Įkraunama...
Įkraunama...

Nei vardas, nei pavardė

pazinojau ir as toki muzikos mokytoja Kaune Gedimina Gedimina rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus pazystamas buvo Tadas Beda laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
laugh.gif Pamatytumėt, kokių kuriozų prisižiūri, kai dirbi mokykloje rolleyes.gif Vieno mokinio pavardė - Regina wink.gif
Atsakyti
nu geras blink.gif reiks mamai pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
man kruciausia girdeta pavarde tai NALIVAIKA biggrin.gif turint tokia pavarde manau ir pravardes nereik huh.gif
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 06 22, 11:45)
As tai esu girdejus is giminaiciu Stasys Dalius.

Kurioj giminej tu toki girdejai?
As toki irgi tarp giminiu turiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Dvyma @ 2004 06 25, 13:33)
Kurioj giminej tu toki girdejai?
As toki irgi tarp giminiu turiu tongue.gif

Nee, jis ne giminaitis, tik aptartas buvo. Chebryte, beje tokia pacia tema gvildeno. Pazistamas kokis tai smile.gif . Reiks prie progos paklaust.
Atsakyti
QUOTE (Dios @ 2004 06 24, 21:00)
man kruciausia girdeta pavarde tai NALIVAIKA biggrin.gif turint tokia pavarde manau ir pravardes nereik huh.gif

As turiu gimine Nalivaika. Super pavarde thumbup.gif . Mielai "nesiociau" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 22, 02:45)
As irgi pazistu du vyrukus 1. Tomas Marius (ji taip ir vadina visi, nes nesusigaudo kur vardas kur pavarde), ir dar kita rusiska jau Sergej Valerij (kadangi pazistu, tai zinau kad Sergei vardas). Bet musu lietuviski vyriski vardai kitakalbiam tikrai daznai maisosi, nes jie negali atskirti kur vardas kur pavarde, pvz. jau buvo Rimantas Tautvydas, ne lietuviui atskirti neimanoma.

Pazistu zmogu "Valerij Sergej", bet vardas Valerij biggrin.gif
Atsakyti
Dirba pas mus Marius Leonas , o dabar dar viena prieme Laura Laurinskaite, nu man tai durniau nebuna rolleyes.gif , pazystu dar toki- Arturas Dainius, dar turim darbe-i Artura Paulauska, bet ne, ne laikina prezidenta smile.gif o klasiokas vienas buvo Tomas Kisielius, na kaip jam su tokia pavarde gyventi unsure.gif
Atsakyti
Na o as kaip istekejau pasiemiau vyro pavarde,bet mano pavardes galune ne -iene tai gavosi kaip vardas rolleyes.gif ir ji man patinka wink.gif O dukrytes irgi tokia pat pavarde kaip mano thumbup.gif Nei kiek nesigailiu savo pasirinkimu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jomke: 29 birželio 2004 - 16:06
as tai visiskai nematau jokios problemos, argi vaikas kaltas kad jo pavarde skamba kaip vardas...taip jau yra, o varda tevai turi vaikui duoti, kur jau bedingsi...turejau ir as tokius du klasiokus ir man tas ju vardas+pavarde derinys labai patiko, man jie kazkokie isskirtiniai atrode wink.gif
jau nesmagiau buna kai pavardes buna labai jau keistokos, pvz turejau darzelyje pazystama kurio pavarde buvo Sudeika (pirma raide su varnele), vienos musu m-kols direktorius yra S. Reikalas (S taip pat su varnele), o dar savivaldybej kazkada dirbo zmogus pavarde Girtas, tai paskambina ir klausi
-Ar ponas Girtas yra?
ne, dar blaivas laugh.gif laugh.gif laugh.gif
o tai, kad mokytojai ar destytojai ar kur kitur nesusipranta vardas tai ar pavade, tai turetu paklausti, isiaiskinti ir tik tada sakyti.Mano pavarde tokia isrgi specifine ir ja visada netaisyklingai istardavo ir mane tai nervindavo mad.gif nejaugi sunklu taisyklingai pasakyti, tai kainuoja nedaug pastangu wink.gif
Atsakyti