Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kalvė

QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 15, 18:09)
tikrai neina bandziau uzsisakyti padariau uzsakyma nusiunciau ir atrase vienu zodziu neturim doh.gif  nei kada nei ar tures nei kas ir ko schmoll.gif kol issiaiskinau kas ko neturi mat buvau uzsakius ir prijuostes  schmoll.gif

Ačiū, kad paguodei 4u.gif Gal žinot, kur kitur tų tarškynių gaut? unsure.gif


QUOTE(mamux02 @ 2011 06 15, 20:00)
Tiesa, gal kas matėt, kur yra pirkti organzos maišelių ( ne visai miniatiūrinių).

Pirkau "Thomas Philips" Šiauliuose. Mažesni po litą, didesni - 2 lt.

QUOTE(lauricka @ 2011 06 16, 07:51)
del tauriu...
maximoj dabar visoms taurem 40%. nuolaidos, as pirkau grazias taures (po 3vnt ) tokios supakuotos, ir nebrangiai gavosi, tai nezinau ar begraviruosiu, nes jos pakankamai puosnios  thumbup.gif

O gal geriau pirmiau pabandyk pas pačius graverius nueit ir pasiklaust, kokias taures jie graviruos? g.gif Nes per plonų jie negraviruoja doh.gif Aš iš seniau jau buvau taures nusipirkusi, tai tik šiandien nunešiau. Ta moteriškė galvą tik pakraipė - nu, tipo, per plonos blink.gif
O iš maxės tai Martinio taurių papirkau (sau, aišku, nėr čia ko gerų daiktų kitiems dalint biggrin.gif )

QUOTE(youste @ 2011 06 16, 14:26)
Sveikos, pagaliau pradėjau daryti namų darbus  karsta.gif  Labiausiai džiaugiuosi, kad pavyko nudažyti smėlį assa.gif 

thumbup.gif Dėkui už idėją 4u.gif Šiandien kaip tik "Senukuose" neradau smėliuko, tai audžiau mintį, kuo čia nudažius jį doh.gif o kur radai fioletavo guašo? bigsmile.gif
Šiandien nukoviau dvi sukneles (pats didžiausias mano galvos skausmas). Ir labai tuo patenkinta. Tik bėda - dar batelių neturiu, o kanopa mano tai doh.gif
Dar suku galvą dėl linkėjimų paveikslo: aš užsikepiau padaryti su jaunųjų nuotrauka ir rašyti linkėjimus ant rėmelių, o muzikantas liepė nupirkti molbertą, guašo, teptukų ir vakaro metu svečiai tegu piešia doh.gif Nu kąžn, čia jau bus sviestas sviestuotas schmoll.gif O su nuotaka tokio dalyko juk nederinsi g.gif
Atsakyti
Karpausi pazadu torto detales 4u.gif kol kas pradzia gera biggrin.gif tik bekarpant galvoju, o jei tortas 2-3 aukstu tai kaip jie laikosi vieni ant kitu?ar kazkaip juos tvirtinat? rolleyes.gif
Atsakyti
neradau tai ir nebepirkau tu tarskyniu uzsakiau varpelius su sirdutem, o tiesa pasakius maciau tas tarskynes tik ne rankas o ****** tai doh.gif dziaugiuosi kad ir nebuvo ju schmoll.gif mazos plonos ir jokio efekto nedaro kaip kad foto graziai jos atrode g.gif
del tauriu tai pas mus negraviruoja kur yra su auksiukais nes jos skyla g.gif
kadangi turesiu dvejas vestuves tai siek tiek keiciu scenariju ir radau tokia minti, kad prie vandens gal kol jaunieji meto akmenukus poroms duoti po didele kriaukle kad jos viduje parasytu po linkejima ir perskaite imestu i vandeni, kad auksines zuveles perskaiciusios ispildytu... va tai dabar inirtingai ieskau dideliu kriaukliu blush2.gif

del to linkejimo paveikslo as tariausi su nuotaka ko nori sveciu knygos ar jo tai jau buvo nusipirke patys sveciu knyga ir nebereikia sukti galvos man del jo manau pasiderink ir tu nes po to neturs kur deti ar kanbinti tu terlioniu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(L'una @ 2011 06 16, 18:20)
Karpausi pazadu torto detales  4u.gif kol kas pradzia gera  biggrin.gif tik bekarpant galvoju, o jei tortas 2-3 aukstu tai kaip jie laikosi vieni ant kitu?ar kazkaip juos tvirtinat? rolleyes.gif

sutvirtinau kadangi mano tortas 3 aukstu tai pirmojo auksto vidury gavosi lygiai tokia pat skyle kaip virsutinis aukstas tai as is polisterolo iskirpau toki gabala ir idejau i vidu (jei dezuciu daug galima ir jas sudeti i ta viduri cia bus visai idealus variantas) tada visas surisau kaspinu ir laikosi labai tvirtai antrame aukste gavosi maza keturkampe skyle taip pat ispjoviau polisterola ir idejau virsus be skyles toras baigtas lotuliukas.gif blush2.gif ikiuosi aiskiai paaiskinau ka dariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 16, 18:31)

sutvirtinau kadangi mano tortas 3 aukstu tai pirmojo auksto vidury gavosi lygiai tokia pat skyle kaip virsutinis aukstas tai as is polisterolo iskirpau toki gabala ir idejau i vidu (jei dezuciu daug galima ir jas sudeti i ta viduri cia bus visai idealus variantas) tada visas surisau kaspinu ir laikosi labai tvirtai antrame aukste gavosi maza keturkampe skyle taip pat ispjoviau polisterola ir idejau virsus be skyles toras baigtas  lotuliukas.gif  blush2.gif  ikiuosi aiskiai paaiskinau ka dariau blush2.gif


Aciukas, viska supratau, na tikiuosi, pavyks ir man doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 06 16, 16:25)
Aš iš seniau jau buvau taures nusipirkusi, tai tik šiandien nunešiau. Ta moteriškė galvą tik pakraipė - nu, tipo, per plonos blink.gif
O iš maxės tai Martinio taurių papirkau (sau, aišku, nėr čia ko gerų daiktų kitiems dalint biggrin.gif

Kur nešei graviruot? Aš jau išgraviravau, kai pirkau, prašiau storesnių, kad tiktų graviravimui, tai ir sumokėjau šiek tiek, bet kai jaunieji tokia išlaidas mums kompensuoja.. blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šiandien turėjom netgi 1,5 val laisvos tai sukomės kaip bitės, kad apsižiūrėt kas po kam.. Labai fainų, įdomių dalykėlių yra Tiger'į Mole.. ten radom ir tokius skambčius ale kur kai viešbuty būna priemime, tai galvojam gal juos komendantam duot, bet susimąstėm ar ne per tyliai te jie skamba g.gif Jysku nusivyliau, nieko ten neradau ko norėjau, gal Megoj didesnis pasirinkimas būtų g.gif Bazėj vienam skyrely buvom užsukę, bet kažkaip nelabai kas į akį įkrito, apart kainas blink.gif lotuliukas.gif Tai vat tokia greita apžvalga buvo, tiesa, nusipirkau popieriaus torto gaminimui, tai po savaitgalio jau turėčiau turėt spausdintuvą tai darbai po truputį krutėt pradės...
Atsakyti
turiu tokia kaip uzduoti pamergem uzsideti keliaraisti uzkisti stikliuka ir sugirdyti pabroliui bet kaip ji prasitatyti a?
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 06 16, 16:38)
Kur nešei graviruot? Aš jau išgraviravau, kai pirkau, prašiau storesnių, kad tiktų graviravimui, tai ir sumokėjau šiek tiek, bet kai jaunieji tokia išlaidas mums kompensuoja..  blush2.gif  smile.gif

Nešiau į "Koljė" berods (priešais "Dvaro" turgų). Gal Šiauliuose yra ir optimalesnių variantų, bet nusprendžiau nebeatidėlioti geresniems laikams ir tiesiog nunešiau ten, kur arčiausiai blush2.gif

QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 16, 18:09)
turiu tokia kaip uzduoti pamergem uzsideti keliaraisti uzkisti stikliuka ir sugirdyti pabroliui bet kaip ji prasitatyti a?

Gal su vielute kokia nors rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 06 16, 20:54)
Nešiau į "Koljė" berods (priešais "Dvaro" turgų). Gal Šiauliuose yra ir optimalesnių variantų, bet nusprendžiau nebeatidėlioti geresniems laikams ir tiesiog nunešiau ten, kur arčiausiai blush2.gif
Gal su vielute kokia nors rolleyes.gif

ne ta prasme o kaip pristatyti ta uzduoti g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 16, 15:28)
niu labai grazi spalva  wub.gif  mano ne tokia grazi daziau raudona ir melyna g.gif  bet tiks matyt guasas paprastesnis buvo... rasiau su markeriu kur ant cd reikia rasyti net su acetonu nesivalo doh.gif  (buvau suklydus ir neina nuvalyt)

Dėkui, nulėksiu markerio ieškoti 4u.gif

QUOTE(simoselis @ 2011 06 16, 16:25)
Dėkui už idėją 4u.gif  Šiandien kaip tik "Senukuose" neradau smėliuko, tai audžiau mintį, kuo čia nudažius jį doh.gif o kur radai fioletavo guašo? bigsmile.gif

Guašą iš dukryčių nukniaukiau - jis toks labiau tamsiai avietinis, ne violetinis, kitą spalvą galvoju geltoną daryti - gal gausis smile.gif O guašo dėžutėj buvo 8 spalvos, kai pirkau, tai siūlė ir dar daugiau spalvų, tik nepirkau - mano mažėm ir šitų per akis terliotis smile.gif

o dėl taurių - aš nusprendžiau negraviruoti, užsakiau, kad draugė papuoštų (apnertų) ir išsiuvinėtų po pirmą jaunųjų vardų raidę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo youste: 16 birželio 2011 - 19:25
QUOTE(karamele_21 @ 2011 06 16, 19:20)
ne ta prasme o kaip pristatyti ta uzduoti g.gif  blush2.gif

Gal koks pamergių suktinis/viliotinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2011 06 15, 19:12)
galit prijuosciu nuoroda ideti?  g.gif  nerandu g.gif
aciu 4u.gif
Papildyta:
kaip jums tokia prijuoste http://www.smile.lt/...nt01returnid=62  tik patobulinta, i lekste reikia ideti jaunikio foto  thumbup.gif  thumbup.gif


labai super thumbup.gif ir kaina visai padori manyciau ax.gif
Atsakyti