Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 06 23, 21:55)
Aaaa, supratau, vadinasi issiparduoda, bet jau taip pateikta lyg butu nauja kolekcija  doh.gif
Tai ir apsigavau.

Šiaip jau neapsigavote, nemanau, kad tą kolekciją jau išparduoda smile.gif , tai ir yra naujausia kolekcija (ten, kur dar nėra Papagena kolekcijos, kaip supratau), bet tiesiog ji jau senokai yra Eurokose, tad ne tokia ir nauja smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri naudojat tokia pudra Catrice Multi colour compact powder? Kaip kazin efektas ax.gif nelabai suprantu jos paskirties, ar tai kompaktine pudra? ar kartu ir bronzantas? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 06 25, 11:04)
Merginos, gal kuri naudojat tokia pudra Catrice multi colour compact powder? Kaip kazin efektas  ax.gif  nelabai suprantu jos paskirties, ar tai kompaktine pudra? ar kartu ir bronzantas?  blush2.gif



Aš naudoju tą šviesesnę 4u.gif Maniškės paskirtis kaip kompaktinės pudros, bronzanto funkcijos neatlieka - lygina veiduką, pamaskuoja, suteikia odai aksominį efektą smile.gif Iš pradžių man ji labai nepatiko, bet dabar vis dažniau panaudoju ir esu patenkinta wink.gif Tik va minusas maniškės, kad tos rožinės spalvos nemažai, tai stengiuosi šepetėliu jos kabinti minimaliai, nes kitaip veidas gali patapti panašus į paršelio doh.gif Bet čia kažkaip aš apsišoviau pirkdama, žiūrėjau, kad kitos to paties nr pudros yra su mažiau rožinės spalvos, kai kuriose jos išvis beveik nesimato, tai čia jau kaip pataikysi smile.gif
Minusai - mane erzina jos kvapas doh.gif Nors vėlgi - kai kuriems jis atvirkščiai labai malonus.. ax.gif Naudojasi ganėtinai greitai, nėra labai kieta. Bet vat odą padengia tikrai gražiai, nesimato jokių miltukų ant veido. Esu daug komplimentų susilaukusi pasidažius būtent šia pudra wink.gif
Vertinčiau 8/10, manau pabaigusi dabar naudojamą nusipirksiu tą kiek tamsesnę pabandyt wink.gif
Atsakyti
kad tos rožinės spalvos nemažai, tai stengiuosi šepetėliu jos kabinti minimaliai, nes kitaip veidas gali patapti panašus į paršelio doh.gif Bet čia kažkaip aš apsišoviau pirkdama, žiūrėjau, kad kitos to paties nr pudros yra su mažiau rožinės spalvos, kai kuriose jos išvis beveik nesimato, tai čia jau kaip pataikysi smile.gif


man lygiai tas pats buvo, paruzavus buvau ojojoi, todel 1 karteli panaudojus teko atiduoti
Papildyta:
mano matyt uzsedo catrice manija, supermamos itaka doh.gif tai rodausi ko uzturejau per kelias dienas
Catrice lip appeal
user posted image
bespalvis su daug zeruciu spalva nr.010daddys girl, labai graziai atrodo uztepus ant sio


Catrise colour show
user posted image
spalva nr.070 light my fire


tusas allruond mascara nustebino gerai patankina ir super ilgos patampa, riecia
user posted image

neiskentus nusipirkau isgirtaja pudryte wub.gif Infinite Matt
user posted image

paskutinis pirkinys
Sun Glow Matt Bronzing Powder
user posted image

labiausiai patinka, kad ant veido nepastebima suteikia matini efekta, kai apsiplaus idegis naudosiu konturavimui
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2011 06 25, 14:19)

Blyn kokia faina atrodo wub.gif nu jau ir mane uzses catrice manija, labai daug domina dalykeliu isbandyti, nors atrodo nereikia, bet va knieti doh.gif

O del kremines pudros, gal savo atsiliepimus paliksit cia temukej? ax.gif
Atsakyti
o mergaites zinoves, kuria is siu sun glow bronzine matine pdra ar multi color ta tamsesne patartumet idegusiam veidui? nesinori kremines vasara, o lygaus ir kiek pamaskuoto veiduko reikia 4u.gif buc lanbai dekinga uz atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 06 25, 17:23)
o mergaites zinoves, kuria is siu  sun glow bronzine matine pdra ar multi color ta tamsesne patartumet idegusiam veidui? nesinori kremines vasara, o lygaus ir kiek pamaskuoto veiduko reikia 4u.gif buc lanbai dekinga uz atsiliepimus



kadangi esu turejusi abi galiu pasakyti TIK SUN GLOW,nepatiko man multi action vien del savo spalvos keitimosi atrodo tuo metu kai nusidazai gerai, o po to paruzaveji, man cia kaip ir su EZ efektas pasirodo po keliu min., vis per daug ja pasirudindavau, po SUN GLOW odyte svelni minksta maskavimo labai nedaug dengiasi ji labai plonu sluoksniuku, veidukas matinis.

apie infinite matt atsiliepimai kuo geriausi,nesitikejau uz tokia maza kaina tokio efekto, veidas matinis lygus, pamaskuoja gerai, ant veido lengva, nesijaucia,net nedejau jokios birios, tepiau tiesiog ant nuplauto veido be jokiu kremuku ar primeriu, o vaizdas liuks.tikrai labai gera pudryte, negalvojau kad bus tokia gera wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
[quote=*skorpioniuke*,2011 06 25, 16:00]
Blyn kokia faina atrodo wub.gif nu jau ir mane uzses catrice manija, labai daug domina dalykeliu isbandyti, nors atrodo nereikia, bet va knieti doh.gif

ir pakuote pati labai grazi, dugnelis kaip auksinis, na reikia jos tikrai
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2011 06 25, 18:07)
kadangi esu turejusi abi galiu pasakyti TIK SUN GLOW,nepatiko man multi action vien del savo spalvos keitimosi atrodo tuo metu kai nusidazai gerai, o po to paruzaveji, man cia kaip ir su EZ efektas pasirodo po keliu min., vis per daug ja pasirudindavau, po SUN GLOW odyte svelni minksta maskavimo labai nedaug dengiasi ji labai plonu sluoksniuku, veidukas matinis.



O gal galėtum Sun Glow palyginti su EŽ? ax.gif Ar efektas bent kažkiek panašus? Nes mano EŽ baiginėjasi, galvoju gal kuo nors kitu ją pakeisti dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 06 25, 18:28)
O gal galėtum Sun Glow palyginti su EŽ?  ax.gif Ar efektas bent kažkiek panašus? Nes mano EŽ baiginėjasi, galvoju gal kuo nors kitu ją pakeisti dabar  ax.gif

is karto parasau kad ez man nepatiko.
todel kad turi savyje smulkiu svytinciu daleliu, nieko nemaskuoja, kazkaip sulenda man i poras jas patamsina ir tuo paciu paryskina. atrode fe, zinau kad ez bronzantas ir maskuoti neturi, bet uz 115 noreciau ne vien tik spalvos, nelygino ji man veido tikrai schmoll.gif , ir manau gana brangi nors ziauriai ilgam uztenka, bet brangi del tos priezasties kad baisu ja man padauginti, kad neatrodyciau juokingai, reikia moketi su ja dazytis, ne makaluoti o sluoti, veida liesti vosvos ir bla bla. tai va produkto kaina uzkelta, tai mano nuomone, o naudoti ja kad sveika odai arba vietoj skaistalu tai turbut testamentu kam palikciau.nusipirkau pratinau pratinau ir pagaliau spjoviau as i ja, nes nemanau kad turiu vargt vargeli susimokejus simtuke lt.


sun glow
malonu apie ja rasyti.pigi, bet kokybe pralenkia. ant veido atrodo labai naturaliai, dengiasi plonai,matizuoja, neturi jokiu pavieniu blizgalu, nepavyko padauginti, patinka kaip iseina su ja konturavimas.toks jausmas kaip debeselio,lengva maloni praktiskai nematoma.
emiau tamsesne spalva darken skin kadangi po kurortu patamsejau.

kaip ir palyginau. wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 25 birželio 2011 - 18:57
QUOTE(rentabili @ 2011 06 25, 19:54)
is karto parasau kad ez man nepatiko.
todel kad turi savyje smulkiu svytinciu daleliu, nieko nemaskuoja, kazkaip sulenda man i poras jas patamsina ir tuo paciu paryskina. atrode fe, zinau kad ez bronzantas ir maskuoti neturi, bet uz 115 noreciau ne vien tik spalvos, nelygino ji man veido tikrai schmoll.gif , ir manau gana brangi nors ziauriai ilgam uztenka, bet brangi del tos priezasties kad baisu ja man padauginti, kad neatrodyciau juokingai, reikia moketi su ja dazytis, ne makaluoti o sluoti, veida liesti vosvos ir bla bla. tai va produkto kaina uzkelta, tai mano nuomone, o naudoti ja kad sveika odai arba vietoj skaistalu tai turbut testamentu kam palikciau.nusipirkau pratinau pratinau ir pagaliau spjoviau as i ja, nes nemanau kad turiu vargt vargeli susimokejus simtuke lt.


  sun glow
malonu apie ja rasyti.pigi, bet kokybe pralenkia. ant veido atrodo labai naturaliai, dengiasi plonai,matizuoja, neturi jokiu pavieniu blizgalu, nepavyko padauginti, patinka kaip iseina su ja  konturavimas.toks jausmas kaip debeselio,lengva maloni praktiskai nematoma.
emiau tamsesne spalva darken skin kadangi po kurortu patamsejau.

kaip ir palyginau. wacko.gif

o kokiu sepeteliu ja tepate? ar ten dar kempinele kokia priklauso? blush2.gif
Atsakyti
Labai įdomu gal yra daugiau merginų, bandžiusių čia pudrytę, norėtųsi daugiau nuomonių išgirsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 06 25, 20:21)
o kokiu sepeteliu ja tepate? ar ten dar kempinele kokia priklauso? blush2.gif



tepu atlikusiu nuo ez
user posted image



nes su svelnuciu is essenc;o sunkokai, bet jie labai svelnus, imanoma bet g.gif
user posted image

jokios kempineles ar sepetelio kompl nera schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 25 birželio 2011 - 20:22