Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

user posted image
http://www.virtushop...TINE-DRESS.html


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kad ir kokie gražus rubeliai bebutu ant kitu man patinka. patinka kai moterys pabrečia savo moteriškas kuno linijas kai nesigedija atsikišusio pilvuko ar platesniu klubu, bet sau tik iš "bedos" nemyliu savo kuno jaučiuosi kaip ikalinta svetimam kune doh.gif blush2.gif dabar apsirengiau važiuoti i miesta ir jaučiuosi kaip banginis išmestas i kranta doh.gif nors realiai suprantu kad šitie rubai manes nestorina bet pati figura mane padaro nemiela sau. kaip pakeisti požiuri i save? tada manau matysiu daugiau gražiu rubu
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 14:06)
kad ir kokie gražus rubeliai bebutu ant kitu man patinka. patinka kai moterys pabrečia savo moteriškas kuno linijas kai nesigedija atsikišusio pilvuko ar platesniu klubu, bet sau tik iš "bedos" nemyliu savo kuno jaučiuosi kaip ikalinta svetimam kune  doh.gif  blush2.gif  dabar apsirengiau važiuoti i miesta ir jaučiuosi kaip banginis išmestas i kranta  doh.gif  nors realiai suprantu kad šitie rubai manes nestorina bet pati figura mane padaro nemiela sau. kaip pakeisti požiuri i save? tada manau matysiu daugiau gražiu rubu

Bet tai šitiek daug svorio atsikratei? thumbup.gif Turėtų su lig kiekvienu -1 kg gražėti atvaizdas veidrodyje ax.gif Nesiek būti manekene, jau ir dabar turėtum atrodyti nuostabiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 13:06)
kad ir kokie gražus rubeliai bebutu ant kitu man patinka. patinka kai moterys pabrečia savo moteriškas kuno linijas kai nesigedija atsikišusio pilvuko ar platesniu klubu, bet sau tik iš "bedos" nemyliu savo kuno jaučiuosi kaip ikalinta svetimam kune  doh.gif  blush2.gif  dabar apsirengiau važiuoti i miesta ir jaučiuosi kaip banginis išmestas i kranta  doh.gif  nors realiai suprantu kad šitie rubai manes nestorina bet pati figura mane padaro nemiela sau. kaip pakeisti požiuri i save? tada manau matysiu daugiau gražiu rubu

nereikia taip isitikint,nes taip ir kitiems atrodysi,auksciau galva ! 4u.gif
Tikrai pasiekimai nerealus tavo drinks_cheers.gif thumbup.gif
tik nesuprantu,kam toks tikslas-68? g.gif blink.gif
ar jau ne per mazai? Koks ugis tavo? as jauna sveriau 65,bet dabar nenoriu, 70 maziausiai,man geriausiai tinka taip. Nes jei ir figura atrodys graziai su mazu svoriu,veidas ir krutine nebe.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2012 01 22, 14:58)
Bet tai šitiek daug svorio atsikratei?  thumbup.gif  Turėtų su lig kiekvienu -1 kg gražėti atvaizdas veidrodyje  ax.gif Nesiek būti manekene, jau ir dabar turėtum atrodyti nuostabiai  4u.gif


QUOTE(Realybe @ 2012 01 22, 15:05)
nereikia taip isitikint,nes taip ir kitiems atrodysi,auksciau galva ! 4u.gif
Tikrai pasiekimai nerealus tavo drinks_cheers.gif  thumbup.gif
tik nesuprantu,kam toks tikslas-68?  g.gif  blink.gif
ar jau ne per mazai?  Koks ugis tavo?  as jauna sveriau 65,bet dabar nenoriu, 70 maziausiai,man geriausiai tinka taip. Nes jei ir figura atrodys graziai su mazu svoriu,veidas ir krutine nebe.. smile.gif



tas 68kg čia taip iš lempos užrašytas tikrai nesiekiu tiek sverti bet kadangi liniuote kažkaip padaryti norejosi tai ir užrašiau 68kg o ūgis mano nemažas 174cm, po tiek numestu kg (dar tarpe ir neštumas buvo) liko labai daug atliekamos odos ant pilvo ir ranku (suprantu kad reikia kantrybes ir ta oda susitrauks, po pirmo nėštumo oda susitrauke tik per 2metus). nuo 13-18metu sveriau 74-75kg paskui buvo pavyke numesti iki 69kg ir paskui staigiai per viena žiema priaugau nuo 69kg iki 110kg paskui palaipsniui vis dar po truputi svorio prisidedavo o nėštumai svorio nepridejo tik odos perteklius vis atsiranda. sverdama 74-75kg nešiojau 12-14dydžio rubus, o dabar su gerokai didesniu svoriu puikiai tinka 16-18dydis o kai buvo 118kg nešiojau 18-20dydžio drabužius tai iš esmes net ir numetus tuos 20kg rubu dydžiai daug nepasikeite. mano matyt kaulai sunkus mano išmatavimai 104cm/83cm/110cm. o va vaizdas veidrodyje manes netenkina.
Papildyta:
http://www.mazojiang...ta-tunika-.html ka apie tokias tunikas manot?
Atsakyti
tavo ismatavimai tikrai nera dideli drinks_cheers.gif
as beveik tavo ugio mirksiukas.gif
bet nesimatavau ax.gif mano irgi kaulai sunkus mazai niekad nesveriau labai,o kai sveriau vienu metu,tai tie kaulai styrojo issisoke,nors kitos su mano ugiu ir tokiu svoriu atrodo visai normaliai. Taip,kad cia individualiai,svoris dar ne viskas kaip zinot mirksiukas.gif
Yra raumenu kalnai,kurie irgi daug sveria,o lasinuku nei gramo thumbup.gif
as dabar nesioju 40-42 dydi. Tai cia 12 ar koks yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 01 22, 17:25)
tavo ismatavimai tikrai nera dideli drinks_cheers.gif
as beveik tavo ugio mirksiukas.gif
bet nesimatavau ax.gif  mano irgi kaulai sunkus mazai niekad nesveriau labai,o kai sveriau vienu metu,tai tie kaulai styrojo issisoke,nors kitos su mano ugiu ir tokiu svoriu atrodo visai normaliai. Taip,kad cia individualiai,svoris dar ne viskas kaip zinot mirksiukas.gif
Yra raumenu kalnai,kurie irgi daug sveria,o lasinuku nei gramo thumbup.gif
as dabar nesioju 40-42 dydi. Tai cia 12 ar koks yra?  g.gif

mano sesuo nešioja toki kaip ir tu dydi tai jai vien rubu pasirinkimas yra kur kas didesnis, jos ugis 178cm sveria 72kg bet jai tikrai yra kur numesti svorio nes kaulai tikrai nelenda lauk o pilvo(lienemiu tos vietos vadinti nesinori) apimtis yra ne maža, kai svere 65kg ji nešiojo 8-10 dydžio rubus tada tikrai atrode labai gerai nebuvo jokiu nereikalingu kaulu atsikišusiu ir pan. viskas buvo savo vietoj ir savu laiku, esme ta kad kiekvienai skirtingai reikia numesti kad matytusi pokyčiai ir atrodytu labai gerai ir jaustusi puikiai aišku yra tokiu kurios sveria labai daug vaikšto puškuodamos ir jaučiasi gražios seksualios (turiu drauge tai kalbu pasiremdama pavyzdžiu) manau kad kiekviena turim rasti sau geriausia ir tinkamiausia tiek rubu stiliu tiek svorio riba
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 16:15)
ūgis mano nemažas 174cm,
išmatavimai 104cm/83cm/110cm.  o va vaizdas veidrodyje manes netenkina.
Papildyta:
http://www.mazojiang...ta-tunika-.html ka apie tokias tunikas manot?

Mano ugis 172, sveriu 83, ismatavimai beveik tokie patys kaip pas tave. Na gal pora cm maziau nuo (.)(.) ir dupces. Myliu save labai smile.gif esu sau grazi tik uzknisa, kai normaliu kelniu per ta dupce negaliu nusipirkt, ba leskos netelpa ir dar rankoves dazniausiai plonarankiams siutos pasitaiko. Na ir nekenciu atsikisusio pilvo. Dabar kaip tik uzsiemiau jo naikinimu.

Figuros buna skirtingos. Kitos S dydi nesioja, o va is priekio mes vienodai atrodo, is sono ji - lenta, o as tai visokiu issikisimu turiu biggrin.gif

Dar priklauso kokius aplinkius zmones daznai matai. MB vyras muras apie 190 cm ir 110 kg, tai as gazele prie jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 01 22, 19:57)
Mano ugis 172, sveriu 83, ismatavimai beveik tokie patys kaip pas tave. Na gal pora cm maziau nuo (.)(.) ir dupces. Myliu save labai smile.gif esu sau grazi tik uzknisa, kai normaliu kelniu per ta dupce negaliu nusipirkt, ba leskos netelpa ir dar rankoves dazniausiai plonarankiams siutos pasitaiko. Na ir nekenciu atsikisusio pilvo. Dabar kaip tik uzsiemiau jo naikinimu.

Figuros buna skirtingos. Kitos S dydi nesioja, o va is priekio mes vienodai atrodo, is sono ji - lenta, o as tai visokiu issikisimu turiu biggrin.gif

Dar priklauso kokius aplinkius zmones daznai matai. MB vyras muras apie 190 cm ir 110 kg, tai as gazele prie jo biggrin.gif

o kiek pas tave per leška ir rankos storiausia vieta? man irgi tokia problema tinka pas mane rankos 33cm o leška pagaliau 69cm (kažkada yra buve ir 77cm čia dižiausias mano pasiekimas) gal i az gali pasidalinti kaip su pilvuku kovoji?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 18:37)
mano sesuo nešioja toki kaip ir tu dydi tai jai vien rubu pasirinkimas yra kur kas didesnis,  jos ugis 178cm sveria 72kg bet jai tikrai yra kur numesti svorio nes kaulai tikrai nelenda lauk o pilvo(lienemiu tos vietos vadinti nesinori) apimtis yra ne maža, kai svere 65kg ji nešiojo 8-10 dydžio rubus tada tikrai atrode

nu as 72 kai sveriau atrodziau visai jau gerai,nors esu mazesnio ugio smile.gif
65 jauna irgi atrodziau gerai,o dabar man tiek jau butu per mazai..
aisku,kad kiekvienos figuros tipas kitoks ir kitaip tie patys kg. atrodo drinks_cheers.gif
ale kaip jus matuojates? as nieko nematuoju ir nezinau,tuo labiau leskos g.gif
o jos pas mane tai nemazos blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif ateinu ir as pasiguosti,bijau svarstykliu,kaip velnias kryziaus,bet pagal drabuzius iskart galiu pasakyt,kad storeju ne dienom,o valandom.Pries nestuma dar visai kontroliavau situacija,nescia valgiau daug ir daznai...o dabar matau veidrodyje pasekmes...jas numest-ne taip jau lengva... schmoll.gif dabar kankinu save dieta,su kuria sesuo 20kg numete,sakau gal ir man pades blush2.gif pries tai 10 dienu badavau...dzinsai jau laisviau uzsisega ir taip neisirezia i juosmeni,bet iki norimo rezultato oi dar kaip toli.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 20:46)
o kiek pas tave per leška ir rankos storiausia vieta? man irgi tokia problema tinka pas mane rankos 33cm o leška pagaliau 69cm (kažkada yra buve ir 77cm čia dižiausias mano pasiekimas) gal i az gali pasidalinti kaip su pilvuku kovoji?

Leska storiausioj vietoj 65, o kadais buvo 59 doh.gif blauzdos 43 doh.gif cia irgi beda, nes labai sunku batus rasti, nors paskutiniu metu daznai randu Deichman parduotuvese. Rankos - 36.
Galiu ir viesai pasidalinti, kaip su pilvu kovoju - atsilenkimai, zvakes, zirkles... Kasdien isskyrus savaitgalius, po 200-400 kartu.
Papildyta:
Mano tipo figurai (nors greiciausiai ir kiekvienai) svarbu tinkamai atitaikyti sijono ilgi. Mano akiai toks ilgis yra idealus.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti