Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 29, 11:00)
taip,cia protinis dantis smile.gif na man dar netrauke,bet kiek zinau taip gali buti :0 o dar tik vienas istrauktas?kodel ji trauke?arr buvo islindes?


Jo tik vienas istrauktas, nes kiek paskaiciavau tai vienoje puseje 1 nera, bet kitoje puseje tai cieli 2 doh.gif bet jie dar nesugede tai tikiuosi nereikes ju rauti unsure.gif jau bent artimiausiu metu rolleyes.gif
Jis pas mane buvo pilnai islindes ir visai is vidurio istrupejes, tai todel ir rove, nes sake, kad neapsimoka jo plombuoti schmoll.gif ale kai tai sake, tai net neisivaizdavau kad tai protinis dantis blush2.gif is vienos puses tai gal ir gerai, nes nebuvau prisiskaicius visokiu baisybiu, ale kita karta tai nebeisiu pas moteri rauti schmoll.gif nes dabar visa lupa isdraskyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2009 08 29, 23:39)
Jo tik vienas istrauktas, nes kiek paskaiciavau tai vienoje puseje 1 nera, bet kitoje puseje tai cieli 2  doh.gif bet jie dar nesugede tai tikiuosi nereikes ju rauti  unsure.gif jau bent artimiausiu metu  rolleyes.gif
Jis pas mane buvo pilnai islindes ir visai is vidurio istrupejes, tai todel ir rove, nes sake, kad neapsimoka jo plombuoti  schmoll.gif ale kai tai sake, tai net neisivaizdavau kad tai protinis dantis  blush2.gif is vienos puses tai gal ir gerai, nes nebuvau prisiskaicius visokiu baisybiu, ale kita karta tai nebeisiu pas moteri rauti  schmoll.gif nes dabar visa lupa isdraskyta  doh.gif

vienoje puseje du? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 30, 11:00)
vienoje puseje du? g.gif


1 virsuje 1 apacioje mirksiukas.gif
Atsakyti
O man šiandien įsiskaudėjo protinuką, bet jis negyvas- tai gal su dantenom kas nors. Ten jo tik viršus matosi iš visų pusių dantenom aplipęs.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
susiduriau ir as su sia "laime"- dygsta paskutinieji dantys doh.gif virsutiniai isdygo ramiai, o va apatinis verysad.gif dantena pritinusi, negaliu valgyt, skauda galva, gerkle, labai kankinuos... Sako gali net temperatura pakilt scare.gif
Nezinau, ka dabar daryt. Gal nuskausminamuju isgert? g.gif Jus geret? O i gydytoja kreipetes? Bet jis tikriausiai niekuo nepades siuo atveju, reikia tai kazkaip isgyvent doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 03, 20:31)
Sveikos smile.gif
susiduriau ir as su sia "laime"- dygsta paskutinieji dantys  doh.gif virsutiniai isdygo ramiai, o va apatinis verysad.gif dantena pritinusi, negaliu valgyt, skauda galva, gerkle, labai kankinuos... Sako gali net temperatura pakilt scare.gif
Nezinau, ka dabar daryt. Gal nuskausminamuju isgert? g.gif Jus geret? O i gydytoja kreipetes? Bet jis tikriausiai niekuo nepades siuo atveju, reikia tai kazkaip isgyvent doh.gif


Pabandyk paskalauti, vaistų nuo skausmo irgi gali išgerti. Bet tikrai būtų gerai, jei pasirdytum gydytojui, nes su protiniais ne juokai. Man bendradarbė pasakojo, kad jai temperatūra tik pakilo, o jos broliui prasidėjo kraujo užkrėtimas. Pamenu, kaip viršininkė man pasakė, kad nuo dantų skausmo dar niekas nenumirė ir nenorėjo leisti pas gydytoją, tada ji ir papasakojo apie savo brolį. Aišku tokie atvejai yra labai reti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 03 rugsėjo 2009 - 21:25
QUOTE(Florestina @ 2009 09 03, 22:24)
Pabandyk paskalauti, vaistų nuo skausmo irgi gali išgerti. Bet tikrai būtų gerai, jei pasirdytum gydytojui, nes su protiniais ne juokai. Man bendradarbė pasakojo, kad jai temperatūra tik pakilo, o jos broliui prasidėjo kraujo užkrėtimas. Pamenu, kaip viršininkė man pasakė, kad nuo dantų skausmo dar niekas nenumirė ir nenorėjo leisti pas gydytoją, tada ji ir papasakojo apie savo brolį. Aišku tokie atvejai yra labai reti.

4u.gif aciu.
As va irgi nete prisiskaiciai baisybiu- dantu susigrudimai, infekcijos doh.gif ir baisiausia, kai danties dalis islenda, dalis- ne, man yra taip unsure.gif
kita savaite eisiu i poliklinika, vistiek bet kuriais atvejais siuos dantis salint yra rekomenduojama g.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 09 03, 22:50)
siuos dantis salint yra rekomenduojama g.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manau teks ir man jungtis i Jusu draugija 4u.gif dygsta man protiniai dantukai.. kankinuosi jau antra diena, ir kaip supratau cia tik ''gelytes'' palyginus kas gali buti toliau g.gif zandas istino, dantenos atrodo, kad sprogs doh.gif tai tepuosi Kamistad Gel, truputi padeda, bet... tai vat noriu Jusu paklausti, butina eiti is kart pas stomotologa ar ne? ax.gif labai jau as ju bijau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewulia @ 2009 09 08, 22:48)
zandas istino, dantenos atrodo, kad sprogs
butina eiti is kart pas stomotologa ar ne?

Aš tikrai eičiau (bent jau konsultacijai).
Atsakyti
QUOTE(Ewulia @ 2009 09 08, 22:48)
Manau teks ir man jungtis i Jusu draugija  4u.gif  dygsta man protiniai dantukai..  kankinuosi jau antra diena, ir kaip supratau cia tik ''gelytes'' palyginus kas gali buti toliau  g.gif  zandas istino, dantenos atrodo, kad sprogs  doh.gif  tai tepuosi Kamistad Gel, truputi padeda, bet... tai vat noriu Jusu paklausti, butina eiti is kart pas stomotologa ar ne?  ax.gif  labai jau as ju bijau...  verysad.gif

buvo ir man taip doh.gif va nuo penktadienio kankinausi juodai istyno dantenos kartu ir zandas pasidare sunku ryti seiles verysad.gif galvojau gal praeis geriau vaistus nuo skausmo bet kur tau pralaukiau iki vakar dienos g.gif bet pasiryzau pasiskambinti gydytojai kad ji mane priimtu ax.gif pasiseke prieme ta pacia diena thumbup.gif kai nuejau pas ja ji apziurejo ir pasake kad raus nes jis jau buvo supuliaves ir dar kreivai augo doh.gif bet rovimo skausmai buvo nerealus prasedejau 45min kedeje net 3 nuskausminamieji nepadejo verysad.gif bet vargais negalais ji istrauke thumbup.gif siandien negaliu pasakyti kad jauciuosi super gerai bet geriau nei praeitas dienas g.gif dar tik viskas burnoje istyne ir karts nuo karto geriu vaistus nuskausminimui smile.gif
tai va geriau nieko nelauk ir keliauk pas gydytoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elingami: 09 rugsėjo 2009 - 13:25
QUOTE(Ewulia @ 2009 09 08, 21:48)
Manau teks ir man jungtis i Jusu draugija  4u.gif  dygsta man protiniai dantukai..  kankinuosi jau antra diena, ir kaip supratau cia tik ''gelytes'' palyginus kas gali buti toliau  g.gif  zandas istino, dantenos atrodo, kad sprogs  doh.gif  tai tepuosi Kamistad Gel, truputi padeda, bet... tai vat noriu Jusu paklausti, butina eiti is kart pas stomotologa ar ne?  ax.gif  labai jau as ju bijau...  verysad.gif


Aš manau, kad tai būtina.
Atsakyti