Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

na nusipirkau as ta sun glow pudra, tai galiu pasakyti, kad viena geriausiu turetu pudru, tobulai dengia, nematoma, lengvute negaliu patiketi uz tokia kaina atradusi superini daikta, visiskai nenuzileidzianti brangiems prekiniu zenlu produktams. aciu sukurusiai sita temuke 4u.gif aciu rentabiliai uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 06 26, 16:35)
na nusipirkau as ta sun glow pudra, tai galiu pasakyti, kad viena geriausiu turetu pudru, tobulai dengia, nematoma, lengvute negaliu patiketi uz tokia kaina atradusi superini daikta, visiskai nenuzileidzianti brangiems prekiniu zenlu produktams. aciu sukurusiai sita temuke 4u.gif aciu rentabiliai uz patarima 4u.gif



prasom prasom,dziugu kad patiko.siandien nusipirkau skaistaliukus prisiziurejau jutubej, ir uzsireike roziniu vel catrice lotuliukas.gif papuole
sie
user posted image
sviesesne spalva turi paskiru sviesiu dulkeliu kas ot nelabai patinka, bet is esmes gal grazu, o toji ryski didesne tai labai wub.gif wub.gif , tokia tikrai gaivi ir skani, esu nusistaciusi savo spalvini tipa labai seniai[ brolio dovana buvo], kontrastinga svytinti vasara, tai labai jau tinka su siais skaistalais taip mane uzvadinti ax.gif ax.gif
daugiau nieko nepirksiu tikrai. blush2.gif

negaliu pasiziureti skaistalu spalvos, bet buvo zodelis raspberry

islaike testa ir manoji infinite matt, susilusi pradedu visgi verysad.gif blizgeti, bet nebjauriai o taip dregnai, sveikai, nebuoluoja ko labiausiai bijojau, nes esu turejusi pudru, kai suprakaituoji ismusa balta rasa doh.gif
Atsakyti
Gal kiek pasirodysiu ir atsilikusi, bet... biggrin.gif Galbūt žinote, ar Floralista kolekcijos gaminių jau galima įsigyti su nuolaida? Parduotuvėje stende surašytos senos kainos, naujų kolekcijų iš vis nebeatveža.. O viena nagų lako spalvytė taip domina, taip norisi. O kadangi jau tiek išlaukiau, tai jeigu ką ir dar šiek tiek nuolaidos palaukti galiu biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar niekur nemačiau Floralistos išpardavimo, nors jau seniai ji sukrauta šone, keista net, kad nedaro nuolaidų g.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką apie tą išgirtą pudrą smile.gif

Su kokiu odos tipu ją naudojat? Ar tikrų riebiai odai, ar nelabai nuplaukia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 06 29, 11:33)
Turiu klausimuką apie tą išgirtą pudrą smile.gif

Su kokiu odos tipu ją naudojat? Ar tikrų riebiai odai, ar nelabai nuplaukia? smile.gif


Manau jūs apie Infinite Matt klausiat 4u.gif Mano oda mišri į riebumą, tai man puikiai tinka. Ir sakyčiau visai nenuplaukia dienos bėgyje, kažkaip niekad su ja neliko veidas plėmuotas, kaip yra buvę su kitom pudrom, pvz Maxfactor. Tai ir riebiai odai turėtų tikti wink.gif
Atsakyti
aha,mano irgi mišri,ir puikiai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 06 29, 12:11)
aha,mano irgi mišri,ir puikiai tinka smile.gif

drinks_cheers.gif Manoji taip pat mišri. Tinka idealiai smile.gif
Atsakyti
Ačiū, vadinasi reikės ir man nusipirkti išbandyti wink.gif
Atsakyti
mano irgi riebi,
Atsakyti
Po ilgesnio kai kurių Catrice produktų naudojimo, nusprendžiau parašyti atsiliepimus ax.gif
Infinite Matt kreminei pudrai tikrai analogų nėra. Spalva tinka idealiai (esu šviesiaodė, pirkau 020 honey beige). Maskuoja taip kaip supermaskuojanti Maybelline Superstay 24h pudra, bet atrodo nepalyginamai natūraliau. Pliusas tas, kad nebereikia jokių papildomų maskavimo priemonių, tad Catrice maskuojamasis pieštukas "Cover stick" atidėtas į šalį neribotam laikui biggrin.gif . Taip pat ši pudra aplenkė ir mano Manhattan temoje taip išgirtą Mousse make up putų pavidalo pudrą: žymiai geriau laikosi, dar maloniau tepasi, skaniau kvepia, ir natūraliau atrodo.

Turiu tris Ultimate colour lūpų dažus: 010 be natural, 130 frozen rose ir 100 lobster love. Su pirmais dviem kol kas taip ir nepavyko susidraugauti. Patys mylimiausi ir tikrai bus kartojami 100 lobster love lūpų dažai. wub.gif

Dėl Catrice šešėlių. Turiu pastebėti, kad naudojamas šepetėlis jiems labai svarbus. Kitų kosmetikos firmų šešėlių atveju tokio didžiulio skirtumo nepastebėjau, bet Catrice atveju tai labai akivaizdu. Bandžiau juos tepti nauju šepetėliu, tai atrodė tikrai prastai, ir labai sunkiai dengėsi. O senaisiais šepetėliais dengiasi tiesiog tobulai. Tad perkant šešėlius, manau, derėtų į šį faktą atsižvelgti. g.gif

Vien teigiami atsiliepimai apie Enter Wonderland highlighting powder wub.gif . Nieko panašaus nesu turėjusi. Kitos panašaus pobūdžio pudros neatrodydavo natūraliai: būdavo labiau perlamutrinės, ne tokios natūralios. O šis daiktas tikrai nepamainomas, norint natūralaus švytinčio, sakyčiau, tokio šviežio makiažo biggrin.gif

Apie eyeliner'į neseniai rašiau. Atsiliepimai tokie pat - tik patys geriausi. O va su Kajal designer 010 Diamond Black pieštuku sunkoka susidraugauti. Bet kaltinu spalvą. Šiaip esu pratusi naudoti rudus, o šis yra juodas (tamsiai rudos spalvos norimo pieštuko nebuvo, kai davė jį už 1 ct). Plius ta juoda ne šiaip juoda o su blizgučiais, kas mane pradeda po truputį erzinti. Pačiai pieštuko kokybei nusiskundimų neturiu. Manau, pirksiu analogišką rudą smile.gif
Atsakyti
O kažin neišryškintų sausų vietelių ta Infinite Matt? Baisiai gundausi, bet oda mano mišri į sausumą g.gif .
Atsakyti