Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė :)

Merginos, kur dingote? g.gif
Radau šią diskusiją, ji man patiko : tai tiesiog mano neišsakytos mintys. Norėčiau prisijungti, bet nėra su kuo bendrauti...
Mano svoris šiandien 93,00kg. 164cm.(gerai įmitusi kiaulaitė).
Turiu ir 2ltr. butelį vandens. Bet pagalvoju: kaip išgerti tiek? unsure.gif Juk nusilakstysiu į WC ! Kaip jums sekasi su tuo vandens gėrimu?
O kaip sekasi su planais? Pabendraukime , juk keliese bus lengviau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 09, 09:33)
Turiu ir 2ltr. butelį vandens. Bet pagalvoju: kaip išgerti tiek? unsure.gif  Juk nusilakstysiu į WC ! Kaip jums sekasi su tuo vandens gėrimu?
O kaip sekasi su planais?

Stiklinė po stiklinės... Pvz., mažas tikslas - išgerti po stiklinę kas 1,5 valandos. paskui - kas valandą. O paskui jau pats organizmas paprašys biggrin.gif

Mano planuose pirmas žingsnis buvo nevalgymas po 18 val. (einu miegot anksti). 5 dienas laikiausi, o paskui... kaip tam anekdote: nevalgau po 18 valandos... pradedu nuo 21-os blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

čia aš - dar nenusibadavusi, gyva, bet... smarkiai įkritusi į rūpesčius karsta.gif

taip ir yra, kad žmogus planuojaa planuoja, o Dievas ima ir nusijuokia - metų pradžia užgriuvo mane visu rimtumu: turėjau per porą dienų atlikti rimtą darbą savęs tobulinimo srityje, darbe įtraukė į tokią programą, kad dar pareigų ir rūpesčių prisidėjo, o dar ir vaikis mažasis postipriai susirgo, tai apie prisėdimą prie kompiuterio teko pamiršti...

na o bet tačiau - vandens programą vykdau, ir turiu pasakyti, kad ji veikia thumbup.gif: jau seniai esu pastebėjusi, kad kai tik per parą nesugeriu tų 2l, apie linijas ir normalų apetitą galiu pamiršti doh.gif

Svorio penktadienį nefiksavau, nes užgriuvo visu savo smagumu mmm, o dar ir šventinis kimštas paršelis tebebuvau blush2.gif
prisižadu, kad prisiduosiu ŠĮ PENKTADIENĮ (ne ne, čia ne tas amžinas "nuo pirmadienio pradėsiu" rolleyes.gif aš rimtas žmogus, ne kokia šalapaila biggrin.gif

galgi jau ir kokį pirmą minimaliai minimalų minusiuką pažymėsiu? (mergaitei gi svajoti neuždrausta, ar ne? tongue.gif mirksiukas.gif )


Papildyta:
Pinkrose, nu nu nu nono.gif mesk tą purviną reikalą - baigėsi jau šventės, baigėsi, atėjo pilka ir purvina kasdienybė, tai imkim ir apsikuopkim, ką? mirksiukas.gif

QUOTE(meškutė_Nida @ 2012 01 03, 13:00)
Lieknėjimas - kaip kūdikio pirmieji žingsniai: paeini ir bumbt, paeini - ir bumbt... Lieknėt reikia išmokt cool.gif

dėl to BUMT tai 100 procentų sutinku drinks_cheers.gif svarbiausia tik bumbtelėjus nepasilikti gulėti dar kokioms 3 paroms, o tai vėl užsiciklinsim schmoll.gif

QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 09, 10:33)
Mano svoris šiandien 93,00kg. 164cm.(gerai įmitusi kiaulaitė).
Turiu ir 2ltr. butelį vandens. Bet pagalvoju: kaip išgerti tiek? unsure.gif  Juk nusilakstysiu į WC ! Kaip jums sekasi su tuo vandens gėrimu?

ei, o tai ką man, su tuo pačiu ūgiu ir tuo pačiu (po švenčių - beveik blush2.gif ) svoriu kalbėt? cool.gif

nesunku tiek išgerti - kas kartą iš wc parėjusi gerk bent po 1 stiklinaitę, o dar gali įtraukti į tuos 2l arbatą be cukraus - labai gerai vietoje kavos darbe rolleyes.gif

QUOTE(meškutė_Nida @ 2012 01 09, 14:51)
Stiklinė po stiklinės... Pvz., mažas tikslas - išgerti po stiklinę kas 1,5 valandos. paskui - kas valandą. O paskui jau pats organizmas paprašys biggrin.gif

neseniai sužinojau, kad kai jau jaučiate troškulį, organizme jau būna maždaug 1l vandens trūkumas. O jam atstatyti 1 stiklinės neužtenka. reikia po truputį vis gurkšnoti, net ir kai noro, atrodytų, nėra. jei per kartą pusę litro išgersi - nieko gero, į wc sulakstysi kiek greičiau, ir tiek žinių...

Papildyta:
O tiesa, mano planas gi papildytas:
1. 2l skysčių per dieną (tęsiama, nes pasiteisino)
2. Į "skysčių meniu" įtrauktas 1l Pu-ehr arbatos


kaip matot, vis dar atkakliai vengiu maisto temos - bet pasibaigusio mmm šėlsmo, vandens ir pu-ehr dėka apetitas grįžta į normos ribas thumbup.gif

ir dar pridėsiu - mano sausoji oda (labai skeldėjo lūpos ir rankų oda šiurkštėjo, be kremo tiesiog nebegalėjau gyventi) tapo BEVEIK normali. Vis tik, kaip kažkada girdėjau kažkokiopje anti-reklamoje, tiesa, kad jokie kremai iš išorės nesudrėkins odos taip, kaip sudrėkina paprasčiausias vanduo, tik reikia jį vartoti "iš vidaus" ir normaliais kiekiais, o ne žvirblio porcijomis cool.gif
Atsakyti
Sveikutės, merginos !
biggrin.gif Štai ir praėjo mano pirmoji diena čia. Likau patenkinta jau vien tuo, kad nevalgiau po 18,00 val, o prieš miegą išgėriau mažą puodelį kefyro. Ir tai ne iš noro, o , kad nesusentų....(bet juk kefyras -tai nieko blogo.).
Vanduo....jo išgėriau gal tik kokią vieną stiklinę (labai blogai schmoll.gif ). Šiandien pasinaudosiu jūsų patarimais ir gersiu gersiu... Bet obuolių tai valgiau. Tai mano labai mėgstamas vaisius. Po darbo nuvažiavau į sodus ir nusipirkau pilną krepšą (13 kg). Aišku, valgysiu ne viena, bet labai džiaugiuosi, kad jų turiu.
Tiesa, vakare (18,00 val. )nuėjau pasportuoti. Tai atsigavau, nors iš pradžių tai prisnūdusi buvau. Gal valgyti vakare ir nesinorėjo, nes turėjau veiklos: parėjau 19,30, nusiprausiau, padėjau mamai megzti(aiškinau raštą ir taisiau jos klaidas), paskui "Moterys..." , "Dviračiai..."(su SELl bejeriais(ar girdėjote per MAMA?)) ir liuliu, jau buvo 22,15. Tai tiek. O kaip jūs laikotės?Džiaukimės, guoskimės, dalinkimės savo pasiekimais. Man tai smagu, kad radau bendraminčių, kurių galvose ir siekiai tie patys, ir nuopuoliai pasitaiko. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, ilindau cia paskaityti, nes kelis pažįstamus nickus pamačiau.
dėl to vandens norėjau pasisakyti, aš jo geriu labai daug, po 2-3 litrus kasdien, o kai karšta, tai ir dar daugiau. geriu, nes noriu gerti.bet sveriu irgi ne ka mažiau nei jus, per paskutini nėšutumą buvau numetusi 19 kg, kol maitinau pirmus metus tas svoris dar laikesi su keliu kg pliusu, o per paskuitnius metus viskas grįžo, nors to vandens ir geriau daug kaip visada. todel nemanau, kad tai panaceja, gal jei zmogui nesinori gerti, jam ir nereikia per prievarta to daryti? nes ir tokiu straipsniu internete galima paskaityti , kurie teisus, tie kur sako, kad reikia gerti, ar tie, kurie , kad nereikia?
Atsakyti
nesakau, kad vanduo yra panacėja, tačiau organizmas privalo gauti pakankamai skysčių, kitaip jis nesivalys ir užsilaikys jame visokie medžiagų apykaitos produktai.

pati tai patyriau per pirmąjį nėštumą, kai 8 mėnesyje pradėjau "priauginėti svorio" vos ne po 3 kilogramus per savaitę. Vėliau paaiškėjo, kad kasdien organizme užsilaiko beveik po 0.5l vandens. Tino ne tik kojos, paspaudus duobės darėsi jau pilvo sienoje ties bamba doh.gif vienintelis išsigelbėjimas nuo gresiančios preeklampsijos buvo kasdieninis MINIMUM 3l vandens suvartojimas ir viena baltyminės iškrovos diena per savaitę.

taigi, mano atveju gausus skysčių vartojimas yra ne pasirinkimas, o būtinybė.
Atsakyti
taip ,kai kurie gydytojai daro klaida ir tinstancioms nestukems neleidzia gerti skysciu.
tik man kazkodel atrodo, kad jei zmogui reikia tu skysciu, jis turi noreti gerti. nes as pati visa laika noriu, kazkaip keista, kad zmones turi prisiversti gerti.
Atsakyti
Kaip supratau, nelabai čia kas bendrauja...
Kaip man sunku laikytis...... Vis bijau, kad galiu paslysti. Dar sunku savo smegenims įkalti , kad yra saikas. O tai užeina noras šluoti viską iš įpročio, o ne iš noro.
Kaip kovojate jūs?
REIKALINGA SKUBI BENDRAMINTĖS PSICHOLOGINĖ ĮTAIGA !
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 01 11, 10:01)
tik man kazkodel atrodo, kad jei zmogui reikia tu skysciu, jis turi noreti gerti. nes as pati visa laika noriu, kazkaip keista, kad zmones turi prisiversti gerti.

na, ne visi tą troškulį jaučia, kai kas tiesiog painioja jį su alkiu.
QUOTE(serbentėlė @ 2012 01 11, 12:09)
Kaip supratau, nelabai čia kas bendrauja...
Kaip man sunku laikytis...... Vis bijau, kad galiu paslysti. Dar sunku savo smegenims įkalti , kad yra saikas. O tai užeina noras šluoti viską iš įpročio, o ne iš noro.
Kaip kovojate jūs?
REIKALINGA SKUBI BENDRAMINTĖS PSICHOLOGINĖ ĮTAIGA !

kai nedaug kolegių, tai ir sunku ką nors aptikti kaip tik tuo metu, kai pati esi "ant laido" biggrin.gif
Papildyta:
man geriausiai nuo staigaus alkio priepuolio padeda (bent jau šiuo metu) šiltos arbatos be cukraus puodelis.
arba dantų išsivalymas ax.gif
Papildyta:
ai, dar vienas momentas - imk ir susiplanuok, ką šiandien valgysi - atsidaryk šaldytuvą ir vietoj to, kad imtum šluoti viską iš eilės, pagalvok, ko labiausiai norėsi šiandien pietums, pavakariams ir vakarienei.

Pvz. mano šios dienos meniu:
pusryčiai - vakarykštės bulvės pašildytos orkaitėje su sūriu (200g+10g)
pietūs: elnienos plovas su moliūgais (250g) + rauginti agurkai (150g)
pavakariai: balta kava su sūreliu
vakarienė: pekino ir žirnelių salotos su gabalėliu tuno

na va - pasiplanavau ir tikiuosi nepaslysti ax.gif


GREITOJI PAGALBA TOMS, KURIOS SKAITO ANGLIŠKAI: www.sparkpeople.com Nerealus puslapis - daug straipsnių ir netgi siūlomi už dyką kasdienos meniukai su apskaičiuotomis kcal ir visa kita. Aš tuos meniu dažniausiai prisitaikau lietuviškai realybei ir būna puiku bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas, as ir metu svori, sveriu 93kg blush2.gif , uzsikabliavau tai gruodzio viduri, bet rimtai viska pradejau nuo sausio 2 dienos ir siandien jau 1kg neturiu. Kolkas ir negrysta ir dar pastebejimas kad svoris visa diena vienodas, nei gramo daugiau nei maziau. Ka as darau - nebevalgau po 18val, pakeiciau lekste is lb dideles i maza, minu elipsini treniruokli 40min( minu vakare, nes tada vyras pabuna su vaikais) , per diena isgeriu apie 2 litrus vandens. Ispradziu buvo labai sunku nevalgyti vakare, uzkandziauti ir panasiai, bet kai pasidarydavo lb sunku ateidavau i sm ir skaitydavau visu cia istorijas, tikrai padedavo vel uzsikabinti. sutinku kai musu daugiau tai ir viskas lengviau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą.
Apie savo meniu: dirbu už miesto, kur nėra valgyklos, mikrobangės , išskyrus parduotuvę įmonėje, kur yra svarbiausio mano meniu, t.y. sausainių, bandelių. Tai va, tai ir yra mano viliokliai. Aš prieštarauju sau, kovoju, retkarčiais pasiseka....
Kai tokios sąlygos, tai ką čia gali neštis į tą darbą, vistiek viską šaltą valgysi. Tai tiek. Ką patartumėt?
Atsakyti
Tiesa ir as noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif
Atsakyti