Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Na aš blizgančios figūros ir odos niekad neturėjau ir nesiekiau, bet tai kas darosi su manimi dabar sukelia ne labai kokias mintis. Daugelis mano pamėgtų aprangos siluetų man nebetinka, bet vis dar lygiai taip pat patinka, o atsikratyti prakeiktų papildomų kg nepavyksta. Ta kova veda prie pastovaus nepasitenkinimo savimi, matyt susitaikymas padėtų labiau, bet... susitaikai su +10 kg, paskui ką dar su +10... taip ir kova su atsirandančiomis raukšlėmis, žylančiais suplonėjusiais plaukais... kyla noras į viską nusispjaut - ar taip ar taip vaizdelis ne koks, esi niekam nebeįdomi, nebepastabi, svarbu neatrodyti taip kad atsisuktų žmonės, ir tiek.
Atsakyti
bytte, nu kas cia per mintys dabar? Gal nebutina susitaikyt su +10 kg, bet pavyktu atsikratyti ir 5 kg iki geresnes savijautos? Nereikia kelti sau nerealiu tikslu. Zylancius plaukus galima dazyti ir t.t. ir pan.

Man niekad nekyla noras nusispjauti. Man visad kyla noras atrodyti taip, kad kazkas pasakytu komplimenta ar gatveje maloniai pastebetu. Tai yra mano gyvenimo varomoji jega ar kaip cia pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
Čia man po maratono lakstant ieškant suknelės vestuvėms. Dėja atsikratyt nei 5 nebeina, džiaugiuosi kiek nepriauga, ir tai gan daug pastangų tenka įdėti. O kasdienis vargas siekiant sustabdyt senėjimo procesą ir matant vizgi kaip vis tiek tas procesas vyksta, labai liūdina.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 06 19, 14:41)
O kasdienis vargas siekiant sustabdyt senėjimo procesą ir matant vizgi kaip vis tiek tas procesas vyksta, labai liūdina.

Ką darai? g.gif Aš irgi galvoju, kad reiktų taip gyventi, kad bent jau padarytum viską, kad gerai atrodytum. Tik pas mane į planus neįeina jokios dirbtinės korekcijos. Tiesiog sveikas gyvenimo būdas ir tiek...
Nors aš prieš savo 40 metį pasiekiau savo lieknumo rekordą. 53 kg su 172 cm. Taigi nevisada su amžium storėjama...
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2011 06 19, 13:17)
Beje, suknele is Reserved parduotuves.  biggrin.gif

Apie batus. donstop, bet tokie bateliai tik ankstyvam rudeniui tinka, iki pirmu pliurziu, ka paskui pirksi?

Chmm, ir kaip aš ją praleidau? biggrin.gif

Teisingai pastebėta, pirksiu ir ilgaaulius vėliau, pirkčiau jau dabar, tik kad nebus vasarą jų unsure.gif Vėsesniems orams turiu botiljonus, jau nebežinau kokio jie senumo, gal 4 metų g.gif , bet vis dar rūpkės nesusinešioja, nors jau atsibodo iki gyvo kaulo blush2.gif Dar vėsesniems turiu tokius pat nenunešiojamus ilgaaulius aukštakulnius ir pirksiu dar plokščiapadžius, pastarąjį penkmetį aš nešioju tokį modelį, tai turbūt nenukrypsiu nuo tradicijos blush2.gif (kojytę vizualiai lieknina platokas apsmukęs aulas)

user posted image


QUOTE(bytte @ 2011 06 19, 14:05)
slovikai.

donstop aš įsigijau vestuvėm tokio kulno su platformyte batelius vestuvėms, tai va klausimas - kaip tu su jais mūsų ištrupėjusiu asfaltu paeini, aš vos vos.

apie rankines... nesuprantu kaip derint rankinę. donstop minėjo kad didelės rankinės netinka žemoms, o ar yra dar kokių tokių kokia rankinė tinka kokiai figūrai? Kiek žiūriu dabar rankines, kad A4 formato papkė tilptų, kažkaip nesižiūri prie mano figūros g.gif . Atrodau storesnė su rankine, ar čia aš taip matau.


Kas tie slovikai? smile.gif

Aš pripratus, matyt biggrin.gif

Aš dar tokį dalyką pastebėjau - labai negerai, kai rankinė tokios pat spalvos, kaip rūbas, šalia kurio ji kabo (paltas/striukė/švarkas ir tt). Tada iš tolo žiūrint susilieja į vientisą tos spalvos blyną ir vizualiai stambina. Tad aš stengiuosi parinkt kontrastingos spalvos rankinę. Pvz, rudenį prie juodo palto bus derinamos ryškios spalvotos rankinės (ir šalikėliai tokių pat spalvų)
Atsakyti
Paskaicius tokias mintis norisi paklausti kokio bytte amziaus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 16:06)
Kas tie slovikai? smile.gif

Aš pripratus, matyt  biggrin.gif

Aš dar tokį dalyką pastebėjau - labai negerai, kai rankinė tokios pat spalvos, kaip rūbas, šalia kurio ji kabo (paltas/striukė/švarkas ir tt). Tada iš tolo žiūrint susilieja į vientisą tos spalvos blyną ir vizualiai stambina. Tad aš stengiuosi parinkt kontrastingos spalvos rankinę. Pvz, rudenį prie juodo palto bus derinamos ryškios spalvotos rankinės (ir šalikėliai tokių pat spalvų)

stiklainiai biggrin.gif

jokios paslapties neturi? MB labai patikau aš tokia aukšta, tai bando įkalbėt kasdiena vaikščiot blush2.gif

Na o rankinės ilgis kažin koks geriau? kažkodėl man atrodo kad ties klubais nelabai gerai kai kriaušėms baigiasi... reikėtų kad žemai visai tabaluotų arba iki klubų gal baigtus gal?

raami su senėjimu manau kovoju panašiai kaip ir kiekviena - kremai, dažai, serumai, maistas... truputis sporto, bet ir tai vargina. Mane išproto varo rytinis tepliojimasis kremais, dažymasis, kad ir minimalus, o vakare vėl makiažo valymas ir vėl tepliojimasis... kad bent rezultatas guostų ir vitrinų atspindžiai džiugintų lotuliukas.gif tada vargas pateisinamas būtų.

Leticija - pačio kvailiausio, kai pirmi senatvės daigai kalas - 35 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 06 19, 15:46)
raami su senėjimu manau kovoju panašiai kaip ir kiekviena - kremai, dažai, serumai, maistas... truputis sporto, bet ir tai vargina. Mane išproto varo rytinis tepliojimasis kremais, dažymasis, kad ir minimalus, o vakare vėl makiažo valymas ir vėl tepliojimasis... kad bent rezultatas guostų ir vitrinų atspindžiai džiugintų lotuliukas.gif tada vargas pateisinamas būtų.

O aš kaip tik pradėjau dažytis minimaliai ax.gif. Iš vis ant veido nieko netepu, tik paprasti kremukai. Pastebėjau, kad nuo maisto veido odos stovis priklauso, o kokias raukšleles maskuoti, man atrodo beprasmiška. Pastebėjau, kad jei ir raukšlių nedaug vis tiek neatrodo labai jaunai jei jau atitinkamas amžius, tiesiog keičiasi veido bruožai ir nieks čia jau nepadės, nebent šypsena bigsmile.gif.
O dėl veido senėjimo, tai aš įsitikinus, kad nebent veido masažas gali kažkiek padėti.

Gal naudojat, žinot apie Clarins kosmetika?
Atsakyti
Rankinei geriausia baigtis ties klubų kaulais, manau..Apie užpakalio ilgį rankinė nea schmoll.gif ...tik atkreipia dėmesį į klubus, kad ir kokie jie ten geri, aš ten žvilgsnių pritraukt visai nenoriu, man patogiausia, kai rankinė po pažasčia kabo ir prie liemens glaudžiasi, o ne mataruojasi po klubus.

Dėl amžiaus...tai apie /po 30m...atsiranda paklaida tarp metų ir objektyvaus atrodymo...Galima atrodyt objektyviai jauniau arba seniau...o tam manau, didžiausią reikšmę ir turi figūra ir oda.

Mintys apie laiko pokyčius ir gerokai anksčiau ateina...matyt, nuo priekabumo sau priklauso...Ir į dirbtinius pagražinimus tikrai nespjaunu. Bus laikas hialurono injekcijoms kai jų reikės, botoksui, gal ir net vokų korekcijai...

Veido masažams po 30 nea...tai tik dar labai patampo odą, skaičiau geros plastinės chirurgės interviu, kad jokie masažai neberekomenduotini tokio amžiaus.Vyksta lėtas odos riebalų persiskirstymas ar kas ten, tai tik visi ne kokie procesai paspartėja. Sakyčiau, čia drėkinimas svarbu, apsauga, ir tų medžiagų kurių ima mažėt, procedūros, kaip hialurono procedūros, kolageno ir t.t.

Bytte, apatija sau yra vienas depresijos požymių. jei nervina tik pats procesas, gal verta pagalvot apie ilgalaikį makiažą..permanentinį...kokia blakstienų linija, pvz..antakiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 19 birželio 2011 - 16:09
bytte, nu ot senute atsirado, vos tik 3 m. uz mane vyresne biggrin.gif Man siemet 32 m., nesigedinu nei savo amziaus, nei figuros, nei raukslyciu. Rupinuosi savim ir myliu save tokia, kokia esu ir man labai gerai mirksiukas.gif Kosmetikos ir drabuziu pagalba stengiuos is to, ka Dievas dave isspaust labiausiai sau patinkanti varianta biggrin.gif
Atsakyti
Leticija, ir sąžiningai, niekad nesusimąstai apie bėgantį laiką? Apie procesus vykstančius su tavim? negi taip ir nepagalvoji apie tai kas dar bus?Aš atsimenu, mane gerokai sunervino žili plaukai lendantys...oi, kokia tragedija buvo....Nors ir dažau ir t.t., bet pats faktas sunervino.
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 06 19, 16:11)
Leticija, ir sąžiningai, niekad nesusimąstai apie bėgantį laiką? Apie procesus vykstančius su tavim? negi taip ir nepagalvoji apie tai kas dar bus?Aš atsimenu, mane gerokai sunervino žili plaukai lendantys...oi, kokia tragedija buvo....Nors ir dažau ir t.t., bet pats faktas sunervino.


Tikrai niekad negalvoju kas bus po n metu, kaip as atrodysiu, kad busiu sena, rauksleta ir pan. Nesedziu ir negruzinu saves. Kaip tik dabar as sau labiau patinku, nei pvz. pries 10 m. Taip, tada turejau keliais kg maziau, bet tuo paciu ir maziau proto lotuliukas.gif Ziurint i vestuviu foto, man MB labiau pasikeites, nei as, bet vel gi, jis man dabar irgi grazesnis nei pries 10 m. lotuliukas.gif Cia manau ne tiek nuo isvaizdos, kiek nuo poziurio priklauso.
O zilu plauku as turiu jau laaabai senai ir jie jau seniai dazomi ir maskuojami biggrin.gif mano gimines moterys is mamos puses labai jaunos prazilo visos. Zinau tik tiek, kad visada stengsiuos daryti viska, kad sau patikciau. Juk kai patinki sau, myli save, pasitiki savimi, ir kitiems tada patinki.
Atsakyti