Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas

QUOTE (Noa @ 2004 05 21, 19:47)
Ahaaaaaa, mat kaip g.gif Tai vat kodel vienu metu buvo prekyboje kazkoks pienas, pavadinimu - "mociutes pienas" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matai, ne is pirsto lauzta biggrin.gif

laugh.gif gerai, kad nera "seneliu pieno " tokio dar neturit prekyboje ? laugh.gif
Atsakyti
Ir mes jau baigėm malonumą. Prieš savaitę. Tik 1 vakarą labai smarkiai ir isteriškai rėkė. Naktį nieko nereikalauja, tik ryte. Bet dabar bėda, nes nenori gerti jokio pienuko nei rytą, nei vakare. Neima nei buteliuko, nei puodelio sad.gif . Išbandėm ir karvės pieną, ir mišinuką, kurio skonis turėtų būti įprastas, nes košes su juo balinu. Pageria kelis gurkšnelius ir viskas. Taip būtų patogu ryte paduoti pienuko, nes jau 6 val., kaip buvo įpratęs mano pieno gauti, pradeda vartytis, blaškytis. Jei paduodi buteliuką, dūdas paleidžia. Ir prabunda anksčiausiai. 6.30 jau gyvas, o seniau iki 8 pamiegodavo. Sunkoka, bet gal priprasim prie naujų sąlygų per kurį laiką...
Atsakyti
Nugi mamos pasiuto, ne kitaip, kas cia dabar per atpratinimai... Ir as pasiutau. O pasiutau po to kai mazas ikando, bet taip kad sukriokiau nesavu balsu. Issigando jisai baisiausiai, ziuri akim didelem... O papo neber... ir nieko, uzmiega pasupamas, kol kas tik trecias vakaras kai nebegauna.
Zodziu maniau kad bus baisiau, tikejausi isteriju, o cia mazdaug "gerai butu, bet kad ner, tai ka darysi"
O vat pieno laso tai sakyciau nespaudyt geriau jei komplikaciju nera, tokiu kaip papo sutesmenejimas. As bent zadu nespaudyt...
Atsakyti
QUOTE (Riva @ 2004 05 21, 19:06)

O vat pieno laso tai sakyciau nespaudyt geriau jei komplikaciju nera, tokiu kaip papo sutesmenejimas.

JEZUSMARIJA, KAAAAS?! blink.gif blink.gif blink.gif Tu man aparpuoli ivarysi. o kas tas yr?! Gal as jau sutesmenejau, tik apie tai nezina, ka?! blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
mano nervai per silpni, kad klausyciau, kaip vaikas nesavu balsu kriokia papo negaves.Ir dar, fenomenas! siaip gaudavo papuko tik ryte perpiet ir vakare, bet kai visierms apsiskelbiau, kad nutraukio pieno kombinato gamyba, tai lialiusinka mano istisai papuko reikalauja, o to pasekojke, kito maisto nebevalgo.
Krutine jau patyso gerokai, o vyras juokauja, kad nutrauks vaikis iki keliu papukus.
Atsakyti
Aš jau svajoju apie nutraukimą - stengiuosi kuo rečiau duoti, bet vis tiek išeina kokius 3 kartus - dieną prieš miegą, vakare prieš miegą ir naktį... Kitaip neužmiega. Arba aš neturiu kantrybės valandą žviegimo klausyt... Dabar dar viršuj esantis dantukas taip skaudžiai remiasi man į krūtį...
Atsakyti
Vsio- jau ryt bus savaitė, kaip nebevalgom...Mažinau mažinau, liko tik naktimis. Paskui buvo apsirgus ir porą naktų atsisakė. Pieno beveik nebeliko. Po tų poros parų dar bandžiau duot- biški patraukia ir verčias ant kito šono. Nusprendžiau, kad jau nebereik. Ir nebeprašo. Ir miega (Tfu tfu tfu) geriau naktimis. Dėl visa ko vakare pasidedu šalimais buteliuką su karvės pienu. VAAAALIO!!! Aš jau laisva...Gali gert, rūkyt, vartot vaistus ir t.t biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tikrai keistas jausmas... buvom viena nuo kitos priklausomos metus ir beveik keturis mėnesius. Keista ta mano laisvės būsena...
Atsakyti
Sveikinu atgavus laisve biggrin.gif ir is dalies tau pavydziu, nes maniske pasidare labai sunki ir stipri, tai dabar labai mane kamuoja: visaip laipioja ant manes, kaitalioja kas dvi minutes:tai viena, tai kita kruti (ir visa tai su galingais pasisokinejimais ant mano pilvo ohmy.gif blink.gif ) su tokia jega uzkisa ranka, jei as paselpiu papiukus, kad as bunu priversta praplesti akis ir isitikint ar cia tikrai mano dukra, kuriai tik 1.4 men g.gif
Zodziu, mums dar nesisviecia jokia laisve, norspieno sumazejo zymiai.
Atsakyti
Mes su mazhuoju uzhvakar atsisveikinom su pieneliu... sad.gifsad.gifsad.gif Liudna man del to be galo... sad.gif bet neuzhilgo, per Jonines bus du metukai... Ir surbliukas buvo pasidares nerealus... gryzhtu ish darbo ir "prisilogina"... Net mano mamai ir mochiutei pradejo bliuzeles kilnoti... pagalvojau - gana! Vasara juk! nemazhas jau.
Patepiau kruti medumi ir uzhdejau pipiru - suveike! Jis pamate, sake "FU!..." "POPA PULIA!" ir net neprisiliete... vis ateina, sako "amam" ir ishkart "FUUU"... Vakar parychiais prasibudes buvo, niurzgejo "amam amam nionia ama", o shianakt visanakt ishmiegojo.
Tik va man tai nelabai kas... Krutys pilnos... sad.gif((( Verzhia. truputi nutraukiau pieno. Pasiskambinau gydytojai, ji man vaistus pasake - bromocriptinum. Paemiau vakar tabletyte - tai shiandien vaikshtau kaip trenkta, pykino ryte... Galva sukasi... Nepatiko man tie vaistai, labai jau daug shalutiniu pozhymiu. sad.gif
Ar nadojote kas shiuos vaistelius? Parashykit kas kiek laiko, po kiek ir kaip sekesi?
man tai nekaip...
Bet tikiuosi gerai viskas bus.

r wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ruta @ 2004 06 03, 06:48)
Mes su mazhuoju uzhvakar atsisveikinom su pieneliu... sad.gifsad.gifsad.gif Liudna man del to be galo... sad.gif bet neuzhilgo, per Jonines bus du metukai... Ir surbliukas buvo pasidares nerealus... gryzhtu ish darbo ir "prisilogina"... Net mano mamai ir mochiutei pradejo bliuzeles kilnoti... pagalvojau - gana! Vasara juk! nemazhas jau.
Patepiau kruti medumi ir uzhdejau pipiru - suveike! Jis pamate, sake "FU!..." "POPA PULIA!" ir net neprisiliete... vis ateina, sako "amam" ir ishkart "FUUU"... Vakar parychiais prasibudes buvo, niurzgejo "amam amam nionia ama", o shianakt visanakt ishmiegojo.
Tik va man tai nelabai kas... Krutys pilnos... sad.gif((( Verzhia. truputi nutraukiau pieno. Pasiskambinau gydytojai, ji man vaistus pasake - bromocriptinum. Paemiau vakar tabletyte - tai shiandien vaikshtau kaip trenkta, pykino ryte... Galva sukasi... Nepatiko man tie vaistai, labai jau daug shalutiniu pozhymiu. sad.gif
Ar nadojote kas shiuos vaistelius? Parashykit kas kiek laiko, po kiek ir kaip sekesi?
man tai nekaip...
Bet tikiuosi gerai viskas bus.

r wink.gif

Reikėjo palaipsniui maitinimus mažint. Aš taip dariau- jau antra savaitė nemaitinu- jokių pieno tvinkimų, jokių isterijų vaikui. Neįtikėtinai lengvai atsisakėm...tas palaipsnis nujunkymas visumoj gal du mėnesius truko- bet užtat rezultatas- thumbup.gif Ir kas dar labiau nudžiugino- buvau čia prisikaičius apie krūtis po maitinimo, kad lieka ausys spanieliaus- nieko panašaus. Viskas vietoj, tvarkoj ir netgi labai. biggrin.gif Na , gal kiek maželesnės, bet gal taip tik atrodo, kai įpranti prie eifelio bokštų... Tikrai nemažesnės nei prieš nėštuma ir tikrai nekaba...
Taigi priėjau išvados, kad nei motinai (dėl pieno perteklaius), nei vaikui (kad nebūt psichologinės traumos), negalima nutraukti maitimo drąstiškai...Palaipsniui, tik palaipsniui...
Atsakyti
O aš nutariau pabandyt nebemaitint naktimis, dukrai jau 1 m. 4 mėn. - ir tas budinėjimas naktimis pamažu pradėjo vargint - tuoj bus pusantrų metų kaip neteko nei vienos nakties ramiai neprabudus išmiegoti, net nebepamenu ką tai reiškia laugh.gif .... Dabar jau ketvirta naktis, kai pasidedu prie lovos avent buteliuką su snapuku (jame Hipp ramunėlių arbatėlė - silpna). Kai nubunda - pasiūlau, bet... geria ją tik kas antrą naktį. Vieną naktį gerai, pageria ir nusminga, o kitą naktį - verkia rėkia blaškosi, stuma tą buteliuką ir niekaip neįsiūlysi, tik dar isteriškiau bliauna ir išbudina tėtį, bandžiau karvės pieno pasiūlyt, bet irgi taip pat atstumia ir plyšauja toliau. Reiks apsišarvuot kantrybe ir bent kas antrą naktį nesiurbėliaus manęs... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureja: 03 birželio 2004 - 10:42
Mes irgi su panasiom bedom kovojam. Buciau sunu ir toliau maitinus, bet gydytoja isbare, kad su antru jau ketvirt men. vaikscioju, o sunus dar prie kruties. Man ji maitinti, tai jokiu problemu nebutu, bet pabijojau, kad, gimus maziui, abu pienuko nepasidalins ir mazasis liks nuskriaustas. Menesi palaipsniui mazinau "dozes", kol liko tik vakarinis "priesmieginis" ir rytinis "dar bemiegiegant" paniamniojimas. Pienas iskart pats sumazejo. Dabar pora savaiciu visai nebeduodu. Pradejom sunui sakyt, kad mamai papceliai popa, skauda, tai vakarais vis dar paniurzgia, rankytemis po maike paiesko ir uzmiega siaip taip galvyte man ant nuogo pilvo pasidejes. Buvo gal kelios isvis grazios ramios naktys, bet neseniai pradejo paryciais, apie kokia 6 per miegus verkti ir zyzenti, kartais bando sonus nuciulpti. Tikiuosi,. praeis kaip nors.
Atsakyti