Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimas vyras "pletkų" lygyje.

QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 15:53)
O gal tikrai bandyti pasišnekėti su ta mokinuke? Bet turiu įtarimą, kad ji viską neigs. Kuri nusidėjėlė prisipažintų žmonai, jog su jos vyru turi romaną? Vyras, kaip minėjau, neprieštarauja net gi akistatai trise, kad išsklaidyčiau savo neva nepagrįstas abejones. Ir gėda, ir bėda!
Papildyta:
Kaip aš galiu įtarinėti tyliai, jei visi aplink "pilna burna" apie tai šneka?! Viena bendradarbė prieš kelias dienas jam pirmam apie tai užsiminė, perspėjo, jog sklando negeros šnekos. Vyras man nepasakojo apie tą pokalbį, sužinojau iš kitų "šaltinių". Įrodymų neturiu ir, ko gero, neturėsiu, nes, kaip sakoma: "nepagautas - ne vagis".
Jei tokios kalbelės sklistų apie mane, tiksliai žinau, vyras taip pat nesėdėtų rankų sudėjęs, siektų išsiaiškini tiesą.

Baikit juokus, ka jus jai sutikus pasakysit? Girdejau, su mano vyru vazineji? Nesamone. Zemas lygis. Nebent, jau uz rankos pagautumet... O del tokiu mergeliu prisipazinimo, tai tokioms nera ka slepti, ko gero dar ir su pasididziavimu pasigirtu, kad sildo jusu vyra. Nebe tie laikai, kad jaunimas sleptusi.
Atsakyti
QUOTE
O pati tos bendradarbės paklausti negalit, iš kur tokios kalbos sklinda. Beje, vyras jums nepasakojo. kodėl kyla klausimas. Aišku, sakys, kad nenorėjo jūsų nervuoti. Beje, pats vyras, jeigu jis nekaltas, turi stengtis, kad tokios nesamoningos kalbos nesklistų


Galiu. Ir paklausiau. Ji pasakė, kad į šeimyninius reikalus nesikiša, o mano vyrui apie kalbas prasitarė todėl, kad tos panelės porą dienų nebuvo namie, nelankė mokyklos (ne pirmas kartas), dėl ko labai pergyvena jos teta, mano kolegės pažįstama. Daugiau ji nieko nenorėjo aiškinti.
P.S. ši mergina gyvena su teta, jos tėvai mirę.
Papildyta:
QUOTE
Baikit juokus, ka jus jai sutikus pasakysit? Girdejau, su mano vyru vazineji? Nesamone. Zemas lygis. Nebent, jau uz rankos pagautumet... O del tokiu mergeliu prisipazinimo, tai tokioms nera ka slepti, ko gero dar ir su pasididziavimu pasigirtu, kad sildo jusu vyra. Nebe tie laikai, kad jaunimas sleptusi.


Tai vat, būtent! Čia man buvo duotas toks patarimas, kad galbūt pasišnekėti su ta panike. Bet tikrai... Ką aš jai pasakysiu??? Negaliu perlipti per save, savo principus, kad nusileisčiau iki tokio žemo lygio. Per savo nors dar ir neilgą gyvenimą pasiekiau net daugiau, nei buvau užsibrėžusi, o čia dabar turiu klausti kažkokios "snarglės", kas vyksta tarp jos ir mano vyro. Absurdas!
Beje, mergaitės, nepaminėjau, kad mano vyriškaitis vyresnis už mane 12 metų, jei tai turi kažkokios reikšmės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avatarė2011: 22 gegužės 2011 - 15:11
Na sako, kol teismas nenuteisė, reiškia, kad žmogus nėra kaltas g.gif
Bendradarbė pasakė, kad į šeimyninius reikalus nesikiša g.gif , bet kad ji jau įsikišo, būtent kodėl ji apie kažkokios draugės dukterėčią paskubėjo pranešti jūsų vyrui, o ne kokiam Petrui ar Jonui g.gif Kodėl sumaišties įnešė būtent į jūsų šeimą?
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 05 22, 16:36)
Na sako, kol teismas nenuteisė, reiškia, kad žmogus nėra kaltas g.gif
Bendradarbė pasakė, kad į šeimyninius reikalus nesikiša g.gif , bet kad ji jau įsikišo, būtent kodėl ji apie kažkokios draugės dukterėčią paskubėjo pranešti jūsų vyrui, o ne kokiam Petrui ar Jonui g.gif Kodėl sumaišties įnešė būtent į jūsų šeimą?


Taigi, kad ji spėjo pranešti ir Petrui, Ir Jonui, o mano vyro tik paklausė, ar šis nežino, kur ji randasi. Juk kalbos eina, lyg ir meilužė... Man pasakė trumpai, kad į šeimos reikalus nesikiša, tad nieko daugiau nekomentuos.
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 16:49)
Taigi, kad ji spėjo pranešti ir Petrui, Ir Jonui, o mano vyro tik paklausė, ar šis nežino, kur ji randasi. Juk kalbos eina, lyg ir meilužė... Man pasakė trumpai, kad į šeimos reikalus nesikiša, tad nieko daugiau nekomentuos.

Nu jeigu tik tarp kitko, tai nesukit galvos. Vyras savo reputacija tegu rūpinasi
Atsakyti
QUOTE
Nu jeigu tik tarp kitko, tai nesukit galvos. Vyras savo reputacija tegu rūpinasi


Aš rūpinuosi savo šeimos reputacija! Pas mus nėra "vyras savo reputacija tegu rūpinasi", žmona - savąją schmoll.gif .
Atsakyti
Kai buvusi meilužė tampa žmona - meilužės etatas kitaip sakant atsilaisvina biggrin.gif
Be abejo tas etatas gali būt panaikintas neribotam laikui biggrin.gif , bet pasikeitus situacijai vėl įkurtas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 17:06)
Aš rūpinuosi savo šeimos reputacija! Pas mus nėra "vyras savo reputacija tegu rūpinasi", žmona - savąją schmoll.gif .


Bet ne jūs įnešėt sumaištį į šeimos gyvenimą, o vyras. Jis ramus, kaip belgas, o jūs apie save negalit to pasakyt g.gif Nu skleistų apie mane nebūtus dalykus, tai ta bendradarbė kalbos dovaną prarastų lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Neffertitė @ 2011 05 22, 17:14)
Kai buvusi meilužė tampa žmona - meilužės etatas kitaip sakant atsilaisvina biggrin.gif
Be abejo tas etatas gali būt panaikintas neribotam laikui biggrin.gif , bet pasikeitus situacijai vėl įkurtas biggrin.gif .

drinks_cheers.gif thumbup.gif Autorė turi atsiminti, kad vyras išdavė savo žmoną ir kad ji nebūtinai turi būti išimtis bigsmile.gif Patirties yra g.gif
Aš nepiktai, bet kaip šauki taip ir atsiliepia arba lazda turi du galus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 12:49)

Mielos moterys ir merginos, prirašiau čia beletristikos, bet vis tiek labai noriu išgirsti Jūsų nuomonę. Ar nusispjauti į kalbas ir tikėti savo vyru, kuriuo abejoti, rodos, nėra jokio realaus pagrindo? Gyventi pilnavertį šeimyninį gyvenimą, kokį gyvenom iki šiolei nekreipiant dėmesio, ką pikti liežuviai plaka? Ar vis tik kalbos iš niekur nieko neatsiranda?
Iš anksto dėkinga už Jūsų nuomonę. Patikėkit, man tai be galo svarbu.

Mano nuomone jus tiesiog ideali pora. Vyras duoda pagrindo gandams, o jums patinka juos rinkti. Vienas be kito prapultumet, o ir abieju gyvenimas prarastu savo zavesi ir pilnatve. Belieka palinketi sekmes ir nauju ispudziu. 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprantu, su vyru jau gyvenate netrumpa laika, tikrai turetumete pajusti pokycius, jei jis susirastu meiluze. Kita vertus, ko butu vertas vyras, jau ne pirmos jaunystes, uzimantis atsakingas pareigas, jei jis susidetu su kazkokia mokinuke panke? Manau, kad turetumete nustoti vyra grauzti. Nurykit ambicijas ir stebekit situacija.
Atsakyti
manau pletkai is niekur neatsiranda,bet jei yra bent vienas zmogus kuris pavydi gali paleisti tokias kalbas tik tereikia ta pasakyti atitinkamam zmogui kukis visa juoda darba padaro.manau kuri laika turite buti stebetoja,bet saikingai net vyrui neitariant,nes gyventi draskomai abejoniu yra labai sunku.o pries ta "malalietka"zemintis kazin ar verta.o kaip supratau gyvenate mazame miestelije tai tokia anti piktam zmogui paleisti yra lengva. zinau viena dalyka yla is maiso visada islenda ir jei tai tiesa ji tikrai isaiskes.palinkesiu jums stiprybes ir sekmes,kad jusu grazi seima neisirtu jei tai tik piktu zmoniu keslai jums pakenkti sekmes smile.gif
Atsakyti
Pasekite vyrą ir įsitikinsit ar žmonės tiesą kalba ar tai tik pavydžios bendradarbės intrigos .
Atsakyti