Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Ne senutė, bet dabar labai taip pasenau lotuliukas.gif . Žinot būna palaipsniui kažkaip pakitimai atsiranda vienoms, o kitoms tokiais šuoliais. Tai man per praėjusius paskutinius metus labai viskas ryškiai pakito, ypač veido linija patyso, pirmieji žili plaukai išlindo, kurių dar nesimato, bet... mintys visokios ne kokios lenda, pati nesitikėjau tokio efekto, visada maniau kad brandžios moterys savaip patrauklios, o grožio etalonų niekad nesivaikiau. Iki trisdešimties visi laikė niolikine, kai 25-kių laukiausi, aplinkiniai kreivai žiūrėjo, atseit vaikai vaikų prisidarė, alkoholio, net nežinau, matyt kai ištekėjau parduot ėmė... o dabar iškart bats - balzakinė moteris su visais privalumais ir trūkumais. Aš tiesiog stoviu, žiūriu į save veidrodyje - o ten - svetimas žmogus, visai ne aš, kurią tikrai mėgau, ir tam tikri trūkumai man net buvo mieli.
hialuronas - geras dalykas, bandžiau kartą, efektas tikrai buvo. Ir į ilgalaikį nespjaunu. Bet nei vieno nei antro šiuo metu finansai nelabai leidžia. Vien tai kad visus rūbus tenka keist į didesnius kerta per kišenę doh.gif .

Rankinė man nepatogu po pažastim g.gif tai kuprinė lieka g.gif
Atsakyti
bytte, o tu tikrai adekvaciai save vertini? gal nera viskas is tikruju taip, kaip tau atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 06 19, 14:52)
Laisvai manau, galima laiką sustabdyt kokiems 15 metų...

O kam jį stabdyt mastau.gif
QUOTE(bytte @ 2011 06 19, 16:46)
Leticija - pačio kvailiausio, kai pirmi senatvės daigai kalas - 35 mirksiukas.gif

Pats geriausias amžius thumbup.gif rolleyes.gif
QUOTE(Leticija @ 2011 06 19, 17:08)
nesigedinu nei savo amziaus, nei figuros, nei raukslyciu. Rupinuosi savim ir myliu save tokia, kokia esu ir man labai gerai  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif mano mintys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2011 06 19, 17:41)
bytte, o tu tikrai adekvaciai save vertini? gal nera viskas is tikruju taip, kaip tau atrodo?

Na baisiai tikrai neatrodau - nesu nei susiraukšlėjus, nei pražilus senė, nei liulančiais lašiniais boba, tiesiog ... aš savęs tokios nepažįstu, nežinau kas man tinka, su kuo sau gerai atrodyčiau. Vien vaikštant po parduotuves vestuvinės suknelės žiauriai blaškiausi - imi suknelę, kuri būtų tikus - nebetinka, dydžius tai per mažus, tai per didelius matavausi, tiek susimakaliojau doh.gif , o parduotuvės veidrodžiai ir apšvietimas tiek už... Makijažo vėl en variantų bandžiausi... ir dar plaukus blogai nukirpo - per trumpai, ir pabrėžė mano veido ovalą, kuris toks kažkoks nebevisai ovalas likęs, truputi kriaušė su smakreliu.
Prieš metus nebuvo tokių minčių dar, dar dėjau pastangas likti 64 kg, rudenį susitaikiau su 70-mt, o dabar sveriu jau 78 kg - tai kaip nesinervint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 06 19, 18:07)
Prieš metus nebuvo tokių minčių dar, dar dėjau pastangas likti 64 kg, rudenį susitaikiau su 70-mt, o  dabar sveriu jau 78 kg - tai kaip nesinervint doh.gif

Gal mitybą reikia tvarkyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 06 19, 18:09)
Gal mitybą reikia tvarkyt g.gif

ne mityba, o hormonus... o jie ne taip lengvai tvarkosi. Mitybą jau senai koreguoju, kartais net pavargstu. Esu en visokių išsistudijavusi kas kaip, apie kalorijas, baltimus, vitaminus, angliavandenius... po gimdymo svėriau 86 kg
bet gal užteks apie tai 4u.gif
Atsakyti
bytte, yra du variantai: arba susitaikai su tuo kaip atrodai ir nebegruzini saves, arba darai viska, kad atrodytum kitaip mirksiukas.gif

Beje, pries 2 metus, as sveriau daugiau nei tu dabar biggrin.gif
Atsakyti
Bytte, o koks tavo ūgis, primink g.gif ...čia gal arba mitybą tvarkyt reikia, arba pas endokrinologą kreiptis, gal medžiagų apykaitą kaip pagreitint eitų su jo pagalba, jei čia jos sulėtėjimo padarinys ar hormonų disbalansas koks...o gal tiesiog psichologinės priežastys lemia didesnį kolorijų suvartojimą arba mažesnį jų deginimą...

be abejonės, svorio koregavimas leistų rinktis aprangą laisviau, įvairiau, tai lemtų savijautą ir nauotaiką.... 4u.gif

taip, užteks apie tai... o hialuroną kokia forma vartojai: geriamą ar ampules leidaisi?
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 06 19, 18:23)
Bytte, o koks tavo ūgis, primink g.gif ...čia gal arba mitybą tvarkyt reikia, arba pas endokrinologą kreiptis, gal medžiagų apykaitą kaip pagreitint eitų su jo pagalba, jei čia jos sulėtėjimo padarinys ar hormonų disbalansas koks...o gal tiesiog psichologinės priežastys lemia didesnį kolorijų suvartojimą arba mažesnį jų deginimą...

be abejonės, svorio koregavimas leistų rinktis aprangą laisviau, įvairiau, tai lemtų savijautą ir nauotaiką.... 4u.gif

taip, užteks apie tai...  o hialuroną kokia forma vartojai: geriamą ar ampules leidaisi?

Mano ūgis - 176 cm... viršsvoris jau eina. Nuo maždaug tokio amžiaus daliai moterų natūraliai medžiagų apykaita letėja, o pas mane plius problemos su harmonų pusiausvyra visada buvo...

Aš vietiškai leidausi, ta vadinama mezoterapiją. Aš smarkai mimikuoju, visaip antakius kilnoju, raukaus, tai pas mane tokia raukšlelė per vidurį atsirado, tai į ją ir truputi į kaktą sušvirkštė. Tai metus kaktytė lygi kaip pas paaugle buvo. Paskui po truputuka vėl atsirado, bet nebetokia gili, vos matoma ta raukšlė. Ir raukytis kiek mažiau ėmiau, atpratau per pusmetį.
Atsakyti
Na..tai jei reikia karto į metus, tai gal tai dovana galėtų būt kieno nors tamstai?

o medž apykaitą galima vis tiek pagreitint atitinkamais natūraliais preparatais, bet visų pirma reikia endokrinologo konsultacijos, o ne amžiui nurašyt.Žinau ką sakau, mano sesei ta pati bėda buvo, kai 175cm 24m buvo svoris virš 80 kg vien dėl netinkamai parinktų kontraceptikų/ dabar gi neščia nesveria 70 kg ...
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2011 06 19, 18:58)
Na..tai jei reikia karto į metus, tai gal tai dovana galėtų būt kieno nors tamstai?

o medž apykaitą galima vis tiek pagreitint atitinkamais natūraliais preparatais, bet visų  pirma reikia endokrinologo konsultacijos, o ne amžiui nurašyt.Žinau ką sakau, mano sesei ta pati bėda buvo, kai 175cm 24m buvo svoris virš 80 kg vien dėl netinkamai parinktų kontraceptikų/ dabar gi neščia nesveria 70 kg ...

Taip tai buvo dovana ax.gif
Gal ir makiažą padovanos blush2.gif
Buvom ir pas endokrinologus ir pas ginekologus... labai nusivyliau, iš esmės tam tikra mityba labiau padėjo nei jų skirtas gydimas. Bet labai sunku taip valgyt - daug žalumos, visai mažai mėsos, na ir dar daug ko.
Atsakyti
Įkėliau savo kosmetinės turtus, gal kam bus įdomu ax.gif čia
Atsakyti