Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Atogrąža @ 2011 04 02, 20:08)
Man pačiai nėr labai įdomu, bo ausys visakokiais tais terminais bei pavadinimais ir taip išūžtos. Ir žinios apie auto kažkaip netyčia tiesiog atsiranda prieš mano valią  lotuliukas.gif . Ale, ne tos, kur ką pilt, o labiau tos  - koks garsas ką negero gali reikšti ir ką reiktų patikrinti, ką keisti, beigi kaip tas ar kitas mechanizmas prie to negerumo prisidėję ir kodėl  doh.gif  lotuliukas.gif  Žodžiu, mechaninės žinios teoriniame lygmeny  biggrin.gif O praktiniame, t.y., kaip tikrai atrodo minimas mechanizmas ar detalė aš nežinau biggrin.gif


šitoj vietoj mes itin panašios laugh.gif 3ilgi pypsėjimai reiškia to ir to gedimą, 5 trumpi reiškia tą ir tą... mol - kam man to reik, jei tu ten pasikaustęs? biggrin.gif biggrin.gif sorry, aš žinau, kad atrodyčiau gerai IT style ofise remontuodama kompus pati su savo rankelėm, bet ar man to reikia? g.gif biggrin.gif biggrin.gif pasidomėt teoriškai smagu, bet praktiškai...
Atsakyti
Nu va pasikeičiau batukus. Jei kam Kaune reikia, galiu pagirt Urmo bazės gale esančius berniukus prie provyklos, labai greit, labai labai pigiai ir dar į maišus sudėjo žieminius, sužymėjimo thumbup.gif kol po bazę pasitrankiau.
Visad keisdavaus Birželio 23-iosios gatvėj, bet kai rudenį palikau beveik pusantro šimto, tai atšoko fantazija važiuot pas juos ohmy.gif Tai va, bazėj superiniai vaikinukai, eilių nebuvo, vos kelios mašinos po manęs thumbup.gif
Bet kol susitąsiau žemyn - aukštyn į 8 aukštą ratus, o vargeli, dabar einu gulėt kaip stuburą gelia, vos atkeliu aš juos kokio sunkumo su ratlankiais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2011 04 02, 16:21)
. Bet vis tik pasilieku prie nuomonės, kad bet koks, net ir mažas pariedėjimas - nėra gerai.

Jokiu būdu nelaikau to geru dalyku. tai labai blogai, bet bent jau man ir kai kuriems kitiems taip gaunasi ir viskas. smile.gif

QUOTE(tapse @ 2011 04 02, 20:32)
Su naujais pavasariškais namučiais 4u.gif ,aš šiandien keičiausi apava mašiniukui, schmoll.gif taip pavargau  verysad.gif tarsi vagona angliu iškroviau unsure.gif

Vakar draugas keitė savuosius. O vargeli.. tokie ant priekio, tokie ant galo, ne taip sudėjo - perdėti reikėjo - net ir aš nosį kišau ir bandžiau padėti. biggrin.gif
Supratau tik kas ir kaip vyksta ir kad yra sunkus fizinis darbas schmoll.gif
Užtat smagu pačiam viską susitvarkyti, pinigėlis susitaupo smile.gif




Ale orelis koks. Visas su jau tikru pavasariu!!! bis.gif

Atsakyti
laba vakareli

as dar nepasikeitus, bet sia savaite vaikus jau iskomandiruosiu i darza ir reiks keistis smile.gif

aciu uz naujus namucius smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kada reikia keisti ratus,anksčiau per tv skelbdavo,o dabar kažkaip negirdėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi @ 2011 04 04, 09:48)
Sveikos 4u.gif  Kada reikia keisti ratus,anksčiau per tv skelbdavo,o dabar kažkaip negirdėjau g.gif


Ket parasyta,kiekvienas vairuotojas turi ta kaip du kart du zinoti,aisku,jei egzamina laike... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi @ 2011 04 04, 09:48)
Sveikos 4u.gif  Kada reikia keisti ratus,anksčiau per tv skelbdavo,o dabar kažkaip negirdėjau g.gif

04.01 4u.gif
Atsakyti
Na ir kaip sekas vairuot pavasarį mylimomis duobėtomis gatvėmis doh.gif Prasikirtau padangą šiandien nepataisomai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 10, 17:35)
Na ir kaip sekas vairuot pavasarį mylimomis duobėtomis gatvėmis doh.gif Prasikirtau padangą šiandien nepataisomai doh.gif


o Die, ne kažką unsure.gif jaučiu nervų kiek išgadinot..

man tai normaliai, tik vis dar vairuoju įsitempus. bet nusprendžiau, kad jaučiu dėl policijos - niekad nestabdė, tai viską labai atsargiai darau laugh.gif jau mb klausė, kada aš pagaliau atsipalaiduosiu... irgi įvažiavau į duobę, bet nieko baisaus nenutiko turbūt..
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 10, 17:35)
Na ir kaip sekas vairuot pavasarį mylimomis duobėtomis gatvėmis doh.gif Prasikirtau padangą šiandien nepataisomai doh.gif

užuojauta dėl padangos 4u.gif joooo kelių duobėtumas doh.gif dantys baigia išbirėt. Atrodo bandau prisimint visas aštriausias, pasitaikančias kasdieniniam kely, vistiek įšoku tai į vieną ar kitą doh.gif
Atsakyti
tai va, aš variau nežinomu keliu, ir realiai prie turgaus, padarytos parkavimo vietos ant tokio bordiūro užvažiuot. Ir bala buvo, nu ne per didžiausia, tai pasirodo toj baloj toookia gili duobė, jau kaip kaliau į bordiūrą... Visa laimė lietnykas nesusivarė mistiniu būdu.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 04 10, 17:35)
Na ir kaip sekas vairuot pavasarį mylimomis duobėtomis gatvėmis doh.gif Prasikirtau padangą šiandien nepataisomai doh.gif


Aš džiaugiuosi, kad Kauną jau aplopė nemažai smile.gif Man jau dabar ramu. Tereikia nulėkt sutvarkyt KAŽKĄ,kas pas mane barška po pasivažinėjimo duobėtu keliu smile.gif

Anksčiau parašėte nei paklausiau 4u.gif
Tai čia jau visa smegduobė pasitaikė! g.gif
Aš labai atsargiai apvažiuoju balas, nebent ten kiaurai varau, kur žinau, ką jos slepia smile.gif Bet ir tai...po žiemos duobės pagilėjusios, platesnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnite: 10 balandžio 2011 - 18:17