Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

QUOTE(SKristina @ 2012 01 25, 14:17)
sveikos merginos . jei kuri apsi[irkinejate per tarpininkes is UK parduotuviu tai va sita tunikyte labai grazi naturoj
http://www.hm.com/gb...article=94686-A

tikrai idomi tunika drinks_cheers.gif
ta violetine suknele tikrai grazi,bet ne per daug apkuniai smile.gif
Atsakyti
faina tunika,tik gaila,kad jau pilkos spalvos nebelike,nes man ta rudziu spalva netiktu prie balto ir biski strazdanoto veido doh.gif bet reikes pas mumis H&M pardej paziureti gal dar bus,nes kazkaip anksciau nemaciau... g.gif

QUOTE(SKristina @ 2012 01 25, 16:17)
sveikos merginos . jei kuri apsi[irkinejate per tarpininkes is UK parduotuviu tai va sita tunikyte labai grazi naturoj
http://www.hm.com/gb...article=94686-A

Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 01 25, 15:27)
faina tunika,tik gaila,kad jau pilkos spalvos nebelike,nes man ta rudziu spalva netiktu prie balto ir biski strazdanoto veido  doh.gif bet reikes pas mumis H&M pardej paziureti gal dar bus,nes kazkaip anksciau nemaciau...  g.gif

Mano draugė ryža, baltaodė, strazdanota- idealiai tinka visi ryži, rudi atspalviai , pabandykit pridėti kažką tokios spalvos parduotuvėj.
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 01 25, 14:27)
faina tunika,tik gaila,kad jau pilkos spalvos nebelike,nes man ta rudziu spalva netiktu prie balto ir biski strazdanoto veido  doh.gif bet reikes pas mumis H&M pardej paziureti gal dar bus,nes kazkaip anksciau nemaciau...  g.gif

tai kad Lietuvoj HM parduotuves nera dar
Atsakyti
zinau,kad LT nera,bet pas mus Norvegijoj yra smile.gif
QUOTE(SKristina @ 2012 01 25, 16:39)
tai kad Lietuvoj HM parduotuves nera dar

Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 01 25, 14:41)
zinau,kad LT nera,bet pas mus Norvegijoj yra  smile.gif

doh.gif paziurejau kad Kaunas uztai ir parasiau
Atsakyti
aha klaidina tas uzrasas,bet vis nekyla ranka pasikeisti ax.gif
Atsakyti
o man visai gerai atrodo ta suknele ir su 2x bet va del rankoviu pritariu galejo kad ir tos pacios buti, bet ilgesnes iki kokiu alkuniu nesimatytu taip tas lasiakas nat ranku nukares blush2.gif pas mane tokia pati problema ant alkuniu toks lasiakas nukares doh.gif tai ilgesniu rankoviu visad ieskausi ax.gif
galvojau ji trumpa ta tunika, o ji ten per puse skelta ir kaip su sijonuku atrodo smile.gif
Atsakyti
na nzn gal skonio reikalas,bet nera vaizdo ten schmoll.gif as geriausiai vasara jauciuosi uzsimovus gorseta iki papu,timpos ir tunika,arba kokie kapriai ir maikute.labai nemegztu apdribusiu drabuziu,jau ka turiu to nepaslepsiu po maisais,man geriau aptemta,aisku lasiakai visi matosi,bet as taip geriau jauciuosi,nors turbut kitiem ir juokingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2012 01 25, 15:56)
na nzn gal skonio reikalas,bet nera vaizdo ten  schmoll.gif as geriausiai vasara jauciuosi uzsimovus gorseta iki papu,timpos ir tunika,arba kokie kapriai ir maikute.labai nemegztu apdribusiu drabuziu,jau ka turiu to nepaslepsiu po maisais,man geriau aptemta,aisku lasiakai visi matosi,bet as taip geriau jauciuosi,nors turbut kitiem ir juokingai  g.gif

tai tas tiesa kam kaip patogiau yra 4u.gif
griztant prie tos suknios, kad ir ka uzsidesi jau mes savo graziuju rateliu nepaslepsime, o visa laika vien juodai apsirengus nevaiksciosi, as pvz isdrysciau tokia uzsideti ant savo ratu biggrin.gif
Atsakyti
Tunika man superine tik gal kiek trumpoka. Violetines suknytes rankoves stambiai monikenei atrodo kaip kad iplyso, reiketu kitokiu rankoviu, o ir paraukimas po krutine daro lyg nescia. As su savo pilvu tokios nesirinkciau. schmoll.gif
Atsakyti
na jei as nematyciau kaip tas modeliukas atrodo ant lieknutes,tai galvociau gal cia taip ir viskas turi buti,bet kai matau ir antra varianta,tai man ryskiai yra iskraipytas visas sukneles modelis rolleyes.gif aisku nera ko labai ir noreti,bet juk buna ir tom storulem modeliuku tokiu,kad atrodo kaip nulieta smile.gif
Atsakyti