Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

man ši tema labai aktuali esu tikrai apvali ir noriu nusimegzti suknele gal turit kokiu pavyzdžiu kriaušes figura turinčiai moteriškei pavasariui vasarai? blush2.gif
Atsakyti
Man čia gražu
user posted image
Papildyta:
šita spalva manekenei idealiai tinka
user posted image

šitie irgi mano skoniui


user posted image
user posted image
user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 21 sausio 2012 - 20:32
Tas virsutinis man patinka - kur su kelnem. Ir, itariu, man tiktu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 21, 20:55)
ar jums tokie paltukai kai pačios užsivelkat nesuteikia jokio diskomforto jausmo nes aš su tokio tipo rubais jaučiuosi kaip su palapine ar eskimu iglu  doh.gif
Papildyta:
dar norejau paklausti o kelinto dydžio rubus nešiojančios čia lankosi ir save laiko apvalutemis?  blush2.gif

eu 46
uk 16-18
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MICKEYO @ 2012 01 21, 22:29)
eu 46
uk 16-18
blush2.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 21, 21:55)
ar jums tokie paltukai kai pačios užsivelkat nesuteikia jokio diskomforto jausmo nes aš su tokio tipo rubais jaučiuosi kaip su palapine ar eskimu iglu   doh.gif
Papildyta:
dar norejau paklausti o kelinto dydžio rubus nešiojančios čia lankosi ir save laiko apvalutemis?  blush2.gif


As jauciuosi, bet tai pas mane platus peciai ir krutine, o subines nerasta. Tai kai toki uzsidedu, tai ir gaunas palapine. Bet jei atvirkscias variantas, kai peciai siauri ir tik uzpakalis isplateja, tai turetu visai tikti.

As nuo EU48 (UK 18-20) dabar sukudau iki EU40-42 (UK 12-14) bet vis tiek dar save senu paprociu prie apvaliu priskiriu smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgacka: 21 sausio 2012 - 23:13
user posted image
graži, norėčiau vasarai kokios stipriai gėlėtos
Papildyta:
user posted image
kažin kaip tokos sluoksniuotos g.gif
user posted image
ir šitas nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 21 sausio 2012 - 23:14
QUOTE(savitre @ 2012 01 21, 21:55)
dar norejau paklausti o kelinto dydžio rubus nešiojančios čia lankosi ir save laiko apvalutemis?  blush2.gif

na ziuriu cia jau as busiu didziausia blush2.gif eu 54 kai kurie net ir 58 dydis blush2.gif kazkada buvau uk i 16 dydi ilindusi ehhhh ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MICKEYO @ 2012 01 21, 23:29)
eu 46
uk 16-18
blush2.gif


vadinasi čia pataikiau mano toks pats dydis (buvo ir baisiau)
QUOTE(jurgacka @ 2012 01 22, 00:02)
As jauciuosi, bet tai pas mane platus peciai ir krutine, o subines nerasta. Tai kai toki uzsidedu, tai ir gaunas palapine. Bet jei atvirkscias variantas, kai peciai siauri ir tik uzpakalis isplateja, tai turetu visai tikti.

As nuo EU48 (UK 18-20) dabar sukudau iki EU40-42 (UK 12-14) bet vis tiek dar save senu paprociu prie apvaliu priskiriu smile.gif.

mano krutine santykinai su klubais normaliai yra bet va vistiek tas platejimas toks man duoda palapines jausma doh.gif
Sveikinu sulieknėjus bet gal i AZ išduosi paslapti kaip tai pavyko ir t.t. labai noriu ir aš bet toliau nebeina pastrigau...

QUOTE(MELDA @ 2012 01 22, 00:13)

kaip pirma suknele labai graži tokio tipo suknytes norečiau ir aš vasarai
2 kiek teko matuotis tokio tipo rubus tai tinkamo ilgio ir audinio gražu bet bizgesi turintis audinys ne mano gabaritams blush2.gif o va be blizgesio kažkaip nera tokio puošnumo doh.gif
3 su tokiu ilgiu ir tokiais permatomais švarkeliais jaučiuosi kaip sena teta ir man asmeniškai labiau nepatinka tokio stiliaus rubai nes su jais jaučiuosi nejaukiai nors vyras ir mano mama sako kad man tinka doh.gif o aš jaučiuosi kaip čigone baba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 22 sausio 2012 - 00:19
Užkrėtėte vėl paieškomis :-)
user posted image
http://www.dreamdiva...nfo.html?page=1


Atsakyti
Kodel pas mus cia negalima nusipirkti graziu rubu apvalutems?Jei ka ir randi tai kaina kosmine. verysad.gif
Atsakyti
Paganome dar akis ax.gif

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image
http://www.virtushop...LANO-DRESS.html

user posted image
http://www.virtushop...EEZE-DRESS.html

Atsakyti