Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(bytte @ 2011 06 19, 16:46)


jokios paslapties neturi?

Na o rankinės ilgis kažin koks geriau? kažkodėl man atrodo kad ties klubais nelabai gerai kai kriaušėms baigiasi... reikėtų kad žemai visai tabaluotų arba iki klubų gal baigtus gal?



Chmm, na ne, neturiu mastau.gif

Aš išvis nešioju arba ant riešo, arba ant alkūnės. O jei būtina kabint ant peties, tada mėgstu trumpus dirželius, kad po pažasčia kabėtų ax.gif

Leticija, buvau šiandien Reservery ir mačiau tas sukneles biggrin.gif Iškilo toks klausimas, ar patogu vasarą vilkėti rūba su pamušalu? unsure.gif Aš jau ne vieną kartą atsisakiau sijono ar suknelės vien dėl pamušalo, bijau, kad su juo gali būti karšta g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 19:14)

Leticija, buvau šiandien Reservery ir mačiau tas sukneles  biggrin.gif  Iškilo toks klausimas, ar patogu vasarą vilkėti rūba su pamušalu? unsure.gif  Aš jau ne vieną kartą atsisakiau sijono ar suknelės vien dėl pamušalo, bijau, kad su juo gali būti karšta  g.gif


Prie + 30 nezinau kaip butu buve, bet vakar vakare man su ja buvo pats tas, prie koju nelipo (buvau be pedkelniu), i virsu nesikele, vienintelis minusas - glamzus sijonas. Issilyginau, kol apsirengiau jau vel galejau lygint biggrin.gif Bet apskritai, tai smagi suknyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2011 06 19, 20:47)
Prie + 30  nezinau kaip butu buve, bet vakar vakare man su ja buvo pats tas, prie koju nelipo (buvau be pedkelniu), i virsu nesikele, vienintelis minusas - glamzus sijonas. Issilyginau, kol apsirengiau jau vel galejau lygint  biggrin.gif Bet apskritai, tai smagi suknyte  ax.gif

Vakar vakare visai nekaršta buvo. Et, negaliu daryt išvadų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 19:51)
Vakar vakare visai nekaršta buvo. Et, negaliu daryt išvadų  ax.gif


netgi vesu sakyciau, vienu momentu norejosi net svarkelio kokio, bet nieko neturejau pasiemus, tai teko eit sokt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 18:54)
Įkėliau savo kosmetinės turtus, gal kam bus įdomu  ax.gif  čia



Gal galetum ikelti kada kuno ir veido prieziuros priemones ? 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, kadangi jaunesnės nebebūsim, tai džiaugiamės savo amžiumi dabar wub.gif , nes metai vis bėga, po kokių 10 metų (esu tikra) galvosime, duotų kas 35 metus, tokia jauna graži buvau flirt.gif

Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 06 19, 22:53)
Gal galetum ikelti kada kuno ir veido prieziuros priemones ? 4u.gif

Chmm, na, teoriškai tikrai galėčiau, bet nemanau, kad bus kam nors įdomu unsure.gif Na pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 20, 11:32)
Chmm, na, teoriškai tikrai galėčiau, bet nemanau, kad bus kam nors įdomu  unsure.gif  Na pabandysiu  4u.gif


Buvo idomu. biggrin.gif Labai noriu pabandyti babuskos Agafija plauku kauke. Kiek ji mazdaug kainuoja ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 20 birželio 2011 - 12:56
QUOTE(lauryna @ 2011 06 20, 13:55)
Buvo idomu. biggrin.gif Labai noriu pabandyti babuskos Agafija plauku kauke. Kiek ji mazdaug kainuoja ?

Smagu smile.gif Kaukė kainuoja iki 10 lt, tiksliai nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 20:14)
Aš išvis nešioju arba ant riešo, arba ant alkūnės. O jei būtina kabint ant peties, tada mėgstu trumpus dirželius, kad po pažasčia kabėtų  ax.gif

ant riešo čia kaip maišelį rankoj kai neši? Aš rankinėse visai žalia, matyt žalesnių nebūna biggrin.gif . Mėgstu nešioti rankines tik įstrižai, per kaklą. Nuo peties smunka, o po pat pažastim išvis kažkaip nemoku nešiot. Šiuo metu kapitaliai nusidėvėjo paskutinė rankinė... manau nedaug moterų yra taip nemėgstančių šio moteriško aksesuaro. Bet aš mieliau renkuosi portfelį arba kuprinę. Gal dėl to kad tenka papkes dažnai tampytis. Bet atsirado poreikis ir nedidelei rankinei, mat padaugėjo "kišeninių" daiktų: akiniai, raktai, telefonai ir pan. smulkmė. Jei paltas soft black kokios spalvos rankinė tiktų? dar kapsulėj bus geltona spalva (matyt ir šalikėlis su kepure tokie bus, labai norisi rolleyes.gif ), o daugiau neapsisprendžiu... nes viskas man prie geltonos perdaug kontrastingai atrodo prie mano veido.

...aš irgi Agafijos priemones plaukams naudoju mirksiukas.gif man irgi atrodo kad nuo jų plaukai greičiau auga ne tik man, bet ir MB.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 06 20, 14:43)

...aš irgi Agafijos priemones plaukams naudoju mirksiukas.gif man irgi atrodo kad nuo jų plaukai greičiau auga ne tik man, bet ir MB.



Tada butinai reik isbandyti. thumbup.gif
Papildyta:
[quote=bytte,2011 06 20, 14:43]
Šiuo metu kapitaliai nusidėvėjo paskutinė rankinė... manau nedaug moterų yra taip nemėgstančių šio moteriško aksesuaro. Bet aš mieliau renkuosi portfelį arba kuprinę. Gal dėl to kad tenka papkes dažnai tampytis. Bet atsirado poreikis ir nedidelei rankinei, mat padaugėjo "kišeninių" daiktų: akiniai, raktai, telefonai ir pan. smulkmė. Jei paltas soft black kokios spalvos rankinė tiktų? dar kapsulėj bus geltona spalva (matyt ir šalikėlis su kepure tokie bus, labai norisi rolleyes.gif ), o daugiau neapsisprendžiu... nes viskas man prie geltonos perdaug kontrastingai atrodo prie mano veido.


Tiktu juodos, nude, ryzos spalvos rankines.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 06 20, 15:43)
ant riešo čia kaip maišelį rankoj kai neši?

ant riešo:
user posted image

ant alkūnės:
user posted image

o kartais taip:
user posted image
O dar ką radau:

Select a Bag that Suits your Body Type:
Women with heavier lower body can go for a small handbag with a short strap. Carrying this kind of bag will help you draw more attention to the upper body. A small bag with a short strap will tuck in beautifully under the arms, without adding bulk to their lower body.
Women with heavier upper body can go for a large handbag with a longer strap. This will help you balance out your body and draws others attention away from your bosoms.
Women with a sleek and thin figure can opt for a large size handbag, because this will add bulk to their slim figure.
If you are well endowed beautifully everywhere, you may like to go for a small purse with a subtle pattern or a hint of color will do the trick. Always stick to a bag with a short or medium length strap, for this will help you emphasize your upper body rather than your full overview.
Women with that perfect hourglass figure have a numerous choices when it comes to handbag. Literally, any kind or size of handbag will go with them. Just make sure that your bag suits your outfit.

Aš pirkčiau geltoną - prie šaliko smile.gif
Atsakyti