Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

QUOTE(Gratis @ 2011 06 29, 22:53)
O kažin neišryškintų sausų vietelių ta Infinite Matt? Baisiai gundausi, bet oda mano mišri į sausumą g.gif .

Mano misri i riebuma, bet yra paserpetojusiu vietu tai neisryskina. Keista kad visoms ji gerai issilaiko, man jau po poros valandu veidas blizga doh.gif Ji tokia slapia yra, keista kad pavadinimas Matt unsure.gif Didziulis pliusas kad puikiai pasidengia ir nesimato ant veido:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 30 birželio 2011 - 10:22
Na ar kas nors pirko ką nors iš Papagenos? smile.gif Ar bent matė ją gyvai Kaune? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 30, 13:15)
Na ar kas nors pirko ką nors iš Papagenos?  smile.gif  Ar bent matė ją gyvai Kaune? biggrin.gif

Matem matem ax.gif bet atsispyriau eilinei seseliu paletei biggrin.gif nelabai ryskios spalvos pasirode.
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 06 30, 15:09)
Matem matem  ax.gif  bet atsispyriau eilinei seseliu paletei  biggrin.gif  nelabai ryskios spalvos pasirode.

Tai o kur matėt, jei apie Kauną kalba? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 30, 15:20)
Tai o kur matėt, jei apie Kauną kalba? ax.gif  ax.gif

Norfos parduotuvej Šilainiuose smile.gif
Atsakyti
berods nuo liepos 5 d nuolaida kažkuriai kolekcijai:) sakė pardavėja
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 06 30, 11:21)
Mano misri i riebuma, bet yra paserpetojusiu vietu tai neisryskina. Keista kad visoms ji gerai issilaiko, man jau po poros valandu veidas blizga doh.gif  Ji tokia slapia yra, keista kad pavadinimas Matt unsure.gif Didziulis pliusas kad puikiai pasidengia ir nesimato ant veido:)

tikrai pritariu, kad matiskumo jokio.. schmoll.gif patinka, kad svelni pudra graziai dengias, grazi spalva, bet tik tiek, net nzn kodel pavadinta matt ir dar 18 val. g.gif pabraukus greit nusivalo, manau riebiaodems isvis netinka, pudra tinka labiau normalia oda turinciom manau, tikrai antra kart nepirkciau
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2011 06 29, 23:53)
O kažin neišryškintų sausų vietelių ta Infinite Matt? Baisiai gundausi, bet oda mano mišri į sausumą g.gif .

Tikrai neišryškina thumbup.gif

QUOTE(FoxLady @ 2011 06 30, 11:21)
Mano misri i riebuma, bet yra paserpetojusiu vietu tai neisryskina. Keista kad visoms ji gerai issilaiko, man jau po poros valandu veidas blizga doh.gif  Ji tokia slapia yra, keista kad pavadinimas Matt unsure.gif Didziulis pliusas kad puikiai pasidengia ir nesimato ant veido:)

Mano taip pat mišri į riebumą. Šiaip aš visada po kreminės pudros naudojimo veidą dar biria pudra papudruoju. Man tas kažkaip įprasta. Gal dėl to man kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 06 30, 16:55)
Norfos parduotuvej Šilainiuose  smile.gif

Ačiū labai thumbup.gif
Atsakyti
Nu kaip man dabar prireikė to apkalbėto bronzanto doh.gif Dabar jis pirmoj vietoj artimiausių pirkinių sąraše blush2.gif O jis visiškai neturi oranžinio atspalvio? Ir dar - ar antras (tamsesnis) numeriukas nėr labai tamsus?
Atsakyti
O isgirtaja krempudra Infinite Matt nebande nei viena jautriaode mergina? 4u.gif
Atsakyti
Mano oda jautri smile.gif Turiu labai atsargiai rinktis, ką tepu ant veido, nes ne kartą buvo stipriai suerzinta oda, bet į šią pudrą visiškai nereaguoja wink.gif
Atsakyti