Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kalvė

QUOTE(simoselis @ 2011 06 15, 16:52)
Sveikos, ar aš tokia blondinė, ar iš tikrųjų iš  rodiklio neina užsisakyti rankučių-tarškynių? g.gif  Į krepšelį įsidedu, o kur paskui patį krepšelį rast? doh.gif

tikrai neina bandziau uzsisakyti padariau uzsakyma nusiunciau ir atrase vienu zodziu neturim doh.gif nei kada nei ar tures nei kas ir ko schmoll.gif kol issiaiskinau kas ko neturi mat buvau uzsakius ir prijuostes schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 15:38)
Dar tiesa, jaunieji, mes ir pulkas visi važinėsim su autobusiuku.. Galvoju reiktų kažkokių žaidimų jame pažaist, gal kas kokių pasiūlymų turėtumėt?? g.gif

mes visi vazinesim limuzinu tai darysiu susipazinimo zaidima. pasakai kas esi is kieno puses isgeri ir vienu zodziu kazko palinki vakarui, bet eiliskumas butent toks (na kaip jus saugalvosit) ir tik vienu zodziu, negalima linkiu linksmybiu turi buti po isgerimo tik zodis linksmybiu... kas suklysta sako kol pasako... manau uzteks kol vaziuosim g.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 15, 19:02)
tikrai neina bandziau uzsisakyti padariau uzsakyma nusiunciau ir atrase vienu zodziu neturim doh.gif  nei kada nei ar tures nei kas ir ko schmoll.gif kol issiaiskinau kas ko neturi mat buvau uzsakius ir prijuostes  schmoll.gif


galit prijuosciu nuoroda ideti? g.gif nerandu g.gif
aciu 4u.gif
Papildyta:
kaip jums tokia prijuoste http://www.smile.lt/...nt01returnid=62 tik patobulinta, i lekste reikia ideti jaunikio foto thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 15, 19:09)
tikrai neina bandziau uzsisakyti padariau uzsakyma nusiunciau ir atrase vienu zodziu neturim doh.gif  nei kada nei ar tures nei kas ir ko schmoll.gif kol issiaiskinau kas ko neturi mat buvau uzsakius ir prijuostes  schmoll.gif
Papildyta:

mes visi vazinesim limuzinu tai darysiu susipazinimo zaidima. pasakai kas esi is kieno puses isgeri ir vienu zodziu kazko palinki vakarui, bet eiliskumas butent toks (na kaip jus saugalvosit) ir tik vienu zodziu, negalima linkiu linksmybiu turi buti po isgerimo tik zodis linksmybiu... kas suklysta sako kol pasako... manau uzteks kol vaziuosim g.gif

vat irgi variantas... thumbup.gif

Dar mes galvojam, kad kai išeis iš bažnyčios pūsti muilo burbulus, vietoj ryžių, centų, žiedlapių, nes pagalvojom, kad kunigas gali neleist.. g.gif ar kas bandėt ar verta??
Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 19:55)
vat irgi variantas... thumbup.gif

Dar mes galvojam, kad kai išeis iš bažnyčios pūsti muilo burbulus, vietoj ryžių, centų, žiedlapių, nes pagalvojom, kad kunigas gali neleist.. g.gif  ar kas bandėt ar verta??

grazu 4u.gif dar lb grazu pust burbulus per jaunuju valsa 4u.gif jaunieji vidury, o sveciai rateliu ir pucia burbulus wub.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Esu pasyvi šios temos skaitytoja jau senokai, bet vis sėmiausi žinių pati ir nelabai ką rašiau. Aš svočiausiu jau šį šeštadienį, tiesa, ne pirmą kartą, bet jaudulys pradeda rastis smile.gif Vestuvės dviejų dienų, dauguma dalykų dariau pati, bet rinkausi tik tuos, kurie nereikalauja ypatingo kruoštumo, nes juo nepasižymiu unsure.gif
Didžiąją dalį idėjų sėmiausi iš čia, bet keletą ,,fintų" turiu negirdėtų, tai parašysiu juos kai tik viskas baigsis, t.y. po savaitgalio.
Samata - apie 600 Lt + 300 Lt suknelė + 100 Lt makiažas + dovana jauniesiems (apie 150 Lt). Tiesa, pagrindines išlaidas jaunieji finansuoja.

Tai tiek 4u.gif

Tiesa, gal kas matėt, kur yra pirkti organzos maišelių ( ne visai miniatiūrinių).
Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 13:42)
Mes irgi su MB sprendžiam dėl dovanos.. Kadangi išlaidų nusimato nemažai, tai nusprendėm kad kažką simboliškai vis tiek reiktų įteikt, be ką? nieks kol kas į galvą neateina... doh.gif
Dėl taurių.. Mūsiškiai tuoksis tik bažnyčioj.. Galvojau į gamtą papuošt dvi vienkartines taures, bet tai va gal jau dovanot tas stiklines g.gif


Mes teiksime taures ir smulkaus inventoriaus pagal šį aktą.

Smulkaus inventoriaus, reikalingo gyvenimo pradžiai dovanojimo jaunavedžiams aktas ir instrukcija:

Mes PIRŠLYS ir SVOČIA, išleisdami į gyvenimą jauną ir nepatyrusią šeimą, gyvenimo pradžiai surinkome kai kurį inventorių, kurį pagal šį aktą ir instrukciją pateikiame:
1. Šis daiktas vadinasi vaško kumelaite, linų mergaite arba lietuviškai tariant – ŽVAKĖ. Ji naudojama pasišviesti naktį, kai nebūna elektros.
2. Šioje dėžutėje yra DEGTUKAI. Be jų gyvenime labai riesta, nei valgyti išsivirsi, nei žvakę užsidegsi. Tačiau žengiančius pirmuosius gyvenimo žingsnius – perspėjame: degtukus reikia taupyti, su jais, kaip ir su nervais – nežaiskite – pasekmės būna nepageidaujamos.
3. Siūlome naudotis ir šiuo TEPALU. Juo plonai tepkite batus ne tik eidami į pramogas, bet ir į darbą. Gerai išblizgintas apavas gali tarnauti veidrodžiu.
4. Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis jaunieji paprastai mažai dėmesio skirs aplinkos tvarkymui (nebus laiko). Dovanojame SEMTUVĖLĮ – ŠIUPĖLIUKĄ. Su juo ne tik šiukšles semkite, bet ir aštresnius žodžius, jeigu jie šeimoje pasitaikys.
5. Čia ŠEPETYS. Jį galima daug kur panaudoti. Jis tinka nugarai pasikasyti, užsibuvusius svečius išprašyti...
6. TARKA – dviejų paskirčių daiktas, kad jauniesiems duše būtų maloniau šveistis, o paskui ir vakarienę būtų galima pasigaminti. Na, žodžiu - fantazijos reikalas.
7. Spėkite mįslę, miške gimęs, miške augęs, atėjęs į namus visiems gerkles maišo, kas? ŠAUKŠTAS. Juo galima sriubą maišyti, košę ir kitas patrovas, kurias išvirs jaunoji šeimininkė.
8. PEILIS – skiriamas šeimos galvai, nes pagal lietuviškas tradicijas duonos raikymas, kaip ir jos parūpinimas, priskiriamas vyrui.
9. Labai puikus ir šviesus būtų jaunavedžių gyvenimas, jei ne puodai. Jaunos šeimininkės darbui palengvinti dovanojame ŠVEITIKLĮ.
10. Kad galėtumėte tobulintis ir lavintis šeimos atžalų auginimo srityje dovanojame modelį – LĖLĘ.
Jei iškils klausimų konsultuokitės su Piršliu ir Svočia, jie labiau prityrę šiuose reikaliukuose.
Linkime geros sveikatos, kantrybės, geležinių nervų ir sėkmės gyvenimo verpetuose !

Atsakyti
Svociutes, gal kuri matet kur skarele pirkt, ta su medzio gabaleliu, pinigeliu ir tt, dar geriau butu, jei galeciau pirkt internetu ax.gif

siandien lekem i Kauna, pirkausi visokiu smulkmenu nominacijom, pintinem pasipuosti, laiko like mums jau visai asareles, darbu kruva, vaikas dar susirgo, tai nezinau kaip viska spesiu rolleyes.gif tik jaunoji mane vis ramina, kad nieko nesitiki is musu ir sake ramiai rolleyes.gif , bet vistiek noreciau spet ka esu susigalvojus...
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2011 06 15, 20:07)
grazu  4u.gif  dar lb grazu pust burbulus per jaunuju valsa  4u.gif  jaunieji vidury, o sveciai rateliu ir pucia burbulus  wub.gif

Dėl valso tai žinau, kad pučia, niu mes dar bandysim tada ir po bažnyčios papūst, sakiau nupirkšiu kokiais auksiniais dažais bantuką užrišiu g.gif

QUOTE(mamux02 @ 2011 06 15, 21:00)
Sveikos gyvos 4u.gif

Esu pasyvi šios temos skaitytoja jau senokai, bet vis sėmiausi žinių pati ir nelabai ką rašiau. Aš svočiausiu jau šį šeštadienį, tiesa, ne pirmą kartą, bet jaudulys pradeda rastis smile.gif Vestuvės dviejų dienų, dauguma dalykų dariau pati, bet rinkausi tik tuos, kurie nereikalauja ypatingo kruoštumo, nes juo nepasižymiu unsure.gif
Didžiąją dalį idėjų sėmiausi iš čia, bet keletą ,,fintų" turiu negirdėtų, tai parašysiu juos kai tik viskas baigsis, t.y. po savaitgalio.
Samata - apie 600 Lt + 300 Lt suknelė + 100 Lt makiažas + dovana jauniesiems (apie 150 Lt). Tiesa, pagrindines išlaidas jaunieji finansuoja.

Tai tiek 4u.gif

Tiesa, gal kas matėt, kur yra pirkti organzos maišelių ( ne visai miniatiūrinių).

niu sakyčiau visai nemažos išlaidos, tikiuosi mum pavyks mažiau išleist biggrin.gif
O organzinių maišelių, man rodos, maximoj esu mačius, bet čia senokai, kažkaip kai nereik tai akis ir neužkliūna.. ax.gif Dar galima paieškot floristikos parduotuvėse, Jyske pažiūrėt.. rolleyes.gif

QUOTE(ingulisBrk @ 2011 06 15, 21:04)
Mes teiksime taures ir smulkaus inventoriaus pagal šį aktą.

Ačiū 4u.gif Išsisaugojau, gal pasinaudosim..

QUOTE(Mija23 @ 2011 06 15, 22:36)
Svociutes, gal kuri matet kur skarele pirkt, ta su medzio gabaleliu, pinigeliu ir tt, dar geriau butu, jei galeciau pirkt internetu  ax.gif

Man irgi aktualu.. nors dar svarstau galimybę, nusipirkus lino pasiūti ar pačią skarelę, ar tiesiog maišiukus ir į juos sudėti simbolius.. žiūrėsiu kaip spėsiu.. ax.gif
Atsakyti
del tauriu...

maximoj dabar visoms taurem 40%. nuolaidos, as pirkau grazias taures (po 3vnt ) tokios supakuotos, ir nebrangiai gavosi, tai nezinau ar begraviruosiu, nes jos pakankamai puosnios thumbup.gif
Papildyta:
O mano dovana jauniesiems bus slides.. lotuliukas.gif dekupazuosiu jas nuotraukomis , rastais
simboliska, nes susipazinim slidinedami, o va ir palinkejimas tiks, kda ciuoztu per gyvenima kartu, kalnais pakalnem, su vejeliu ir sypsenom,be didesniu nuopoliu smile.gif
na z,zodziu, kazka prikursiu
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif
kokia idomi mintis su tom dovanom thumbup.gif reik ir man kazka sugalvot, tik biski i juoko forma daugiau, nes jaunieji nenori tradicinjiu vestuviu, jokiu graudinanciu kalbu ir t.t.
nupirkau du ziurstus, tuos su seksovais piesinukais (ant vieno merga su apatiniais, o ant kito raumeningas vyrukas tik su triusikeliais) tai ziurstukus risiu jiems abiems, kadangi siuolaikine seima, reikia kartu valgyt gaminti ir namus tvarkyti ir prie ziurstuku abiems dar duosiu dovanu po sepeteli dazymui, kad kartu dirbtu ir pinigus uzdirbtu hihihi.gif iskraipom tradicijas, bet jaunieji to ir nori blush2.gif

gal padesit kuri ka sugalvot...nupirkau labai faina tualetinio popieriaus ritineli, ant kurio isspauzdinta sudoku lotuliukas.gif ant kiekvieno "lapelio" vis naujas sudoku, taip patiko jis man, tik nesugalvoju kur ji panaudoti doh.gif bet taip norisi, nes man tai buvo dar nematytas dalykas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, pagaliau pradėjau daryti namų darbus karsta.gif Labiausiai džiaugiuosi, kad pavyko nudažyti smėlį assa.gif thumbup.gif - man labai patiko ta idėja, kad jaunieji gamtoje iš atskirų indų supila į vieną, dar iš atsirinktų akmenukų pasidaro pamatus, tik galvojau, kad spalvoto smėlio negausiu, bet pamėginau su guašu - labai graži, ryški spalva išėjo - dar vieną buteliuką paruošiu kitos spalvos. Kas darėt su akmenukais, kai rašot teigiamus ir neigiamus jausmus - su kuo rašėt ant akmenukų? g.gif
Papildyta:
Štai mano smėliukas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo youste: 16 birželio 2011 - 14:22
QUOTE(agnuska @ 2011 06 16, 13:23)
gal padesit kuri ka sugalvot...nupirkau labai faina tualetinio popieriaus ritineli, ant kurio isspauzdinta sudoku lotuliukas.gif ant kiekvieno "lapelio" vis naujas sudoku, taip patiko jis man, tik nesugalvoju kur ji panaudoti doh.gif bet taip norisi, nes man tai buvo dar nematytas dalykas blush2.gif

gal kad kai jaunoji nores siek tiek laiko sau ar pvz nagus nusilakuot (o kaip zinom tada moteris bejege) tada lai jaunoji issiuncia vyra i toleta su tuo ritineliu g.gif taip bus garantuota kad ilgai uztruks blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(youste @ 2011 06 16, 16:26)
Sveikos, pagaliau pradėjau daryti namų darbus  karsta.gif  Labiausiai džiaugiuosi, kad pavyko nudažyti smėlį assa.gif  thumbup.gif  - man labai patiko ta idėja, kad jaunieji gamtoje iš atskirų indų supila į vieną, dar iš atsirinktų akmenukų pasidaro pamatus, tik galvojau, kad spalvoto smėlio negausiu, bet pamėginau su guašu - labai graži, ryški spalva išėjo - dar vieną buteliuką paruošiu kitos spalvos. Kas darėt su akmenukais, kai rašot teigiamus ir neigiamus jausmus - su kuo rašėt ant akmenukų? g.gif
Papildyta:
Štai mano smėliukas:

user posted image

niu labai grazi spalva wub.gif mano ne tokia grazi daziau raudona ir melyna g.gif bet tiks matyt guasas paprastesnis buvo... rasiau su markeriu kur ant cd reikia rasyti net su acetonu nesivalo doh.gif (buvau suklydus ir neina nuvalyt)
Atsakyti