Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

As beveik visada su aukstakulniais, nors nelabai dristu nesioti platforminiu... Labai jau auksta busiu. Ir auksta, ir stora... krc kalnas.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 01 24, 09:11)
As beveik visada su aukstakulniais, nors nelabai dristu nesioti platforminiu... Labai jau auksta busiu. Ir auksta, ir stora... krc kalnas.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nebuciau Taves gyvai macius, tai gal ir patikeciau biggrin.gif. Kalnas, matai, atsirado. Tu net i tokios kalnelio pavadinima nelabai pretenduoji tongue.gif Kas per ambicijos...
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 01 24, 08:56)
1.ką jūs apie tokį marškinukų ir šiaip palaidinių nešiojimo būdą?

2.o čia šiaip akims pailsėti 4u.gif

1.Šitoje foto gražiai guli drabužiukai, bet ant manęs nelabai... Tas pilvas doh.gif viską gadina, arba drabužiai blogi.
2.Pirma foto wub.gif antra irgi... trečia jau ne man.

QUOTE(jurgacka @ 2012 01 24, 09:32)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nebuciau Taves gyvai macius, tai gal ir patikeciau biggrin.gif. Kalnas, matai, atsirado. Tu net i tokios kalnelio pavadinima nelabai pretenduoji tongue.gif Kas per ambicijos...

Jo jo aš nestora, tai aplinkiniai per kūdi.

Kiekvienos moters tokia skirtinga figūra...
Atsakyti
Merginos,o kur jus perkates sau drabuzius?
Atsakyti
Kartą prie įėjimo į sporto salę, skelbimų lentoje atsirado reklama, kurioje buvo pavaizduota labai plona ir graži moteris,o šalia klausimas : "Kuo norėtumėte būti šią vasarą - undinė arba banginis?"
Ir štai po šią reklama atsirado atsakymas (Kas parašė šį atsakymą, nenurodė savo drabužių dydžio)
"Brangūs žmonės,
Banginiai visada yra apsupti draugų (delfinai, ruoniai, smalsūs žmonės), jie yra lytiškai aktyvūs ir augina savo vaikus su dideliu švelnumu ir meile.
Jie linksmina vaikus ir valgo daug krevečių. Jie gali plaukti visą dieną ir gali aplankyti nuostabiausias vietas planetoje, pavyzdžiui, Patagonija, Barenco jūrą ar Polinezijos koralinius rifus .
Banginiai netgi dainuoja ir jų dainos yra įrašytos į CD. Banginiai - stebėtinai protingi ir mieli gyvūnai, kuriuos visi bando apsaugoti.
Undinės tiesiog neegzistuoja.
Bet jei jos ir egzistuotų, tai jos būtinai rikiuotusi eilėse prie psichoanalitikų,kad joms padėtų išspręsti asmenybės susidvejinimo problemą: kas ji - moteris ar žuvis?
Undinės negali turėti seksualinio gyvenimo, ir jos negali turėti vaikų.
Taip, jos būtų idealios , bet vienišos ir liūdnos - kas norėtų susieti savo gyvenimą su amžinai žuvimi kvepenčia mergina?

Be abejo, aš norėčiau būti banginis!

Tuo metu, kai žiniasklaida sako mums, kad grožis reikalauja aukų ir kad grožio standartas yra plonas ir lieknas kūnas, man patinka valgyti ledus su savo vaikais, papietauti su vyru, valgyti, gerti ir linksmintis su draugais.

Mes, moterys, priaugame svorio, nes per daug metų tiek susikaupėm žinių ir išminties, kad galvoje tai nebesutelpa ir tiesiog pasiskirsto po visą kūną...
Todėl kiekvieną kartą, kai matau savo atspindį veidrodyje, sakau sau: "Kokia aš nuostabi!"
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2012 01 25, 12:17)
Kartą prie įėjimo į sporto salę, skelbimų lentoje atsirado reklama, kurioje buvo pavaizduota labai plona ir graži moteris,o šalia klausimas : "Kuo norėtumėte būti šią vasarą - undinė arba banginis?"
Ir štai po šią reklama atsirado atsakymas (Kas parašė šį atsakymą, nenurodė savo drabužių dydžio)
"Brangūs žmonės,
Banginiai visada yra apsupti draugų (delfinai, ruoniai, smalsūs žmonės), jie yra lytiškai aktyvūs ir augina savo vaikus su dideliu švelnumu ir meile.
Jie linksmina vaikus ir valgo daug krevečių. Jie gali plaukti visą dieną ir gali aplankyti nuostabiausias vietas planetoje, pavyzdžiui, Patagonija, Barenco jūrą ar Polinezijos koralinius rifus .
Banginiai netgi dainuoja ir jų dainos yra įrašytos į CD. Banginiai - stebėtinai protingi ir mieli gyvūnai, kuriuos visi bando apsaugoti.
Undinės tiesiog neegzistuoja.
Bet jei jos ir egzistuotų, tai jos būtinai rikiuotusi eilėse prie psichoanalitikų,kad joms padėtų išspręsti asmenybės susidvejinimo problemą: kas ji - moteris ar žuvis?
Undinės negali turėti seksualinio gyvenimo, ir jos negali turėti vaikų.
Taip, jos būtų idealios , bet vienišos ir liūdnos - kas norėtų susieti savo gyvenimą su amžinai žuvimi kvepenčia mergina?

Be abejo, aš norėčiau būti banginis!

Tuo metu, kai žiniasklaida sako mums, kad grožis reikalauja aukų ir kad grožio standartas yra plonas ir lieknas kūnas, man patinka valgyti ledus su savo vaikais, papietauti su vyru, valgyti, gerti ir linksmintis su draugais.

Mes, moterys, priaugame svorio, nes per daug metų tiek susikaupėm žinių ir išminties, kad galvoje tai nebesutelpa ir tiesiog pasiskirsto po visą kūną...
Todėl kiekvieną kartą, kai matau savo atspindį veidrodyje, sakau sau: "Kokia aš nuostabi!"


super mintys thumbup.gif as irgi nuo pat vaiksytes kovoju su svoriu ir nemeile savo kuno unsure.gif nors daznai kai kiti komentuoja mano isvaizda,pati sau meluoju ir sakau,kad man ir taip gerai,nors is tikro taip nera schmoll.gif su chirurgu pagalba buvau numetusi iki 75kf nuo 114kg.mano ugis tik 159cm.siuo metu vel sveriu 95kg.grizo seni iprociai blush2.gif vel is naujo tenka keisti garderoba,o juk nesenai jau nesiojau 12 dydi.vajej kokia nostalgija tam laikui.. wub.gif kaip fainai budavo einu i parde ir visada randu ka apsirengti... wub.gif po gimdymo is vis pasidariau kaip zelatina visa,sportas cia jau nepades,nes po oda yra drebuciu mase susidariusi,ranku ir ir koju oda nutysusi i apcia apie 10cm jei ne daugiau.vasara tenka kankintis su 3/4 rankovemis,o kadangis esu labai maza,tai ir kojos kaip pas drambi,turbut taip ir nesulauksiu kada galesiu suknele uzsideti.kazkaip pas kitas stambias tiesiog stambios tos rankos ir kojos,bet visai kitaip atrodo,o pas mane total kozmar doh.gif o man juk tik 26m.tai nesinori tapti bobulencija anksciau laiko smile.gif negaliu net zenytis,nes noriu atrodyti graziai ir buti su tokia suknele kuri man pati graziausia,o ne ta kuri tiks ant mano lasiniu smile.gif todel teks vasara tiks susirasyti,bet ir tai suku galva kaip cia reikes atrodyti,o dar ir mergaite teks krikstyti,ir paciai atbuti kriksto mama,todel dabar landzioju po neta ir galvoju ar cia bandyti ka siustis,ar geriau pirkti medziagele ir eit pas siuveja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FEITH: 25 sausio 2012 - 12:11
QUOTE(axma @ 2012 01 22, 22:21)
Sveikos mergaites  ateinu ir as pasiguosti,bijau svarstykliu,kaip velnias kryziaus, dabar kankinu save dieta,su kuria sesuo 20kg numete,sakau gal ir man pades  blush2.gif pries tai 10 dienu badavau...dzinsai jau laisviau uzsisega ir taip neisirezia i juosmeni,bet iki norimo rezultato oi dar kaip toli....  

sveikos,ale kaip tema pagyvejus thumbup.gif
ar ne per daug save kankini?
geriau manau palaipsniui mesti,nenorek visko is kart 4u.gif
as badavimu tai is vis nesuprantu,bet kiekvienas savaip renkasi mirksiukas.gif

QUOTE(inusiukas15 @ 2012 01 22, 23:15)
Grazuolytes zinot ka reikia daryt, kad save pamiltum 

as tai myliu save su visais savo 132 kg  ax.gif  aisku noreciau suliekneti iki kokiu 70 kg bet neturiu valios, buvau 14 numetus, bet visi grizo kazkaip

vat receptas, bent jau man tinkantis. Pas mane yra veidrodis ant duru vonioje, kai islipdavau is vonios visad norom nenorom save pamatydavau kaip dievas sukure... Ir galvoju... nu... ir... grazi esu... grazus plaukai... grazus nagai... grazi oda(nesvarbu, kad striju pilnas pilvas) esu grazi ir tas pilvas grazus, o jau subiniukas kokio grozio, dailios rankos, daili krutine.... ir t t ... Tai zinokit su kievienu kartu as save vis grazesne vis dailesne matydavau  wub.gif  ir aplinkiniai labai tai pastebejo  

tu saunuole! 4u.gif
bet as taip negaleciau turbut.. zinau ta dalyka,kad mintys reiskia labai daug drinks_cheers.gif

QUOTE(savitre @ 2012 01 23, 16:55)
kažkodėl man pradeda atrodyti kad mums visoms teks kraustytis i kita tema i bendarminčius ar prie dietininkiu ir aptarineti kaip gražinames, nes šita tema ne tam skirta   blush2.gif


man atrodo kad nestambintu taip jei butu pedkelnes su pedom o ne timpos (aš jas taip vadinu o kaip iš tikruju vadinasi nežinau)

taip yra tema Me- maziau esk biggrin.gif kur mes bendraujam paprastai apie viska ir apvaluciu tema bendraminciuose,taip pat dar spurgos. Toks pasirinkimas mirksiukas.gif Tik nemanau,kad labai jau cia ne i tema ax.gif

QUOTE(jurgacka @ 2012 01 23, 22:26)
Tokie batukai mums labai tinka, jei mes mazutes. As tai beveik su vyru vieno ugio, tai vyras visai pasiustu, jei tokius uzsideciau  lotuliukas.gif

Netiktu, jei jie butu su dirziukais. O kai kojos buna labai pagaliukai, tai tie batai su tom platformom kaip koks iskrypimas atrodo, tiesa pasakius smile.gif

na dabar visai normaliai atrodo kai vyras mazesnis,o moteris moniekiene biggrin.gif
man tai visai patinka,nebent vyras pries mirksiukas.gif
del antro dalyko sutinku drinks_cheers.gif
Zaliaake,kokiu batu graziu pridejai wub.gif
user posted image
o cia gryn mano figura lotuliukas.gif
ir kojos panasios,tik mano uzpakalis neriestas..
as irgi kompleksavau del savo uzpakalio seniau,dabar jau nebe blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 25 sausio 2012 - 12:18
Labas grazuoles 4u.gif

Ziuriu atsigavusi temike. Prikalbejot daug, malonu buvo skaityti ir zinoti, kad ne viena as tokia pasimetusi Monikiene (cia kaip tikra lietuve biggrin.gif )
Pritariu visoms del batu ant plonucio kulno, tikrai vaizdelis nekoks, atrodo kad tuoj nulus jis.
Man tas pats ir su rankinemis. Kazkaip stambesnei moteriskei nelabai man ziurisi mazos rankines, ypac tos kur trumpom rankenom . Kai uzsidedi ant peties ta rankine ir pasislepia tarp pazasties ir lasinuku biggrin.gif as kazkaip megstu didesnes rankines TASES biggrin.gif . Na aisku delninukes visai kas kita (kai nesiesi rankoje, o ne ant peties).
Mano didziausia problema-pilvas, kuris prasideda iskart po krutine biggrin.gif tai rabuziu surasti dar sunkiau, negu toms kurios turi stambesne apatine kuno dali. atrodo buciau laimingesne jei jei iki klubu buciau kudesne(galeciau aptempta bliuskute apsimauti wub.gif ), o apacia stambesne. Bet kaip sakoma kiekvienam savas vargas-dziaugsmas.
Kazkuri mergina rase, kad negali teketi, nes nori sukusti ir atrodyti graziai sia diena (tai normalu), tai va as taip ir neistekejau (man jau 40 m biggrin.gif), nes ir vis laukiu gal sukuuuuusiu doh.gif . Bet jau po truputi pradedu galvoti sukneles varianta, nes dietos man tik laikinas dalykas, reikia keisti gyvenimo iprocius. O taip norisi to saldesnio gyvenimo
Atsakyti
tikrai visa gyvenima ant dietos nesedesi schmoll.gif drinks_cheers.gif
o saldziai gyvent ir as noriu rolleyes.gif
Istekejau seniai,seniai biggrin.gif Tada kaip man atrode buvau per stambi,sveriau net 70 blink.gif
Atsakyti
sveikos merginos . jei kuri apsi[irkinejate per tarpininkes is UK parduotuviu tai va sita tunikyte labai grazi naturoj
http://www.hm.com/gb...article=94686-A
Atsakyti
http://www.kiyonna.c...g/Cocktail.html cia yra suknycu keletas ir kas man patiko,kad yra ir ant stambiu moteru tos pacios sukneles uzvilktos.pvz. cia:atrodo suknele kaip suknle,o kai uzsideda 2XL persona doh.gif nu as nesideciau niekada tokios schmoll.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FEITH: 25 sausio 2012 - 14:22
Man tai visai nieko ziurisi, va tik rankoves tai pakeisciau i kokias nors normalias.
Atsakyti