Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika


Sena tema

Oficialus Catrice puslapis

user posted image

Šiuo metu parduotuvėse puikuojasi LE Papagena.

Tęsiam!
Atsakyti
QUOTE(HopeInTheJar @ 2011 06 23, 16:39)
Bet jau eyelaineris... Tokio baisaus dalyko dar neturėjau. Norint išgaut juodą spalvą reikia braukti per tą pačią vietą kokius 3 kartus. Geriau jau būčiau iš essence pirkus...

O aš turiu eyeliner'į, ir man jis labai patinka, gal kokį uždžiūvusį nusipirkot g.gif
Atsakyti
QUOTE(metamorphosis @ 2011 06 23, 15:59)
O aš turiu eyeliner'į, ir man jis labai patinka, gal kokį uždžiūvusį nusipirkot g.gif


Na, galbūt. Tačiau labai nusivyliau, nes tokių gerų komentarų buvau prisiskaičius.
Atsakyti
Jūs gal apie šitą lainerį kalbat? 4u.gif
Eye liner pen
user posted image

Aš šį nusipirkau, bet man jis vos vos piešia, net nepanašu į juodą spalvą doh.gif Reikia brūžint per odą, kad išgaut kažką ryškesnio.. Tai ir nenaudoju, vietoj jo papirkau gelinį Catrice lainerį, kuris man yra tobulas wub.gif
Atsakyti
Taip taip, būtent apie šį.
O kaip tas gelinis? Gerai laikosi? Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(HopeInTheJar @ 2011 06 23, 17:19)
Taip taip, būtent apie šį.
O kaip tas gelinis? Gerai laikosi? Kokia kaina?


Na man tas gelinis nuostabus tiesiog wub.gif Daug jau rašiau apie jį, bet pasikartosiu - laikosi puikiai, spalva toooobula, juoda juoda, dengiasi taip pat puikiai. Man jis 10/10 wub.gif O kainos tiksliai nepamenu, bet manau kažkas iki 15lt 4u.gif

Štai šis:
Eye gel liner
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 06 23, 17:11)
Jūs gal apie šitą lainerį kalbat?  4u.gif
eye liner pen

Vat kaip, o aš ne apie šitą kalbu, jūsiškis pieštukinis. Aš kalbu apie skystą, va tokį:
Catrice Liquid liner
user posted image
Ir man jis tikrai nuostabus wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Orestes @ 2011 06 23, 17:27)
Na man tas gelinis nuostabus tiesiog  wub.gif Daug jau rašiau apie jį, bet pasikartosiu - laikosi puikiai, spalva toooobula, juoda juoda, dengiasi taip pat puikiai. Man jis 10/10  wub.gif O kainos tiksliai nepamenu, bet manau kažkas iki 15lt  4u.gif

O tas šepetėlis atskirai parduodamas? 4u.gif
Atsakyti
Šepetėlis atskirai, jo kaina man rodos apie 12lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aurums @ 2011 06 22, 21:47)
Šiandien Panoramos Eurokos 20% nuolaida (Joninių proga) visoms neakcijinėms prekėms, tad prigriebiau išgirtąją pudrytę Infinite Matt 18h ir dar šešėlius Catrice ’030 OMG I Want That!’


Ateinu su pirmais įspūdžiais. Pudra fantastiška, labai gražiai dengiasi. Bijojau padauginti, nes ir dėl spalvos abejojau, ar nebus per šviesi (ėmiau light beige), bet viskas tiko. Ji pasirodė tokia lyg ir permatoma, tačiau, mano nuostabai, gerai maskuoja. Ypač pastebėjau ant nosytės ir po akimis, kur ploteliai spėjo nudegti - puikiai nugesino raudonumą thumbup.gif

Šėšėlių spalvos man gavosi maždaug kaip šitam swatch'e:
http://www.prettyhap...mg-i-want-that/

Gražiausi, sugundę pirkti swatch'ai buvo šie 1 ir 2

Su primer'iu atlaikė darbo dieną. Savaitgalį gal dar pamėginsiu ir be šešėlių pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(HopeInTheJar @ 2011 06 23, 17:03)
Na, galbūt. Tačiau labai nusivyliau, nes tokių gerų komentarų buvau prisiskaičius.

As irgi nusipirkau ta vadinama "flomasteri", jau po antro pasidazymo nepiese jis man beveik nieko doh.gif zymiai ilgiau naudojuosi essence liner'iu drinks_cheers.gif

O seseliai tikrai labai traukia aki smile.gif jauciu reikes griebti biggrin.gif

Siandien vienoj eurokos jau kita kolekcija maciau, ar sita jau senesne? g.gif

Wonderland smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 23 birželio 2011 - 20:04
QUOTE(aurums @ 2011 06 23, 18:46)
Su primer'iu atlaikė darbo dieną. Savaitgalį gal dar pamėginsiu ir be šešėlių pagrindo.

Man šešėliai laiko ir be pagrindo, niekada nenaudoju ir vengiu šešėlių pagrindo biggrin.gif Manau, kokybiški šešėliai PRIVALO laikytis visą dieną be jokių papildomų priemonių biggrin.gif Catrice šį reikalavimą atitinka puikiai bigsmile.gif

QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 06 23, 21:01)
Siandien vienoj eurokos jau kita kolekcija maciau, ar sita jau senesne?  g.gif
Wonderland  smile.gif

Ši jau senoka, ir daugumoje Vilniaus Eurokos parduotuvių neblogai "iššluota" biggrin.gif Turiu šios kolekcijos highlighterį. Daugiau niekas nesudomino.
Atsakyti
Aaaa, supratau, vadinasi issiparduoda, bet jau taip pateikta lyg butu nauja kolekcija doh.gif
Tai ir apsigavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 23 birželio 2011 - 20:56