Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(daivuta @ 2011 06 28, 12:09)
Megi Simpson, jei dar apie aukas- pagalvojau, kad ankstesniam poste turbut turejot galvoj, kad butent is JUSU kunigas nepareikalautu papildomai paaukot ax.gif tai tiesiog uzklijuokit vokeli su auka, jei bijot, kad kunigas paziurejes i vokelio turini nepagalvotu, jog jis mazokas lotuliukas.gif Nors is principo kunigai turetu dziaugtis bet kokia auka 4u.gif

Del sirsiu medaus- o ar butina ji daryt, jei nera tikslo mirksiukas.gif Nesijuokiu, tik siaip mastau 4u.gif O siaip juk sitas reikalas vadinamas "vaiko kosyte" tik zaidimo sumetimais, tad giliu prasmiu ieskot nereikia mirksiukas.gif

Mano mama pasake, kad auka neduodama vokelyje, tiesiog pinigai dedami ant stalo ar ant paruostos lekstutes. O siaip butu labai nesmagu, jai kunigas voka plesytu, skaiciuotu, o paskiau pasakytu, kad maza doh.gif lotuliukas.gif Jo, is principo... bet realiai jauciu numirociau vietoje, jai pasakytu, kad mazai paaukojome doh.gif tada deciau po 5lt ir laukciau, kol pasakys gana lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pas mus kadangi jokiu zaidimu nebus, tai jo ir nedarysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 28, 12:14)
bet realiai jauciu numirociau vietoje, jai pasakytu, kad mazai paaukojome  doh.gif tada deciau po 5lt ir laukciau, kol pasakys gana  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 28, 12:10)
Vat todėl ir nuspręndėm daryti namuose ir patys, kiemas didelis, palapinę išsinuomosim, o maistą pasigaminsim su mama pačios.

Puiku, kai yra savas kiemas, o kai nera, tai geriau kazkur restoranelyje, kavinukeje, negu bute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 28, 12:19)
Puiku, kai yra savas kiemas, o kai nera, tai geriau kazkur restoranelyje, kavinukeje, negu bute  doh.gif


Visiskai pritariu drinks_cheers.gif Jei neturetume galimybiu krikstynas daryt savo sodyboj, tai irgi butume uzsisake kelioms valandoms kavine- per vestuves tai labai pasiteisino thumbup.gif Manau, ir jums visko uzteks ir bus viskas gerai, nors gal dabar taip ir neatrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2011 06 28, 11:04)
as suprantu, kad maniske jos neragaus, ragaus suauge ja kaip mano vaiko kosyte. Bet klausimas tas, ar tikslinga ja daryt ir vadint kosyte, jei maniske dar nera apskritai jokios kosytes ragavusi? ar supratot ka norejau pasakyt? pav. butu gerai, kad vadintusi pvz. Onutes pienelis ar pan?

Mano nuomonė svečiams giliai dzin (atsiprašau jei per grubiai nuskambėjo) ar jūsų mažiukė valgė košytės kada nors gyvenime ar ne, jie net nesusimastys apie tai, garantuoju.
Va man irgi iškilo kvailas klausimas:
o kaip pristatyti žaidimus: atspėk daiktą iš vaiko raidės ir pasižadėjimus? Tiesiog ką jūs sakot ar ruošiatės sakyt blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 28, 11:14)
Mano mama pasake, kad auka neduodama vokelyje, tiesiog pinigai dedami ant stalo ar ant paruostos lekstutes. O siaip butu labai nesmagu, jai kunigas voka plesytu, skaiciuotu, o paskiau pasakytu, kad maza  doh.gif  lotuliukas.gif Jo, is principo... bet realiai jauciu numirociau vietoje, jai pasakytu, kad mazai paaukojome  doh.gif tada deciau po 5lt ir laukciau, kol pasakys gana  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pas mus kadangi jokiu zaidimu nebus, tai jo ir nedarysiu  ax.gif

Mes tiek per vestuves tiek per vyresnėlės krikštynas sukomės taip- davėm vaišių ir paklausėm kur yra aukų dėžutė.
Jei kas galvoja kam kunigams vaišės, atsakau, vienas iš pvz.- nežinau ar jums teko kada būti mergaitėm, kurios per atlaidus aprengiamos baltai ir eina su procesija aplink bažnyčią, barsto gėlytes ar pan, berniukai neša kažką, tai tokiems vaikams po atlaidų duodama saldainių, sausainių ar kažko, ką atneša kažkas.
Atsakyti
Nemanau , kad mieste stafkes 200lt schmoll.gif , mes saviski krikstysim vln, o savo krikstavaiki mazam miestelyje, nematau jokio skirtumo ir cia ir ten bus aukojama 100Lt, o kas ir tiek negali, manau ir 50 pakanka 4u.gif
Del oro tai absurdas, vis ziuriu ziuriu tuos orus ir meldziu, kad pasisuktu viskas atbulai ir nelytu, ryte einu i kirpykla, plaukai bus tiesiai sukuojami, o pas mane jie nuo lietaus garbanojasi, ir siaip nei nuotrauku gamtoj nieko, nepykit jei uzknisau su savo virkavimu, bet lengviau kai pasiguodziu unsure.gif biggrin.gif
Del maisto jau sakiau kad pergyvenu ir pergyvensiu matyt kol stalo nepamatysiu, labai tikiuos kad irgi visko pakaks, nes taip pat nenutuokiu kokie ko kiekiai, zinau kad idaryta zuvis bus, dvi idarytos vistytes, o toliau salotos, mesytes, alaus stalas ir dar visokios nesamones, karstas, tikiuosi visko bus ne po 1 sauksta biggrin.gif
Del alkoholio tai bijau cia reikstis, nes dauguma cia pries alkoholi, bet mes 21 zmogui turim 30l alaus, vyno 5 butelius, sampano 3L, ir brendzio bei viskio 7 buteliai, aisku gal dar sveciai kazko atsives, bet tai geriau taip, lai lieka, nei truksta, nes pas mus balius tai su nakvyne blush2.gif 4u.gif
Siandien papuosiau bandomajam zvake su ramunem, nu man grazu wub.gif

tiesa jei lis tai kaip paleist balionus, o dar ir fejerverkus planuojam verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 28 birželio 2011 - 11:58
QUOTE(lilget @ 2011 06 28, 12:56)
brendzio bei viskio 7 buteliai,


Kokio turio g.gif ? klausiu nes pas mus panasus kiekis zmoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 13:01)
Kokio turio g.gif ? klausiu nes pas mus panasus kiekis zmoniu ax.gif


brendzio 5 buteliai 0.7 ir viskio 1L 4u.gif 8 vyrai, keli nedaug geriantys, bet kelios moteriskes , kurios taip pat brendi gers, pvz -AS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 28, 12:56)
nepykit jei uzknisau su savo virkavimu, bet lengviau kai pasiguodziu  unsure.gif  biggrin.gif

Del alkoholio tai bijau cia reikstis, nes dauguma cia pries alkoholi, bet mes 21 zmogui turim 30l alaus, vyno 5 butelius, sampano 3L, ir brendzio bei viskio 7 buteliai, aisku gal dar sveciai kazko atsives, bet tai geriau taip, lai lieka, nei truksta, nes pas mus balius tai su nakvyne  blush2.gif  4u.gif

tiesa jei lis tai kaip paleist balionus, o dar ir fejerverkus planuojam  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Tai turbut dauguma is musu kankina tie patys klausimai ir abejones, todel palengveja, kai turim kam pasipasakot 4u.gif Juk kas geriau supras viena kita nei mamytes, uzsiimancios panasiais dalykais ir susiduriancios su tokiom pat problemom mirksiukas.gif

Ohoho, tai pas jus alaus nemazai bigsmile.gif Mes nusprendem alaus neimt, kad nemaisyt gerimu, be to, nelabai ji gerianciu bus smile.gif o stipriuju gerimu buteliai pas jus po 0,5 l turio? g.gif misliju, ar mums pakaks 5 buteliu degtines(nes ja daugiausia gerianciu), 4 buteliu vyno ir 3 l sampano 18-ai zmoniu g.gif is ju rimciau geriantys tik vyrai, o moteriskes daugiau simboliskai silpnesnius gerimus siurbciojancios blush2.gif

Va, viena mamyte mane aplenke su klausimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuta: 28 birželio 2011 - 12:08
daivuta, maniau bus karsta tai ir imam tiek alaus, dabar galetume kieki pamazint, bet vasara alutis megiamas, jei ka susipilsim i tara ir damusim savaites begyje, tevukas mano megsta prie pietu bokala isgert (nors siaip jis visai nedaug geriantis) bet alaus megejas pasiurbciot, kaip moteriskes biggrin.gif
O tara susrasiau aukstesniame poste mirksiukas.gif As tai va kazkaip degtines nenoriu imt, kad nemaisyt, bet dabar mastau kad mano kriksto mama labiau baltos megeja nei brendzio, gal paimt reiks koki buteli g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 28, 13:11)
daivuta, maniau bus karsta tai ir imam tiek alaus, dabar galetume kieki pamazint, bet vasara alutis megiamas, jei ka susipilsim i tara ir damusim savaites begyje, tevukas mano megsta prie pietu bokala isgert (nors siaip jis visai nedaug geriantis) bet alaus megejas pasiurbciot, kaip moteriskes  biggrin.gif
O tara susrasiau aukstesniame poste  mirksiukas.gif As tai va kazkaip degtines nenoriu imt, kad nemaisyt, bet dabar mastau kad mano kriksto mama labiau baltos megeja nei brendzio, gal paimt reiks koki buteli  g.gif


Tai kas be ko, neprapuls tie gerimai, jei ir liks kazkas mirksiukas.gif O del baltos - tai vat kad pas mus ji labiau megstama nei brendis, del to ja ir emem:) As pati tai stipriuju gerimu nelabai megeja, todel apsirupinau sampe lotuliukas.gif
Alu vyrai siaip megsta pasiurbciot, bet kai pagalvoju, kas gautusi, kai ji sumaisytu su stipriaisiais, tai iskart atmeciau sita gerima lotuliukas.gif Bus kitu progu alum gaivintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuta: 28 birželio 2011 - 12:18
QUOTE(lilget @ 2011 06 28, 13:11)
O tara susrasiau aukstesniame poste  mirksiukas.gif As tai va kazkaip degtines nenoriu imt, kad nemaisyt, bet dabar mastau kad mano kriksto mama labiau baltos megeja nei brendzio, gal paimt reiks koki buteli  g.gif


O pas mus priesingai visi gaugiau baltos megejai tai ir nebemaisysiu su brendziais ax.gif
Pas mus bus degtine, sampanas, paimsiu ka nors ir kreminiu likeriuku (mama mano ju megeja, bet imsiu ne tik del jos, gal ir dar kas susigundys), vyno. Taip pat gundausi kegleviciaus paimt, as jo megeja, nes daugiau is to ka turesim, nelabai man, na tik is bedos. Dar bus alaus ir sidro skarbonkese (is vokieciu MB grizdamas parves), bet cia itariu bus daugiau antrai dienai.
Atsakyti