Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

user posted image

user posted image

Neturint dviejų metų vairavimo stažo, vairuojame su klevo lapais ant galinio automobilio stiklo

Jei žmogus, turintis dviejų metų vairavimo stažą, vairuoja automobilį nenusiėmęs/nenuklijavęs žaliojo džiaugsmo, jam galioja tokios pat taisyklės, kokios galioja ir neturinčiam stažo!!!

Informacija dėl pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo keitimo.

Oficialus Regitros puslapis, kuriame skelbiama visa naujausia ir patvirtinta informacija.

Čia tupi sena tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 02 balandžio 2011 - 14:35
QUOTE(agnite @ 2011 04 02, 15:29)
Kiek nedaug vyrams tereikia  biggrin.gif ...
Dėl brangaus taisymo ir mano tėvai labai griežtai prieš automatą smile.gif  Bijo kaip velnias kryžiaus. Kad jiems patiems tokią pirkti - ne. Man tokią mašiną pirkti - ne. Kažkas iš artimų ar pažįstamų nori pirkti, irgi rėkia ne.  biggrin.gif  Labai kategoriški. Bet gal ir teisingai...  rolleyes.gif Nes ir taip mašiną išlaikyti kainuoja.


šiaip kai jo maršrutas - nemaža dalis plento nuo A iki Z (dažniausiai), o kita dalis mieste, tai automatas gerai tikrai jam... ir šiaip sako nebeturiu ką veikt mašinoj, ilsiuosi vairuodamas laugh.gif
na kaip, jau esu minėjusi, kad šiaip šita mums išeina ekonomiškiau - dyzelio ėda tiek pat/vietom mažiau, nei buvusi mechaninė. ir dyzelis pigesnis/galima gauti pigiau (mitas ar ne - spręst kiekvienam hihihi.gif ). tiesiog prideda tas dalykas, kad automatas. nors pvz susitvarkyt pilnai senąją būtų prireikę kokių... hmm... 8k lietuviškų pinigų (įsidėt normalias dujas, susitvarkyt visiškai važiuoklę, duslintuvą ir kt.). žodžiu būtų reikėję daug, o mašina senesnė buvo 6-7metais... tai tas ant to išėjo hihihi.gif

QUOTE(~Sunflowers~ @ 2011 04 02, 15:29)
Autopilotas geras dalykas! biggrin.gif


aha, tikiu. ypač vyrams laugh.gif bet irgi pakalbėjom iš kitos pusės - nu kam ~50km į vieną pusę reik autopiloto? būtų jau tikrai ponų išmislas hihihi.gif
Atsakyti
Ačiū Almost už puikią temą - nelikom benamės aciuks.gif
QUOTE(agnite @ 2011 04 02, 15:02)

Na, šiaip ar taip sodo keliukas ir intensyvi gatvė didmiesty nėra tas pats.


Bet tikiu, jūsų puikūs įgūdžiai šiuo atveju tik padėtų ir būtų puikus pavyzdys visiems kitiems mirksiukas.gif

Ai beje, prisiminus žiemą http://www.youtube.c...h?v=xGXsLWLwSO4 , nupurto net  dry.gif

Nu, jei kalbėt apie pariedėjimą į kitą mašiną, o ne apie pariedėjimą dėl kalno statumo, (kurį ir minėjai), žinoma tai daryt geriau jau kaimo keliuke (nors jei smagiai riedėt atbulom, be vertimosi tas reikalas gali ten nesibaigti lotuliukas.gif ) . Bet vis tik pasilieku prie nuomonės, kad bet koks, net ir mažas pariedėjimas - nėra gerai.

Oi, neee... lotuliukas.gif savęs tikrai niekam neketinu rodyt pavyzdžiu schmoll.gif , vairuoju kasdien ketvirti metai, bet dar daugybės dalykų nežinau ir nemoku, ką norėčiau mokėti. Tiesiog MB - mechanikas, tai aš pati, ko gero, net kur antifrizas pilamas staigiai paklausta nerast galiu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2011 04 02, 16:21)
Ačiū Almost už puikią temą - nelikom benamės  aciuks.gif 

...Tiesiog MB - mechanikas, tai aš pati, ko gero, net kur antifrizas pilamas staigiai paklausta nerast galiu doh.gif


nėr už ką, pati gi glaudžiuos tam pačiam kampuky hihihi.gif

čia OT bišk, bet kaip ir mb kompiuteristas - kam man reik mokėt tvarkyt kompus, jeigu jis ir patirties turi, ir mėgsta savo darbą? laugh.gif
Atsakyti
O mano brolis transporto inžineriją baigęs, dirba servise, bet man laaabai įdomu pačiai žinot. Tai pasidomiu kaip kas ir kitiems papasakoju hihihi.gif Jei servise, tai normaliai pasikalbam su meistrais, nesu kaip iš medžio iškritus ir tuo džiaugiuos bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 04 02, 16:25)
čia OT bišk, bet kaip ir mb kompiuteristas - kam man reik mokėt tvarkyt kompus, jeigu jis ir patirties turi, ir mėgsta savo darbą? laugh.gif

Va va biggrin.gif

Man pačiai nėr labai įdomu, bo ausys visakokiais tais terminais bei pavadinimais ir taip išūžtos. Ir žinios apie auto kažkaip netyčia tiesiog atsiranda prieš mano valią lotuliukas.gif . Ale, ne tos, kur ką pilt, o labiau tos - koks garsas ką negero gali reikšti ir ką reiktų patikrinti, ką keisti, beigi kaip tas ar kitas mechanizmas prie to negerumo prisidėję ir kodėl doh.gif lotuliukas.gif Žodžiu, mechaninės žinios teoriniame lygmeny biggrin.gif O praktiniame, t.y., kaip tikrai atrodo minimas mechanizmas ar detalė aš nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2011 04 02, 20:08)
Man pačiai nėr labai įdomu, bo ausys visakokiais tais terminais bei pavadinimais ir taip išūžtos. Ir žinios apie auto kažkaip netyčia tiesiog atsiranda prieš mano valią  lotuliukas.gif . Ale, ne tos, kur ką pilt, o labiau tos  - koks garsas ką negero gali reikšti ir ką reiktų patikrinti, ką keisti, beigi kaip tas ar kitas mechanizmas prie to negerumo prisidėję ir kodėl  doh.gif  lotuliukas.gif  Žodžiu, mechaninės žinios teoriniame lygmeny  biggrin.gif O praktiniame, t.y., kaip tikrai atrodo minimas mechanizmas ar detalė aš nežinau biggrin.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Kartais ir nenoredamas susiduri su tuo, kaip man si karta, jei iki siol pakankamai daug zinojau apie masinas kaip, kad tu - t.y. apie garsus ir t.t., tai po avarijos dabar visa masina dalimis galiu isvardinti ir parodyti kur jos yra, su kuo jungiasi ir t.t. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš kažkada žinojau tik vieną gedimą, kad gali nutrūkt dirželis. Ir ką jūs manot. Važiuojant praėjo stabdžiai beveik neveikt, vairas beveik nesisukt, vos sustojau. Galvoju šakės, atsidarau dureles, pripuolė krūva vyrų, nes mato, kad kažkas ne taip, sako kas yra, sakau dirželis turbūt tongue.gif Tie lūžta iškart, sako mašinoj dar sėdėdama jau diagnozę nustatei. Atidarom kapotą, dirželis lotuliukas.gif Tai lūžo visi, ir į kavinę kvietę, ir nutempt namo, ir nutempt į servisą, ir pavežt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2011 04 02, 20:14)
... tai po avarijos dabar visa masina dalimis galiu isvardinti ir parodyti kur jos yra, su kuo jungiasi ir t.t. doh.gif  lotuliukas.gif

jooo... bigsmile.gif ai, tada geriau renkuosi nežinoti lotuliukas.gif

QUOTE(Aga @ 2011 04 02, 20:17)
Aš kažkada žinojau tik vieną gedimą, kad gali nutrūkt dirželis. Ir ką jūs manot. Važiuojant praėjo stabdžiai beveik neveikt, vairas beveik nesisukt, vos sustojau. Galvoju šakės, atsidarau dureles, pripuolė krūva vyrų, nes mato, kad kažkas ne taip, sako kas yra, sakau dirželis turbūt tongue.gif Tie lūžta iškart, sako mašinoj dar sėdėdama jau diagnozę nustatei. Atidarom kapotą, dirželis lotuliukas.gif Tai lūžo visi, ir į kavinę kvietę, ir nutempt namo, ir nutempt į servisą, ir pavežt smile.gif

Vo čia tai bent thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Teisingai, reikia kelti moterų, kaip irgi išmanačių mechaniką, autoritetą thumbup.gif didis.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Su naujais pavasariškais namučiais 4u.gif ,aš šiandien keičiausi apava mašiniukui, schmoll.gif taip pavargau verysad.gif tarsi vagona angliu iškroviau unsure.gif
Atsakyti
Čia pernai buvau ratų suvedimą pasidaryt, tokiam gan rimtam servise. Tai kol darė, sėdėjau biure, buvo šefas, šiaip darbuotojai vyrukai, dar keli klientai, pradėjom diskutuoti. Tai serviso šefas sako, kad kuo tolyn tuo labyn ateina baisi vyrų banga. Atvažiuoja, plaukus suilaižę su žele, cepai ant rankų, kaklo, kryžiai, auskarai, nu kaip gėjai gryni, ir kai reik apie mašiną pasakyt ką, tai nieko nesigaudo. Nežino nieko, apart spalos ir modelio hihihi.gif jau nekalbant apie rimtesnius dalykus, detales. Atvaro remontuot ar pirkt tepalo, o net nesuvokia koks tepalas. Kai pradedi klausinėt, tai tik mašinos spalvą pasako lotuliukas.gif Nu žodžiu kažkokia karta žioplių diedų panašėjančių į moteris. Sako o va atvaro jaunos panos, kai paberia ko joms reik, kaip kas, net išsižiojam, kad tiek pana žinot gali. Ir kas keisčiausia, kad vyrų daugėja nežinančių ir nesigaudančių, o moterys kuo tolyn, daugiau žino. Ir pačiai teko tą pamatyt besėdint, kai ateina gražuoliukai, tik modelį težino, o koks tepalas pilas, sintetinis ar ne, nė nesuvokia. Tai prisižvengiau, o šefas sako, mums jau ne juokas kas ateityje laukia, nebebus normalių vyrų tongue.gif
Už tai man ir įdomu, pasidomiu, pasiklausiu, žinau ką pirkt, koks tepalas, koks vairo stiprintuvo skystis ir pan, pati pasikeičiau, dasipilu, ryt varysiu batukus mašiniuko pasikeisiu thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolės nugi, kad domitės ir žinot wink.gif nėr čia ko apie moteris galvot kaip apie vištas, kad jos nieko nesupranta wink.gif dar koks pasitenkinimas apima, kai vardini ko reikia, nori ir panašiai ir vyrų akys išsiplečia biggrin.gif
Atsakyti