Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima daryti nėštumo testą?

QUOTE(caramelcandy @ 2013 11 25, 08:40)
Na 6 dienos po O neturėtų būti visiškai jokių požymių,kadangi žirniukas iki gimdos keliauja ir įsitvirtina apie 7 dienas. Manau čia hormonai wink.gif Nurimkite ir palaukite dar savaitėlę,o tada galėsite pasidaryti testuką ir bus labai džiugu arba ramu  4u.gif
O iš kur taip tiksliai žinote,kad 6 dienos po O?



na maximum 7 galejo vakar buti, as O jauciu, plius tuo metu siaubingai norisi smileysex.gif
seniau darydavau O testus, tai dabar tiesiog jau zinau, kada ateina ta diena smile.gif plius ir pagal paskaiciavima sutampa.

sianakt prabudau nuo siaubingo kvapo, taip trenke zuvimi, kad isejau miegot i kita kambari, o pradejo smirdeti man zuvu maistas, laikomas dezuteje, prie akvariumo. net vyra 3val nakties zadinau, kad pauostytu, nes galvojau isprotesiu. isejau miegot i svetaine, tai visa nakti erzino pries 3d antrame aukste dazytos duru staktos vandeniniais bekvapiais dazais doh.gif
ryte vyras vale kaciu toleta, tai kvapas toks buvo, jog isejau i lauka net pasivaikscioti, nors siaip nebuvo ten nieko blogo, vienas kakutis, bet negalejau namie buti, o grizus supratau, jog papurske oro gaivikliu, tai vedinau namus visa ryta, nes kvapas buvo nepakenciamas doh.gif bet va siuo metu nejauciu jokio zuvies kvapo, niekas neerzina.
na as labai tikiuosi, kad tokie dalykai ka nors reiskia, atsibodo laukti jau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyrika: 25 lapkričio 2013 - 10:20
QUOTE(sakaliukas @ 2013 11 25, 08:22)
bandžiau šiandien ryte, jau tikėjaus riebių 2 juostelių, juk mm vėluoja penkias dienas,bet nelabai riebi,žinoma ryškus,ne vaiduokliukas,bet ne toks jau kad vau  gal per greitai noriu,nežinau,bet man po pirmo nesėkmingo labai neramu dėl visko

man testas labai ryskus buvo tik mmm veluojant apie savaite. Siaip viskas priklauso nuo implantacijos datos, o ir kiekvienas organizmas skirtingas, pamenu cia buvo tokiu gan aiskiai matomu, bet dar vaiduokliuku ideje paneles, o kraujo testai jau kaip reikalas auksti buvo, tai testo ryskumas nevisada yra rodiklis kaip ten kas. Patarciau nesijaudint ir atsipalaiduot, nes vienaip ar kitaip tas nerimas nieko nepakeis. O jei niekaip neina nusiramint, tada galit krauja prisiduot, bet asmeniskai sakyciau geriau luktelt iki 7-8 sav ir nueit pas gine, tada viskas echo metu buna aisku ir nereiks sukt galvos 4u.gif

QUOTE(lyrika @ 2013 11 25, 10:14)
na maximum 7 galejo vakar buti, as O jauciu, plius tuo metu siaubingai norisi  smileysex.gif
seniau darydavau O testus, tai dabar tiesiog jau zinau, kada ateina ta diena smile.gif plius ir pagal paskaiciavima sutampa.

sianakt prabudau nuo siaubingo kvapo, taip trenke zuvimi, kad isejau miegot i kita kambari, o pradejo smirdeti man zuvu maistas, laikomas dezuteje, prie akvariumo. net vyra 3val nakties zadinau, kad pauostytu, nes galvojau isprotesiu. isejau miegot i svetaine, tai visa nakti erzino pries 3d antrame aukste dazytos duru staktos vandeniniais bekvapiais dazais  doh.gif
ryte vyras vale kaciu toleta, tai kvapas toks buvo, jog isejau i lauka net pasivaikscioti, nors siaip nebuvo ten nieko blogo, vienas kakutis, bet  negalejau namie buti, o grizus supratau, jog papurske oro gaivikliu, tai vedinau namus visa ryta, nes kvapas buvo nepakenciamas  doh.gif  bet va siuo metu nejauciu jokio zuvies kvapo, niekas neerzina.
na as labai tikiuosi, kad tokie dalykai ka nors reiskia, atsibodo laukti jau  doh.gif

organizmai isdarineja keisciausisu dalykus kai pradedamas planuot nestuke.gif visi simptomai butent tais menesiais buna patys stipriausi- kogero nes tik apie tai ir tegalvojam, tai viska daug labiau sureiksminam, ko pasekoje is sniego gniustes issirutolioja visas kamuolys wink.gif linkiu, kad lauktutes, bet siaip nestumo simptomam dar ankstoka (nors jei klausit mano patirties, tai garantuosiu, kad apie 5 dienos po pirmo bandymo man buvo bloga nuo iki tada mylimos kavos lotuliukas.gif ), bet siaip teoriskai, simptomai atsranda nuo pakilusio hCG hormono, kuris pakyla TIK po implantacijos, o implantacija vyksta 6-`12 dienu po O (tai dameskit kelias dienas hCG pakilimui) ir tada jau NT reaguoja ir simptomai pamazu gali pradet reikstis 4u.gif sekmes sulaukti issvajoto rezultato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Vakare- @ 2013 11 25, 12:29)

organizmai isdarineja keisciausisu dalykus kai pradedamas planuot  nestuke.gif  visi simptomai butent tais menesiais buna patys stipriausi- kogero nes tik apie tai ir tegalvojam, tai viska daug labiau sureiksminam, ko pasekoje is sniego gniustes issirutolioja visas kamuolys  wink.gif  linkiu, kad lauktutes, bet siaip nestumo simptomam dar ankstoka (nors jei klausit mano patirties, tai garantuosiu, kad apie 5 dienos po pirmo bandymo man buvo bloga nuo iki tada mylimos kavos  lotuliukas.gif ), bet siaip teoriskai, simptomai atsranda nuo pakilusio hCG hormono, kuris pakyla TIK po implantacijos, o implantacija vyksta 6-`12 dienu po O (tai dameskit kelias dienas hCG pakilimui) ir tada jau NT reaguoja ir simptomai pamazu gali pradet reikstis  4u.gif  sekmes sulaukti issvajoto rezultato  4u.gif


na taip, vadinas tenka laukti ir nesukti sau galvos smile.gif nors lb noreciau, kad si karta pavyktu jau smile.gif

p.s. pamaigiau krutine taip stiprokai, paspaudinejau, isspaudziau laseli gelsvo skyscio doh.gif varysiu pas daktare, maza kokia nesamone ras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2013 11 25, 13:32)
p.s. pamaigiau krutine taip stiprokai, paspaudinejau, isspaudziau laseli gelsvo skyscio  doh.gif  varysiu pas daktare, maza kokia nesamone ras  doh.gif


Gali būti, kad hormonai sugrybavo... g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif nagi pasidalinkit savo patirtim nes esu akligavi ir nezinau ka ir galvot..na visu pirma turiu jau viena vaika ...pries darant testuka man nevelavo mm bet tiesiog skaudejo pilvo apacia pries mm tai nesulaukus ju pasidariu is isvydau vaiduokliuka..taigi viskas kaip ir aisku. Mes su vyru nesisaugojom kelis kartus per mano vaisingas dienas.praejo max 2 sav.. skauda pilvo apacia ..krutine..pasidariau testuka -voooos vos matimas vaiduokliukas islindo bet jau iziurimas tik pries dienos sviesa.. netycia suslapinau ji ir dingo vaiduokliukas..ant kitos dienos pasidariau vel ..ir tik viena vooooos vos rozine juostele matosi daugiau nieko.. kazin ka tai galetu reiksti..
Atsakyti
QUOTE(Arinukas @ 2013 11 26, 12:12)
Sveikutes smile.gif nagi pasidalinkit savo patirtim nes esu akligavi ir nezinau ka ir galvot..na visu pirma turiu jau viena vaika ...pries darant testuka man nevelavo mm bet tiesiog skaudejo pilvo apacia pries mm tai nesulaukus ju pasidariu is isvydau vaiduokliuka..taigi viskas kaip ir aisku.  Mes su vyru nesisaugojom kelis kartus per mano vaisingas dienas.praejo max 2 sav.. skauda pilvo apacia ..krutine..pasidariau testuka -voooos vos  matimas vaiduokliukas islindo  bet jau iziurimas tik pries dienos sviesa.. netycia suslapinau ji ir dingo vaiduokliukas..ant kitos dienos pasidariau vel ..ir tik viena vooooos vos rozine juostele matosi daugiau nieko.. kazin ka tai galetu reiksti..

kada turetu but mmm? ir koks laiko skirtumas tarp visu situ 3 testu? ar mmm jau veluoja (nes pirma suprantu, kad dar nebuvo jom laikas, o kitus darant)? Ar testai tokio pacio jautrumo, ar skirtingi?
Siaip jei visi NT yra vienodo jautrumo ir tos pacios firmos, tada blankstantys NT nieko gero nezada- dazniausiai tai zenklas, kad zirniukas neisitvirtino kaip reikiant). BET jei testai skirtingi, tada tas skirtumas ryskume gali buti del to. Patarciau pakartot toki pat testa kaip pirma daretes ir palygint arba priduot krauja ir bus aisku 4u.gif
Atsakyti
Siaaip dar neveluoja.uz poros dienu kaip ir laikas..bet net jauciu kad kazkas ne to.. tas pats lygiai jausmas su pirmu mano.lelium buvo..net nelaukiau kad veluotu pasidariau po 10 dienu ir iskart islindo mano vaiduokliukas..oo dabar labai keistai cia.. pirma karta pasirode paskui dingo..o gwriausiai kai siandien ryte pasidariau testa ir po kokiu tik 5min vos ne vos viena vos permatoma juostele islindo.. nors is esmes rytinis hormonu lygis turetu but ganetinai aukstas.. dar nemaciau tokio dakyko nors tekdavo tu testu darytis nemazai per visa laika kol vyra turiu smile.gif o dar geriausiai kai vakar bare uzsimaniau midiju kuriu visa gyvenima nekenciau nei kvapo negalejau pernest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arinukas @ 2013 11 26, 15:18)
Siaaip dar neveluoja.uz poros dienu kaip ir laikas..bet net jauciu kad kazkas ne to.. tas pats lygiai jausmas su pirmu mano.lelium buvo..net nelaukiau kad veluotu pasidariau po 10 dienu ir iskart islindo mano vaiduokliukas..oo dabar labai keistai cia.. pirma karta pasirode paskui dingo..o gwriausiai kai siandien ryte pasidariau testa ir po kokiu tik 5min vos ne vos viena vos permatoma juostele islindo.. nors is esmes rytinis hormonu lygis turetu but ganetinai aukstas.. dar nemaciau tokio dakyko nors tekdavo tu testu darytis nemazai per visa laika kol vyra turiu smile.gif o dar geriausiai kai vakar bare uzsimaniau midiju kuriu visa gyvenima nekenciau nei kvapo negalejau pernest biggrin.gif

na telieka laukt ir kartot NT 4u.gif panasu, kad pastojot, bet tie blankesni nei pirmas testai truputi neramina, nors kaip minejau, jei jie kitokio jautrumo, tai gali taip but ir viskam bunant tvarkoj smile.gif praneskit ka rodys NT toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi mergaites, pirma planavimo menesi visus imanomus nestumo simptomus jauciau, ir nieko. Tik ciklas issiderino ir mmm nezinia kada atejo. Visi testai buvo neigiami. Puikiausias irodymas kad psichika ir viska isreguliuoti gali. Tad nutariau antra menesi nenusvaigti, ir per daug negalvoti. OT dariau tam, kad zinociau kada intensyviau su vyru padraugauti smile.gif. Ir va +8 dienos po ovuliacijos pamaciau pirma vaiduokliuka!!! Ir issikyrus pilvo maudima, neturiu jokiu kitu nestumo simptomu..smile.gif paradoksas:)
Beje testas labai jautrus. 10miu/ml
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2013 11 25, 12:32)
na taip, vadinas tenka laukti ir nesukti sau galvos smile.gif nors lb noreciau, kad si karta pavyktu jau smile.gif

p.s. pamaigiau krutine taip stiprokai, paspaudinejau, isspaudziau laseli gelsvo skyscio  doh.gif  varysiu pas daktare, maza kokia nesamone ras  ohmy.gif


Lyrika, na kaip pas tave su naujienom? Ar hormonai, ar visgi II? :-)
Mano O buvo 11.30 (tiksliai zinau), ir nuo 12.06 krutine sunki kaip ir tau ko gero.. Gal 12.10 testuka gadinti, gal jau rodys ka nors? :-)
P.S.Beje, 12.05 dariau prog tyrima, buvo 83.6 (norm rodo iki 86). Uj kaip noreciau, kad visa tai butu pranasiski zenklai!!
Atsakyti
Na zinokit mano krutine kuo tolyn tuo stangryn, net vyras pastebejo! ax.gif Tik va beda, kad ir jautrios jos, prisilieciant jau skauda. Beje, pacios krutys, sp...iai ne smile.gif
Rytoj testuka gadinsiu, nes jau neramu, ar kokios bedos nepuola..
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 10, 12:28)
Na zinokit mano krutine kuo tolyn tuo stangryn, net vyras pastebejo! ax.gif Tik va beda, kad ir jautrios jos, prisilieciant jau skauda. Beje, pacios krutys, sp...iai ne smile.gif
Rytoj testuka gadinsiu, nes jau neramu, ar kokios bedos nepuola..

Linkiu pamatyti II 4u.gif
Atsakyti