Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

QUOTE(Renesans @ 2006 11 02, 11:23)
Labai reikalingi meistrai, gaminantys pagal uzsakyma Kaune, musu meistrai prapuole, tai ieskau kitu, norim kietu baldu, gal kas galit padet? 4u.gif

aš žinau Domeikavos aitra mes čia daromės kaip tik dabar nuo virtuvinio iki vonios baldų smile.gif tikrai kainos normalios ir kokybė gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2006 10 26, 22:56)
Gal kas galit ką nors gero/blogo pasakyt apie Vokė-III? Ieškom virtuvės baldų ir jau lyg nusižiūrėjom ten vieną projektuką  g.gif

nezinau, kaip jie dabar gamina, bet mano tevai virtuve uzsisake pasjuos pries kokius 8 m. Kokybe thumbup.gif Tik va, visia neseniai kampines spinteles, kur labai idomiai atsidaro, vyris pagedo, bet dabar jau sutvarkyta. Tevai liepe ir man darytis voke III, nu bet keik zinau, ten nepigu, o kisene nelaidzia tiek moketi vien tik uz virtuves baldus.
Papildyta:
Ar teko ka girdeti apie "kedainiu baldai"? Jie isikure Nemuno baldu centro 3 aukste. Norim miegamaji is ten uzsisakineti, bet niekur nerandu apie juos atsiliepimu.
Atsakyti
labukas wink.gif
o mes rengiames drabuzine. Gavome pasiulymus is Emira ir Vesida, kaina praktiskai ta pati, tai dabar dilema - pas ka gaminti? gal Jus kas galite isskirti kokius - ar + siu fimu? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 09, 14:44)
labukas wink.gif
o mes rengiames drabuzine. Gavome pasiulymus is Emira ir Vesida, kaina praktiskai ta pati, tai dabar dilema - pas ka gaminti? gal Jus kas galite isskirti kokius - ar +  siu fimu? Aciu  4u.gif

Siulyciau Vesida arba Slenkancias sistemas,geriau nei Emira mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 11 09, 15:34)
Siulyciau Vesida arba Slenkancias sistemas,geriau nei Emira mirksiukas.gif


va kazkaip ir man Vesida labiau prie dusios ax.gif Slenkanciose sistemose neuzklausiau, bet jauciu, kad brangiau pas juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 09, 15:43)
va kazkaip ir man Vesida labiau prie dusios  ax.gif  Slenkanciose sistemose neuzklausiau, bet jauciu, kad brangiau pas juos  g.gif

Gal ir brangiau,bet gal ir geriausiai...as uzsisakiau Vesidoje,nes arciau namu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 09, 12:44)
labukas wink.gif
o mes rengiames drabuzine. Gavome pasiulymus is Emira ir Vesida, kaina praktiskai ta pati, tai dabar dilema - pas ka gaminti? gal Jus kas galite isskirti kokius - ar +  siu fimu? Aciu  4u.gif


Pabandyk Oltena dar. Ten bus geriausiai. Man taip atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta+ @ 2006 11 09, 16:53)
Pabandyk Oltena dar. Ten bus geriausiai. Man taip atrodo mirksiukas.gif


kazin ar jie Klaipedoje yra g.gif Ziuriu ju svetaineje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 09, 12:44)
labukas wink.gif
o mes rengiames drabuzine. Gavome pasiulymus is Emira ir Vesida, kaina praktiskai ta pati, tai dabar dilema - pas ka gaminti? gal Jus kas galite isskirti kokius - ar +  siu fimu? Aciu  4u.gif



Mes spinta padarem Emiroj,nes su Vesida kainomis skirtumas buvo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2006 11 10, 02:44)
Mes spinta padarem Emiroj,nes su Vesida kainomis skirtumas buvo  doh.gif  doh.gif  doh.gif


mums kaina ta pacia paskaiciavo ir Vesidoje dar net zemesne simtuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 09, 13:44)
labukas wink.gif
o mes rengiames drabuzine. Gavome pasiulymus is Emira ir Vesida, kaina praktiskai ta pati, tai dabar dilema - pas ka gaminti? gal Jus kas galite isskirti kokius - ar +  siu fimu? Aciu  4u.gif


pries pora dienu kalbejau su vienu pazistamu tai sake Vesida montavo spinta, zmogus pakraupes nuo kokybes doh.gif spintos karkasa padare per maza 10mm tai i ta tarpa ikiso 10mm storio plokstes juostele, kurios net neprisuko, stipriau pajudinus spintos korpusa ta juostele islekia doh.gif Nu zodziu, nepatenkintas labai. Nors pries tai neteko girdeti apie juos blogu nuomoniu apart didziausiu kainu, cia velgi priklauso turbut, koks meistras papuls.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 09, 16:28)
kazin ar jie Klaipedoje yra  g.gif  Ziuriu ju svetaineje smile.gif


Aš Klaipėdoj Gobana firmoj dariaus, visai nieko g.gif
Atsakyti