Įkraunama...
Įkraunama...

Nei vardas, nei pavardė

Mano vyro labai grazi pavarde. thumbup.gif Taciau dabar pastebejau, kad labai madingas vardas mergaitei patapo. T.y. labai daug tevu mergaites pavadina tokiu vardu, kaip mano vyro pavarde. tongue.gif
Atsakyti
gustas? wink.gif
Atsakyti
O kaip jums pavardė - Simbaravelipedikauskaitė. thumbup.gif O kaip jums pavardė - Simbaravelipedikauskaitė.
Atsakyti
QUOTE (ramkis @ 2004 07 02, 11:08)
O kaip jums pavardė - Simbaravelipedikauskaitė. thumbup.gif

Tai cia gal dvi pavardes? g.gif
Atsakyti
Nežinau, bet kai įstojau mokytis,tokia pavardė buvo skelbimų lentoje. Joje skelbė kas mokysis kokioje grupėje. Pačios žmogystės nematėm,nes mokslų su mumis nepradėjo,tik puikavosi sąrašuose kone pusmetį,todėl visi labai gerai įsiminėm šią pavardę
Atsakyti
cia tikriausiai is serijos "besikiskiakopustaujantiesiems" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
teko sutikti Vanda Popandopulo, nieks is karto nepasako, gaunasi Vanda Popandopla...kosmaras...nors ir mano pavarde kai iskraipo tai griuk negyvas...
Atsakyti
dailes m-kloje mokiausi kartu su Vanda Papazandaite laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (margaruska @ 2004 06 30, 02:30)
QUOTE (jolanta @ 2004 06 29, 15:36)
Dirba pas mus Marius Leonas ,



Ar to Mariaus Leono kartais nevadina Prodigy? As toki pazinojau kazkada biggrin.gif

aha, vadina jis save prodigy tam tikroj aplinkoj smile.gif
Atsakyti
As pazistu Evalda Rima, taip pat zinau Nalivaika pavarde. Ciudna pavarde smile.gif
Atsakyti
jauciu tevai kur pavadina Jurga Juragityte, tai nori kad kai dukra istekes ir pasiims vyro pavarde, kad mergautine pavarde varde isliktu...
Atsakyti
O kaip jums solidaus vyriskio vardas ir pavarde - Narcizas Roze?! blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tikras kvietkas, taip sakant !!! thumbup.gif
Atsakyti