Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės: Pipiras

Buvau penktadieni Pipire uzrasiau dukra, nuo rugsejo. Mes sarase 18. Bet direktore sake kad yra vaiku is kitu rajonu tai mums suteiks pirmenybe nes mes priklausom sitam darzeliui.
Atsakyti
gal yra lankančių lopšelio grupę
Atsakyti
as ir vedu, teisingiau vedziau savo vyresneli i Pipira ir as turiu tik teigiamus atsiliepimus, tiek apie aukletojas, tiek apie direktore, dabar laikinai mes isvyke is LT, taciau grisim po metu ir ten jau keliaus abu mano isdykeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zyprexa @ 2006 08 25, 11:45)
gal yra lankančių lopšelio grupę

yra bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų abu bernai lanko šį darželį ir nesiskundžia.
Privalumą mačiau tame, kad kai jaunėlis tik pradėjo lankyti darželį, jis ėjo kartu su broliu, tai ne taip baisu buvo. Gal ir kituose darželiuose tai praktikuojama, nežinau, bet čia tai tikrai privalumas.
Galiu pasakyti dar, kad priklauso nuo auklėtojų, pas kurias pakliūsite. Vienos dirba su vaikais, bendrauja, vaikai jas aplipę, kitos - tik 'atidirba'.
Darželis gražėja, nes kasmet pagal naują tvarką gauna pinigų iš tėvelių pervedamų 2 proc. nuo mokesčių.
smile.gif
Atsakyti
As neseniai buvau nuejusi apziureti si darzeli. Na isore tikrai ne superine, bet patinka kad yra toliau nuo kelio ir zalumos truputi.
Turbut vesiu i si darzeli savo maze kai paaugs, jei tokie geri atsiliepimai g.gif
Atsakyti
Man "Pipiras" irgi patiko. Direktore faina, labai maloniai mane prieme. Uzsirasem nuo 2008.09, kai mano mazulei sueis 2 metukai.
Uztai "Drugelio" direktore pasirode keista: musu nelietuviska-nevilnietiska pavarde, tai kai pamate, kazkaip persimaine ir klausia, ka musu tevelis Lietuvoj veikia. Sakau, dirba, ir mokescius visus moka biggrin.gif . "Jo, kazkaip daug cia tu importiniu teveliu atsirado" - cia direktore atsake. O as pagalvojau:
1. Vaiko i sita darzeli nevesiu net ir uz dyka;
2. Direktores nacistiniai jausmai keistai diferencijuoti: jeigu butume su lenkiska ar rusiska pavarde,viskas tikriausiai butu gerai? mastau.gif
Atsakyti
Įdomu kaip Pipire su rinklevom? nes kituose darželiuose tik ir kaulija iš tėvelių pinigų.
Atsakyti
QUOTE(JURJUR @ 2006 12 03, 01:19)
Įdomu kaip Pipire su rinklevom? nes kituose darželiuose tik ir kaulija iš tėvelių pinigų.


Mes "Pipirą" lankom jau du metus. Galiu pasakyti, kad bent jau mūsų grupėj privalomų rinkliavų tikrai nėra. Kiek esam rinkę, tai tik su tam tikru tikslu: remontavom grupę, pirkom naujus baldus vaikučiam (aišku savo grupėje mirksiukas.gif ). Ir prieš Naujuosiu Metus - dovanėlėms vaikams ir auklėtojoms. Tuo viskas ir apsiriboja. Darželis papildomas pajamas gauna iš tėvų pervedamų 2 proc. Tada jau direktorė ir tėvų komitetas sprendžia kur geriausia tuos gautus pinigus panaudoti smile.gif
Atsakyti
sveikuciai 4u.gif

na mes irgi is Snipiskiu, Rinktines g.
Nuo rugsejo men uzrasiau savo zuiki i PIPIRA, jam bus 1,7 m. PIPIRA pasirinkau is kart, nes man rekomendavo mano sesuo, kuri ten atlikinejo aukletojos praktika. Tai tiesiu taikiniu ejau tenai, nors prisiskaicius apie tuos darzelius Snipiskiu raj. buvau nemazai, tai galvojau gal irgi i eile reiks stoti. Bet pakalbejau su vedeja, tai jinai sako,kad cia ispustas burbulas...pernai sako pas mus kokiu 60 prisirase, o atejo vos 10 vaikiuku blink.gif, nes mamos bijodamos eiliu dazeliuose,tai laksto per visus vilniaus darzelius ir uzrasineja savo vaikus, poto taip ir gaunasi,kad "tipo" eiles didziules ir reikia laukti vos ne 2 metus blink.gif
Tai va mes sarase 2 kol kas buvom, bet cia uzrasinejau spalio men.
Papildyta:
QUOTE(Spilka @ 2007 02 27, 11:09)
Mes "Pipirą" lankom jau du metus. Galiu pasakyti, kad bent jau mūsų grupėj privalomų rinkliavų tikrai nėra. Kiek esam rinkę, tai tik su tam tikru tikslu: remontavom grupę, pirkom naujus baldus vaikučiam (aišku savo grupėje  mirksiukas.gif ). Ir prieš Naujuosiu Metus - dovanėlėms vaikams ir auklėtojoms. Tuo viskas ir apsiriboja. Darželis papildomas pajamas gauna iš tėvų pervedamų 2 proc. Tada jau direktorė ir tėvų komitetas sprendžia kur geriausia tuos gautus pinigus panaudoti  smile.gif


tai, o kiek tas atsiejo bigsmile.gif
o kas menesi nerenka pvz. piesimo popieriui,piestukams, iv.higienos reikmems g.gif

del 2 proc.tai pilnai sutinku,kad galima paaukoti darzeliui drinks_cheers.gif


Tiesa kiek mokate uz darzeli/men?? Nes as kai paklausiau vedejos,tai ji pasake,kai ateisit rugsejo men.,tai tada viska paaiskinsiu,nes dar gali viskas 100 k. pasikeist.
O jei mes su vyru esame nesusirase oficialiai (tipo as vienisa mama,bet vaikas turi vyro pavarde), tai uz darzeli reiks moketi visa kaina ar galima bus kazkaip puse numuilinti blush2.gif

Nu ir prirasiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarlota: 27 vasario 2007 - 13:33
Sveikos mamytės,
mano mažiukas taip pat lanko PIPIRĄ, jis mažiausias Varliukų grupės vaikutis 4u.gif
mums tai labai patinka, buvome sužavėti, kad lopšelinukų grupę aplanko muzikos mokytoja bigsmile.gif tai tikriausiai ir davė patį didžiausią pliusą, dėl kurio pasirinkome šį darželį blush2.gif
Dar tiksliai nežinau, kiek reikia mokėti, bet tikrai ne milijonus, max turėtų būti 150 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 02 kovo 2007 - 13:07
QUOTE(Šarlota @ 2007 02 27, 13:29)
O jei mes su vyru esame nesusirase oficialiai (tipo as vienisa mama,bet vaikas turi vyro pavarde), tai uz darzeli reiks moketi visa kaina ar galima bus kazkaip puse numuilinti  blush2.gif

Reiks pristatyti pazyma is gyventoju registro del seiminines padeties (Lvovo g-vei prie policijos komisariato is kiemo puses). Mokesi puse kainos.~ 60 lt

QUOTE(dlambliukas @ 2007 03 02, 13:02)
max turėtų būti 150 lt.

120 lt per menesi
Atsakyti