Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kalvė

sveikos 4u.gif

graziai cia mes pradejom nauja puslapiuka smile.gif

as turbut irgi bandysiu panaudot tuos prieskonius ir ta instrukcija, tik bandysiu antra diena dovanot, jaunamartei kaip seimininkei , i grazia dezute sudet pirmuosius receptus (surasys veselej dalyvaujamncios istekejusios moterys), prieskonius ir t.t

doh.gif bet jau berods buvau kazko prigalvojus, as taip ir sakiau, kad per anksti pradejau ruostis, stalcius pilnas, man tikrai prireiks dvieju pirmuju ir triju antruju dienu lotuliukas.gif

ir dar mergaites, kaip ten yra su tom dovanom, ar jus irgi manot, kad sventes vedimas ir visa ka isleisim ir yra dovana jauniesiems? nes ruosiuosi padovanot simboline dovanele - priminsincia musu pirmaja pazinti....

Papildyta:
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 12:47)
Sveikutės,

Norėjau paklaust kada jūs dovanojat jauniesiems tas išgraviruotas taures?? Jie jau šventės metu iš jų geria?? blush2.gif


as galvoju iteikt, kai jau reiks sampana gert, prie baznycios? ar po CMB, negi prie baznycios kas geria? g.gif nepamenu kaip buna
Atsakyti
QUOTE(lauricka @ 2011 06 15, 13:27)
sveikos  4u.gif

graziai cia mes pradejom nauja puslapiuka  smile.gif

as turbut irgi bandysiu panaudot tuos prieskonius ir ta instrukcija, tik bandysiu antra diena dovanot, jaunamartei kaip seimininkei , i grazia dezute sudet pirmuosius receptus (surasys veselej dalyvaujamncios istekejusios moterys), prieskonius ir t.t 

doh.gif  bet jau berods buvau kazko prigalvojus, as taip ir sakiau, kad per anksti pradejau ruostis, stalcius pilnas, man tikrai prireiks  dvieju pirmuju ir triju antruju dienu  lotuliukas.gif

ir dar mergaites, kaip ten yra su tom dovanom, ar jus irgi manot, kad sventes vedimas ir visa ka isleisim ir yra dovana jauniesiems? nes ruosiuosi padovanot simboline dovanele - priminsincia musu pirmaja pazinti....

Papildyta:
as galvoju iteikt, kai jau reiks sampana gert, prie baznycios? ar po CMB, negi prie baznycios kas geria?  g.gif  nepamenu kaip buna

Mes irgi su MB sprendžiam dėl dovanos.. Kadangi išlaidų nusimato nemažai, tai nusprendėm kad kažką simboliškai vis tiek reiktų įteikt, be ką? nieks kol kas į galvą neateina... doh.gif
Dėl taurių.. Mūsiškiai tuoksis tik bažnyčioj.. Galvojau į gamtą papuošt dvi vienkartines taures, bet tai va gal jau dovanot tas stiklines g.gif
Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 14:42)
Mes irgi su MB sprendžiam dėl dovanos.. Kadangi išlaidų nusimato nemažai, tai nusprendėm kad kažką simboliškai vis tiek reiktų įteikt, be ką? nieks kol kas į galvą neateina... doh.gif
Dėl taurių.. Mūsiškiai tuoksis tik bažnyčioj.. Galvojau į gamtą papuošt dvi vienkartines taures, bet tai va gal jau dovanot tas stiklines g.gif

as nupirkau tortui pjauti irankius tokius labai grazius su drugeliais tai juos ir dovanosim kai pjaustys torta kaip pirma bendra daikta pirmam bendram darbui mirksiukas.gif mano samata jau netoli 500 neskaitant pasipuosimo, o be to dar ne su bet kuo ir gali eiti i tas vestuves (jauniesiems mat netinka doh.gif ) tai tikrai nieko ir nebepirksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 15, 13:50)
as nupirkau tortui pjauti irankius tokius labai grazius su drugeliais tai juos ir dovanosim kai pjaustys torta kaip pirma bendra daikta pirmam bendram darbui mirksiukas.gif  mano samata jau netoli 500 neskaitant pasipuosimo, o be to dar ne su bet kuo ir gali eiti i tas vestuves (jauniesiems mat netinka doh.gif ) tai tikrai nieko ir nebepirksiu blush2.gif

MB tai sako taurės bus dovana biggrin.gif Aš įsivaizduoju, kad samata gaunasi nemenka.. doh.gif
Dar tiesa, jaunieji, mes ir pulkas visi važinėsim su autobusiuku.. Galvoju reiktų kažkokių žaidimų jame pažaist, gal kas kokių pasiūlymų turėtumėt?? g.gif Manau tiktų klausimų - atsakymų žaidimas, dar berods, intelekto, vadinas, žaidymukas..
Palnas jau sudėliotas, sakau dar reik techninius darbus susirašyt kur ką padaryt.. ir jau pradėt...

P.S. dar perbėgau pasibaigusią temą, tavo tortas WOW!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Ar yra mūsų paštuke pėdutės?? Nes nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 15:20)
Ar yra mūsų paštuke pėdutės?? Nes nerandu blush2.gif

yra
Atsakyti
Sveikos, ar aš tokia blondinė, ar iš tikrųjų iš rodiklio neina užsisakyti rankučių-tarškynių? g.gif Į krepšelį įsidedu, o kur paskui patį krepšelį rast? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 15 birželio 2011 - 14:59
QUOTE(boruzite @ 2011 06 15, 15:45)

ieškau toliau cool.gif Na aš randu laišką kuriame turėtų, būt bet pėdučių nėra tik "pro rakto skylutę" ir "meilės simfonija" g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elwa: 15 birželio 2011 - 15:00
QUOTE(elwa @ 2011 06 15, 15:58)
ieškau toliau cool.gif Na aš randu laišką kuriame turėtų, būt bet pėdučių nėra tik "pro rakto skylutę" ir "meilės simfonija" g.gif  blush2.gif

tikrai kazkur maciau,toj pas save paziuresiu
Atsakyti
QUOTE(L'una @ 2011 06 15, 11:01)
O kokius zenkliukus, ta prasme apdovanojimams? 4u.gif as ir jau einu i pabaiga su medaliais, buvau juos primirsus, tai db uzbaigineju tongue.gif

jo vietoj medaliu is eurokos
Atsakyti
Sveikos , svociutes.
pagarba jums visoms, uz tokius zygdarbius, pati esu svociavusi, jauna ir nepatyrusi buvau, tai oi oi oi kaip nebenoreciau to pakartoti, o jus saunuoles 4u.gif
turiu prasymuka, gal kokia ideja turetumet.
ka grazaus sugalvoti islydint sunu is namu, jaunieji susitiks pas jaunaja namie,o ka grazaus butu galima sugalvoti islydint ji is savo tevu namu? g.gif wub.gif aciu visoms 4u.gif
Papildyta:
beja, gal kam pagelbesiu, gal ne visos zinot sito gerio puslapiuka 4u.gif
http://mamosdienoras....lt/?p=6&id=132

cia etikeciu ir visokio kitokio gerio galima rasti 4u.gif
http://mamosdienoras...hp?p=6&sub=6809
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 15 birželio 2011 - 15:43
Sveikos svočiutės, jungiuosi ir aš į Jūsų būrį, mums vestuvės rugpjūčio 6. Tikiuosi pasisemsiu gražių idėjų iš visų Jūsų temučių. mirksiukas.gif
Atsakyti