad.gif kaip naujagime pasidare mad.gif nebegaliu...nei hipp tyrele ikisi,nei varske,nei kose,nei arbata....o anksciau taip valge,kad visi dziaugesi biggrin.gif nezinau kas dayt sad.gif
Atsakyti
vakar nutraukiau maitinima galutinai,koncertas buvo iki 4 ryto,paskui mergina nuluzo ir iki 8 pamiegojo....kaip bus sianakt baisu net pagalvot...
Atsakyti
Jaučiu, kad mano pienbariui jau visai visai pabaiga...Jau ir taip, maitindavau tik naktimis ir to pieno jau labai sumažėjo...O dabar kai buvo susirgus- visai nebevalgė, tai pienbaris matyt nusprendė, kad jau laikas rišti su gamyba...Kas įdomiausia, kad susirgęs vaikas pirmiausia iš visų patiekalų atsisakė mano pieno g.gif Kasdavo į spenelį. Buvau visai pasimetus, bet paskui prisiminiau, kaip tvarkelė rašė, kad ligoninėj jos mažoji irgi kandžiojos- tai kiek ramiau pasidarė. Bet va pienbaris po tokių atostogų jau nebeužsiveda... O mergina naktimis vėl prašo...kišu buteliuką su karvės pienu, bet kažkaip reik parišti su tais naktiniais valgymais. Gi ir dantims nesveika...Ką čia išmąsčius?
Atsakyti
Niugi, moteros, turiu ir as problema. Nuo papo atpratinau labai nesunkiai - neprasydavo jis jau kazkiek laiko, pati savo iniciatyva is pripratimo kisdavau, tai minute - kita pazisdavo... O nustojau kist, nustojo prasyt smile.gif Ir tiek ziniu smile.gif Net nepasigenda... Tai cia pliusas.

O minusas - ka man toliau daryt? Bintuotis kazkaip? Vaistus gert? Kokius? Su vyresneliu nieko nedariau, tai pieno turejau iki antro nestumo, paziurekit i mano profili, kiek metu - sesis rolleyes.gif
Galiu is esmes vel nieko nedaryt. Bet dabar susimasciau - o kaip tas papas estetiskiau atrodo? Kai pieno negamina ar kai gamina lasa ir jo niekas negeria? Gal pasibaigus pienui atsistatys pirmykstis papas, kaip pries 8 metus, he he rolleyes.gif O gal jis blyn dar labiau suges? Ir todel neverta nieko daryt? Ka? Kaip yr is tikro? sad.gif
Atsakyti
Noa, negi 6 metus ir lašėjo g.gif Nedaryk nieko, jei netvinksta wink.gif O jei spaudysi, tai ppieniuko išspausi, lašas jo lieka iki gyvenimo galo, amen wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Dobšiukas @ 2004 05 19, 19:55)
Noa, negi 6 metus ir lašėjo g.gif Nedaryk nieko, jei netvinksta wink.gif O jei spaudysi, tai ppieniuko išspausi, lašas jo lieka iki gyvenimo galo, amen wink.gif

Niu taip - nelasejo, bet paspaudus lasas budavo huh.gif Netvinksta lyg. Tai dabar ka, dar 10 metu neuztruksiu? Gal as pereitam gyvenime buvau karve - kolukio pirmune? g.gif
Atsakyti
na va,sianakt buvo pirma naktis ,kai atsikele mano Ula tik karta , pagere misinuko , ir vel uzmigo.O papulio nebegauna nuo pirmadienio,tai sakyciau visai trumpai ji pas mane rekavo,3 naktis faktiskai.... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrUla: 21 gegužės 2004 - 08:00
QUOTE(Noa @ 2004 05 20, 13:21)
Niu taip - nelasejo, bet paspaudus lasas budavo huh.gif Netvinksta lyg. Tai dabar ka, dar 10 metu neuztruksiu? Gal as pereitam gyvenime buvau karve - kolukio pirmune? g.gif

Kazkada skaiciau, kad pieno laseli galima isspausti ir senatveja(maitinusiu mamyciu aisku) wink.gif laugh.gif laugh.gif

QUOTE(mazule2 @ 2004 05 05, 14:44)
Man rodos is puoduko per greitai begs jei nakciai nori pratint...o as taip nenoriu pratint prie naktinio buteliuko...negi nera sansu atpratint nuo kruties ir nepripratint prie butelio  blink.gif ...jauciu ne... sad.gif

Yra yra clap.gif abu bernus be buteliuku auginau wink.gif
O puodeliai thumbup.gif Ju visokiu dabar yra ir nebeganciu.
O nakciai mamytes vaikams prasom jokiu patogumu nesudaryti laugh.gif laugh.gif laugh.gif cia as kalbu apie buteliukus ir arbatytes ar dar ka nors. Atsiprasau visu kurios kitaip galvoja. Lengviau yra nuo kruties atpratinti nei paskui nuo buteliuko.
Mano mazylis jau keturios naktys nebegauna mano pienuko thumbup.gif
Savaite naktim skandalus kele, o dabar parpia visa nakti. Vietoj pieno pries pora savaiciu pradejau naktim vandenuka silta duoti. Aisku, pasipiktinimas baisiausia ir rekimas piktas. Tada truputi panesioju ir man ant krutines uzmiega. Seip savaite naktimis man ant krutines arba pilvo miegojo laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Po keliu tokiu nakteliu jau ir vanduo atsigerimui tiko. O dabar jau nieko nebereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgitaM: 21 gegužės 2004 - 08:05
QUOTE (JurgitaM @ 2004 05 21, 06:04)
Kazkada skaiciau, kad pieno laseli galima isspausti ir senatveja(maitinusiu mamyciu aisku) wink.gif laugh.gif laugh.gif

Ahaaaaaa, mat kaip g.gif Tai vat kodel vienu metu buvo prekyboje kazkoks pienas, pavadinimu - "mociutes pienas" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matai, ne is pirsto lauzta biggrin.gif
Atsakyti