Įkraunama...
Įkraunama...

Persistengiau sporte

Tai ir aš dabar ramesnė. Ačiū Dievui. Pagersiu tas tabletes, gal tikrai geriau bus.

Aš tai pasakysiu tiesiai ir atvirai, negaliu nepadėkoti žmogui, kuris man neliko abejingas. O tai koks jis yra kitiems man visai nerūpi. Svarbu tai, kaip aš pati žmogų vertinu mirksiukas.gif O apie tave negalėjau niekada ir negaliu nieko blogo pasakyt. Visuomet atsiras kam patinki, kam nepatinki smile.gif Tai ką kiti laiko tavo trūkumu, aš laikau tavo individualumu.
Atsakyti
Rasma, kaip jautiesi dabar? gal jau pasveikai?
Atsakyti
patarkite kokius apšilimo pratimus daryti prieš treniruotę (namuose) ir kokius tempimo pratimus pabaigus sportuoti 4u.gif
Atsakyti
apsilt tai gali lengvai pabegiojant(gali ir vietoj) ar darant kazka panasaus i aerobika

o pabaigai geriausia atsigult ant nugaros,atsipalaiduot,istiest ir patempt rankas ir kojas(i ilgi)
Atsakyti
Sveiki,gal kas zinot patarimu kaip greiciau sumazint raumenu skausma po treniruociu?po ilgo laiko nesportavau,tai po vienos aerobikos treniruotes ziauriai skauda visa kuna,nezinau kaip sau padet... nes kol "neisgysiu" negalesiu eit i kita treniruote,nes net vaiksciot sunku... doh.gif Busiu dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 03 03, 11:57)
Sveiki,gal kas zinot patarimu kaip greiciau sumazint raumenu skausma po treniruociu?po ilgo laiko nesportavau,tai po vienos aerobikos treniruotes ziauriai skauda visa kuna,nezinau kaip sau padet... nes kol "neisgysiu" negalesiu eit i kita treniruote,nes net vaiksciot sunku...  doh.gif  Busiu dekinga uz patarimus  4u.gif


Po sporto, jei buvo galimybe, reikejo nueiti i pirtele ir paguleti jakuzeje. Dabar pabandyk ilisti i karsta vonia su kokiom druskom ar aliejais. O siaip, jei baisus skausmai, galima ir visokiais tepaliukais patepti. Cia gal geriau vaistineje patartu kokiais. Jei neklystu, siuo atveju ir Fastum Gel tiktu g.gif
Atsakyti
Matai raumenys atprate nuo kruvio pamasazuok namie bet manau 3 dienas tai neverta sportuot jokiu rezultatu tai neduos.Tarkim mano programa suskirstyta i dalis viena diena viena darau kita diena kitas presas kasdien. na manau reik zinot kad po ilgo poilsio negalima pilna programa sportuot reik kruvi pamazint ir ttt.po truputi reik sugrazint raumenu tonusa tada neskaudes juk niekur nenuskubesi o kas is to jei puoli darai pilnu pajegumu o ant rytojaus sunku net vaiksciot.Cia viskam galima pritaikyt ir aerobikai ir fitnesui ir kulturizmui-nereik perkraut raumenu,jie atprate.na bet jei jau taip atsitiko tai patariu pamasazuot o dar geriau tai i karsta vonia ilipt ir tada masazuot kur skauda super padada yra vonios priemoniu kurie atpalaiduoja kuna.nepersistenk nes is to nebus geresniu rezultatu o atvirksciai
Atsakyti
Visi isvardinti ramenu atpalaidavimo budai tinka g.gif Man jei labai skauda ir turiu kur nors eiti, tai turi spec.purskaliuka, kuris skausma prislopina. O siaip tai po pirmos treniruotes po pertraukos ir man su ejimu ne kas buna, bet as stengiuos ilgai laiko netemt ir po dienles vel eiti sportuoti, nors dar siek tiek skauda. Aisku, raumenuku nereikia perkankinti, bet kai as vel nueinu i treniruote, tas skausmas kazkaip issivaiksto ir nuo to laiko nebeskauda. Na bent jau ne taip stipriai.
Atsakyti
man labai padeda tempimo pratimai. žinau, skauda, bet kai reikia lėkti į darbą ar universitetą ir kito pasirinkimo nėra, tai viską pakeli. tiesiog ramiai, neskubėdama padarau mankštelę ir kiekvienam skaudamam raumenėliui atlieku tempimo pratimus su masažo intarpais. nemaloniausia tai, kad po kiekvieno raumenų ilsėjimosi (pvz. sėdi paskaitoj) raumenys atsipalaiduoja ir pradėjus eiti skausmas atsinaujina, todėl tuos tempimo pratimus reikia daryti kelis kartus dienoje. na čia gal ir ne vienas iš maloniausių būdų, bet man svarbiausia efektas - kelis kartus didesnis, nei atpalaiduojamosios vonios.

dar fastum gel kažkada padėjo visai neblogai. tik baisiai nemalonus jo kvapas, tad tinkamas vartoti tik nakčiai arba kai nežadi niekur eiti iš namų

čia galima rasti tempimo pratimus www.shaping.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soda: 05 kovo 2006 - 01:09
tempimo pratimai (kiekvienai raumenu grupei, po puse minutes vienai pozai) tuoj po aerobikos (cia ateiciai). o dabar vistiek megink prasitampyt po truputi - turetu truputi padet... ax.gif

(atsimenu, po pirmos taikvando treniruotes, neprasitampiau, tai po to savaite laiptais nulipt negalejau, taip ir lipdavau - 5 minutes vienam zingsniui doh.gif )
Atsakyti
As visada po sporto ( jei ilgai nesportavusi) lendu i vonyte karsta, kad raumenukus atpalaiduoti, zinoma, gali naudoti priemones atpalaiduojancias, drusku vonias daryt, na, ir po to tikrai nepakenks kokie tepaliukai, as nebesikartosiu, jau yra isvardyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 03 03, 12:57)
Sveiki,gal kas zinot patarimu kaip greiciau sumazint raumenu skausma po treniruociu?po ilgo laiko nesportavau,tai po vienos aerobikos treniruotes ziauriai skauda visa kuna,nezinau kaip sau padet... nes kol "neisgysiu" negalesiu eit i kita treniruote,nes net vaiksciot sunku...  doh.gif  Busiu dekinga uz patarimus  4u.gif

Geriausias ir greiciausa atsistatymas nuo raumenu skausmo yra ledo vonia.5 min tokios vonios nujims vsisus skausmus, jausites kaip naujos. Rasau tai, nes uzdirbu duona is sporto, pati aktyviai sportuoju ir visa tai yra pacios isbandyta. Neslepsiu ne visi gali lysti i ledini vandeni ,o pirmoji minute pati sunkiausia, taciau si vonia tikrai padeda. Kitas variantas yra kontrastines vonios (galima ir po dusu) viena min ledine, kita karsta, kokius trys kartus taip, pabaigti ant saltos.
Taip pat patarimas pasportavus butinai reikia daryti tempimo, atsipalaidavimo pratimus, tada ir raumenu neskaudes kita diena thumbup.gif

Sekmes sportuojanciom mamytem, labai jumis didziuojuos!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamushiukas: 29 kovo 2006 - 18:43