Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kalvė

labukas merginos,kaip ieiti i pastuka?
Atsakyti
Na va, kaip ir pasiruošiau, beliko dar iškalti žodžius, kad visko skaityti nereiktų ir kažkaip nusiteikti, kad taip kojytės nedrebėtų rolleyes.gif
Šeštadienį mano debiutas. Dar nerodytus savo darbelius sukelsiu po vestuvių. Sėkmės visoms ir ačiū už idėjų lobyną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 06 14, 22:25)
Man atidare faila....
Nu Karamele tau ner lygiu, super viskas  drinks_cheers.gif . O tu prieskonius desi  g.gif ? As jau arbatzoles nusipirkau.....

jo prieskonius desiu vakar nusipirkau is saldvos tokios raudonos pakuotes bandysiu juos imontuot vietoj akmeneliu, pavadinsiu laimingos santuokos prieskoniai.

ir juos nzn panaudosiu ne ant tilto o bet kur gamtoj kad ispiltu ir jie skrietu toli su veju blush2.gif


Papildyta:
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 06 14, 23:17)
labai grazi tema thumbup.gif
mane liepos 16 galit isbraukt nebebus vestuviu
tai tie prieskoniai vietoj akmenuku taip iseina ir isbartyt juos reikia ax.gif  blush2.gif

taip jie vietoj akmenuku nenorejau kad abiejose vestuvese butu vienodai tai pakeiciau vietoj akmenuku i prieskonius galima ir i arbatzoles kaip lietaus lasas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzite @ 2011 06 15, 10:56)
labukas merginos,kaip ieiti i pastuka?

svociubutikas svociutems@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 15 birželio 2011 - 09:09
aciu,pasikeite,nes galvoju kodel negaliu ieiti ax.gif
pripirkau juosteliu,karoliuku,bandisiu ispuosti taures
Atsakyti
QUOTE(ingulisBrk @ 2011 06 15, 10:58)
Na va, kaip ir pasiruošiau, beliko dar iškalti žodžius, kad visko skaityti nereiktų ir kažkaip nusiteikti, kad taip kojytės nedrebėtų rolleyes.gif
Šeštadienį mano debiutas. Dar nerodytus savo darbelius sukelsiu po vestuvių. Sėkmės visoms ir ačiū už idėjų lobyną 4u.gif

sekmes startuojant ikalk ant drasos alc.gif ir viskas bus thumbup.gif as jau dabar kankinu savo mb pradedu savo zodius is scenarijaus o jis taip sunkiai sunkiai kol man atsako lotuliukas.gif bet tikiuosi pavyks viskas gerai jei ka paskaitysim blush2.gif
Atsakyti
merginos patarkit,kada geriau iteikti zvakes ir ta istorija paskaitit,gal pries inesant seimos zidini?
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 15, 11:24)
sekmes startuojant ikalk ant drasos alc.gif  ir viskas bus thumbup.gif as jau dabar kankinu savo mb pradedu savo zodius is scenarijaus o jis taip sunkiai sunkiai kol man atsako lotuliukas.gif  bet tikiuosi pavyks viskas gerai jei ka paskaitysim blush2.gif


Aciukas, uz prieskoniu instrukcija aciuks.gif o as jau su kiekviena diena imu nerimauti ir pergyventi, net visi pergyventi dienos ivykiai persiduoda per sapnus, toks nemalonus sapnas, susapnavau, kad as pradejau kalba, meciausi tarp lapu, ieskodama eilutese zodziu, tikras chaosas, visi ziuri i mus ir laukia kas bus toliau, tada mes pasikeleme nuo stalo, staiga siuzetas persikele iki pabroliu sokamo gulbiu ezero,ieskau ju, niekaip nerandu, blaskausi.... o prie stalo tylu, as galva iskisusi pro duris prasau muzikantu uzimti svecius, o jie ziuri i mane ir nieko nesupranta, tada dar karta prasau, bet jie nieko, nei muzikos, nei dainu nei sokiu.....va taip va doh.gif doh.gif doh.gif
Reikes snd trenktis i centra, salimais niekur kancialiarinese nerandu lygiu pustoriu spalvotu lapu pazadu tortui, visi grubleti, net negrazus, o tas prabangus blizgus, lb brangus, o kokius jus lapus naudojat savo tortams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L'una @ 2011 06 14, 22:37)
Eina sau, apsigalvojo jaunieji, gerai, kad dar vienas vestuves turi, nors padaryto vargo nebus gaila  4u.gif
Na visko pasitaiko, uzsakiau pagaliau zenkliukus
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 06 15, 11:50)
Na visko pasitaiko, uzsakiau pagaliau zenkliukus



O kokius zenkliukus, ta prasme apdovanojimams? 4u.gif as ir jau einu i pabaiga su medaliais, buvau juos primirsus, tai db uzbaigineju tongue.gif
Atsakyti
Čia yra puslapiukas,kuriame galite įdėti foto į norimą paveikslėlį, tematika įvairi, cituoju vestuvinę skiltį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(L'una @ 2011 06 15, 12:01)

as torta dariau is storesniu baltu lapu (tik labai storu neimk labai sunkiai lankstysis ir pirstai paskaus), norejau daryti is melynu ir baltu bet tada su puosimu sunkiai nes neatitaikiau atspalviu todel palikau tik baltus, kazkoks bordakas buvo su spalvotais ir dar papuosimai spalvoti. (ta prasme tos pacios spalvos tik atspalviai skyresi) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš kol kas viena koja ir akim su jumis smile.gif Kitą savaitę jau nusimato rimtesnių darbų pradžia, nes atsiras laisvesnio laiko...
Norėjau paklaust kada jūs dovanojat jauniesiems tas išgraviruotas taures?? Jie jau šventės metu iš jų geria?? blush2.gif
Atsakyti