Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

QUOTE(jurgacka @ 2012 01 23, 22:54)
As irgi tai apie juodas pedkelnes girdejau, bet taipogi pritariu, kad juoda juodai nelygu - dar svarbu ar blizgios, ar ne, ir kokio blizgumo. Mano kojos visada buvo pakankamai raumeningos, tai ir tu lift-up niekad neturejau  ax.gif
drinks_cheers.gif
As kai per pietus griztu namo (vyras pagamina), tai visada valgau ziuredama "Mados nuosprendi" (Modnyj pregovor, cia kad daugiau sukimsciau). Ir ten ne viena karta akcentavo, kad jei koja ties peda yra "nukertama" (ta linija, kur timpos baigiasi, arba batai tokie iki kauliuko, ar laiveliai su dirzeliu ir t.t.), tai ji visada atrodo storesne ir trumpesne. O vientisos pedkelnes ir batai laiveliai (tokie kaip zemiau) - kaip tik pratesia koja ir isilgina, o jei dar ant aukstesnio kulniuko, tai isvis super. Tik jei koja stambi, tai negali buti plonas kulniukas, nes tipo atrodo kaip backute ant vinuku smile.gif

taip deja mums apvalutems tenka su sitaikyti su tuo kad tokio tipo bateliai ne mums http://www.bloblo.pl.../1763417801.jpg
ir palikti juos toms džiusnoms tongue.gif kurioms norisi atrodyti aukštesnems tongue.gif nu ir tegul (aš save paguodžiu tik tuom kad jie turbut siaubingai nepatogus, kad ir kaip tokiu i savo kolekcija norečiau)
Atsakyti
savitre, kodel sakai, kad netinka tokio tipo batukai mums g.gif kazkada matavausi ir buvo laaaaaaaaaaabai patogus ir graziai atrode blush2.gif tik aisku truputi mazesne platformele ir kulniukas buvo kuriu matavausi, mat baisiai aukstu kulnu nemegstu as blush2.gif bet tie kur matavausi tikrai graziai atrode thumbup.gif
db gailiuosi, kad ju nepirkau verysad.gif
Atsakyti
Tokie batukai mums labai tinka, jei mes mazutes. As tai beveik su vyru vieno ugio, tai vyras visai pasiustu, jei tokius uzsideciau lotuliukas.gif

Netiktu, jei jie butu su dirziukais. O kai kojos buna labai pagaliukai, tai tie batai su tom platformom kaip koks iskrypimas atrodo, tiesa pasakius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgacka: 23 sausio 2012 - 22:28
QUOTE(inusiukas15 @ 2012 01 23, 23:21)
savitre, kodel sakai, kad netinka tokio tipo batukai mums  g.gif  kazkada matavausi ir buvo laaaaaaaaaaabai patogus ir graziai atrode  blush2.gif  tik aisku truputi mazesne platformele ir kulniukas buvo kuriu matavausi, mat baisiai aukstu kulnu nemegstu as  blush2.gif  bet tie kur matavausi tikrai graziai atrode  thumbup.gif 
db gailiuosi, kad ju nepirkau  verysad.gif

netinka del to kad stambios moteriškes ant plonakulniu batu kaip bačkutes su vinukais atrodo (nesakau kad visos)
Atsakyti
man masyvus batukai su platforma ir kulnu gražiau atrodo ant tvirtos kojos
user posted image

kai liekna koja, tai tokie batai į kanopas panašūs user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image čia be kulno, bet efektas tas pats user posted image
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 23, 23:34)
netinka del to kad stambios moteriškes ant plonakulniu batu kaip bačkutes su vinukais atrodo (nesakau kad visos)

nu gal neesu maciusi blush2.gif kazkada nesiojau tokiu kulniuku batus ir nesijauciau backute nat kulniuku lotuliukas.gif cia jau tikriausiai kieviena kaip save priima, na turiu omenyje jei ji patogiai ir graziai jauciasi su tokiais kulnais, tai manau ir ta itaiga aplinkiniams jauciasi, kad ji pasitiki savimi g.gif na nznau ar supratai lotuliukas.gif

teisybe sakot, lieknos kojos ir su tokiais batais doh.gif atrodo, kad jai reiktu pagalbos su jeis einat. Nu atrodo taip ji sunkiai eina su jais doh.gif drauges sesuo su tokiais vaiksta, tai zinokit kai pamaciau galvojau as jai kojos nenulus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2012 01 23, 23:57)
nu gal neesu maciusi  blush2.gif  kazkada nesiojau tokiu kulniuku batus ir nesijauciau backute nat kulniuku  lotuliukas.gif  cia jau tikriausiai kieviena kaip save priima, na turiu omenyje jei ji patogiai ir graziai jauciasi su tokiais kulnais, tai manau ir ta itaiga aplinkiniams jauciasi, kad ji pasitiki savimi  g.gif  na nznau ar supratai  lotuliukas.gif 

teisybe sakot, lieknos kojos ir su tokiais batais  doh.gif  atrodo, kad jai reiktu pagalbos su jeis einat. Nu atrodo taip ji sunkiai eina su jais  doh.gif  drauges sesuo su tokiais vaiksta, tai zinokit kai pamaciau galvojau as jai kojos nenulus  blink.gif

ar blogai atrodo ponia Bunke su tokiais batais? http://static2.balsa...eabba81c595.jpg dar aišku batai batams nelygu. aš su tais plonakulniais nesijaučiu gerai man aukšti kulniukai turi buti masyvesni ar bent jau taureles formos tada koja jaučiasi stabiliau ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 24, 00:04)
ar blogai atrodo ponia Bunke su tokiais batais? http://static2.balsa...eabba81c595.jpg dar aišku batai batams nelygu. aš su tais plonakulniais nesijaučiu gerai man aukšti kulniukai turi buti masyvesni ar bent jau taureles formos tada koja jaučiasi stabiliau ir t.t.

platforma ne masyvi pas Bunkę schmoll.gif ir plius kelnės-batai daug duoda
Papildyta:
aišku tokie kulniukai tai jau juokingai atrodytų apvalutėms user posted imageuser posted image lotuliukas.gif

bet tokie, tai manau thumbup.gif user posted image
o tokie iš viso kaip tik mums user posted image 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 23 sausio 2012 - 23:15
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 01 24, 00:14)
platforma ne masyvi pas Bunkę schmoll.gif  ir plius kelnės-batai daug duoda

aš ir kalbu apie kulniukus o ne apie platforma turbut ne viska iki galo pasakiau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 23 sausio 2012 - 23:16
Mergaitės, norėjau jūsų paklausti kokius korsetėlius perkate, ar išvis jų turite? Taip reiktų apsispaust po suknele, bet nieko stipriai aptempiančio neturiu. Turiu tik kelnaites-korsetėlį, tai jį užsidėjus virš liemens iššoka baranka blush2.gif
Atsakyti
user posted image man čia gražiai atrodo 4u.gif

user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Failas @ 2012 01 24, 00:19)
Mergaitės, norėjau jūsų paklausti kokius korsetėlius perkate, ar išvis jų turite? Taip reiktų apsispaust po suknele, bet nieko stipriai aptempiančio neturiu. Turiu tik kelnaites-korsetėlį, tai jį užsidėjus virš liemens iššoka baranka  blush2.gif

neturiu korseto jokio, o reiktų, bet nelabai tikiu aš jų galia... su kelniatėm man tas pats, tai irgi nebenešioju, nes atsisėdi, atsistoji ir doh.gif rinkės išlenda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2012 01 23, 23:57)
nu gal neesu maciusi  blush2.gif  kazkada nesiojau tokiu kulniuku batus ir nesijauciau backute nat kulniuku  lotuliukas.gif  cia jau tikriausiai kieviena kaip save priima, na turiu omenyje jei ji patogiai ir graziai jauciasi su tokiais kulnais, tai manau ir ta itaiga aplinkiniams jauciasi, kad ji pasitiki savimi  g.gif  na nznau ar supratai  lotuliukas.gif 

teisybe sakot, lieknos kojos ir su tokiais batais  doh.gif  atrodo, kad jai reiktu pagalbos su jeis einat. Nu atrodo taip ji sunkiai eina su jais  doh.gif  drauges sesuo su tokiais vaiksta, tai zinokit kai pamaciau galvojau as jai kojos nenulus  blink.gif


Na batai batam nelygu, manau, kad storulem ar labiau storablauzdem netinka kai buna smailus priekis ir labai plonas kulniukas, nors yra isimciu (patvirtinta taisykle smile.gif)

p.s. korseto ir as nenesioju, laisve duodu savo lasiakam smile.gif
Atsakyti