Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

http://www.klubas.lt...s.d?id=48260521

Pažiūrėkit kaip Vaido Baumilos veidas pasikeitė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 04, 21:14)
http://www.klubas.lt...s.d?id=48260521

Pažiūrėkit kaip Vaido Baumilos veidas pasikeitė smile.gif



bigsmile.gif tikrai kokie zymus pokyciai!
Atsakyti
Nors man gal anksčiau žaviau atrodė laugh.gif
Atsakyti
Aha, labai pasikeites Vaidutis. Ir manes tas pats laukia bigsmile.gif
Atsakyti
Akcija burnos higienai

http://www.grupinis....mpaign=kartu.lt

Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 08 04, 23:50)
Nors man gal anksčiau žaviau atrodė laugh.gif


Žinok, man irgi prieš operaciją jis geriau atrodė.. smile.gif

Aš pas jus visai retas svečias.. ax.gif Nešioju tuos savo elastikus, ir atsibodo jau iki gyvo kaulo.. biggrin.gif Kažkaip dešinė pusė mano iškilo į viršų, o gal tiksliau, nelabai leistis nori.. Tai labai matos, kaip iš kairės į dešinę dantys į viršų nuvažiavę.. Reikės skųstis per vizitą, kuris tik rugsėjo 1-ą.. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif gal ir mane priimsit, nuo vakar aš irgi breketuota biggrin.gif dėjau beligatūrinius, ant abiejų žandikaulių. Mano problema - netaisyklingas sąkandis.
Norėjau jūsų paklausti, galgi kam taip irgi buvo - dantukus skauda taip, kad nu niekaip neišeina valyti... verysad.gif bandžiau kelis kartus, bet baisiai sugelia dantis ir tuo viskas pasibaigia. Su maistu tai ne taip baisu - valgau minkštą maistą, jogurtus, sriuba ir pan. Kaip jūs darėt? Ar jau pirmą dieną valėt dantis? Beje, man nuo skausmo net nimesil nepadėjo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jūros_akmenėlis @ 2011 08 05, 12:00)
Labas rytas  4u.gif  gal ir mane priimsit, nuo vakar aš irgi breketuota  biggrin.gif dėjau beligatūrinius, ant abiejų žandikaulių. Mano problema - netaisyklingas sąkandis.
Norėjau jūsų paklausti, galgi kam taip irgi buvo - dantukus skauda taip, kad nu niekaip neišeina valyti...  verysad.gif  bandžiau kelis kartus, bet baisiai sugelia dantis ir tuo viskas pasibaigia. Su maistu tai ne taip baisu - valgau minkštą maistą, jogurtus, sriuba ir pan. Kaip jūs darėt? Ar jau pirmą dieną valėt dantis? Beje, man nuo skausmo net nimesil nepadėjo  blink.gif


Sveika prisijungus 4u.gif kur dėjais breketus?

Man pirmas diena irgi labai skaudėjo, valiau kažkaip per skausmus, bet tikrai nemanau, klad labai gerai jie buvo išvalyti tas kelias dienas...
Atsakyti
QUOTE(jūros_akmenėlis @ 2011 08 05, 12:00)
Labas rytas  4u.gif  gal ir mane priimsit, nuo vakar aš irgi breketuota  biggrin.gif dėjau beligatūrinius, ant abiejų žandikaulių. Mano problema - netaisyklingas sąkandis.
Norėjau jūsų paklausti, galgi kam taip irgi buvo - dantukus skauda taip, kad nu niekaip neišeina valyti...  verysad.gif  bandžiau kelis kartus, bet baisiai sugelia dantis ir tuo viskas pasibaigia. Su maistu tai ne taip baisu - valgau minkštą maistą, jogurtus, sriuba ir pan. Kaip jūs darėt? Ar jau pirmą dieną valėt dantis? Beje, man nuo skausmo net nimesil nepadėjo  blink.gif

Sveika prisijungus!Ma is pradziu kaip į visai neskaudeja. Tik dantys jautrus karts nuo karta buva. Bandyk su tarpdanciu siulu i tarpd.sepetuku praeit i paskui praskalaut burnos skalavima skysciu. Manau tai geriau nei isvis nevalytum dantuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsilikau ryskiai as nuo jusu pokalbiu per savo atostogas visas smile.gif O kad po uzdejimo skauda valantis, tai visai realu. Man net po paverzimu kai kuriu skaudedavo ir vos prasibruzindavau dantis. Nemanau, kad su tarpdanciu siulu skaudes maziau, nebent tarpdanciai pakankamai dideli, bet mano kai ju isvis beveik nera, tai turi dantys "prasiskleisti" kad ta siula igrusciau, o taip dar skaudziau nei valytis. Manau, kad gal su vieno danties sepeteliu ten kazka butu galima atsargiai pavalyti, o paskui skalauti. Po keliu dienu viskas praeis.
O as laukiu nesulaukiu vizito kita savaite. Labiausiai nervina, kad apatiniai pradejo klibet. Nu netaip, aisku, kad su liezuviu paspaudi ir jau krenta dantis, bet kliba. virsutiniu kazkaip nepastebejau kad butu klibeje. Labai bijau, kad saknys nebutu pradeje tirpt sad.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi prapuolus buvau per tas atostogas. smile.gif Dantūzam kaip ir viskas gerai, tik naktį labai skauda visus, gal sukandu labai stipriai, nes kai atsikeliu praeina. Išsibrūžinau šiandien visus normaliai, nes Palangoj dažnai tingėjosi labai. doh.gif Ir dar: labai nustebau, kai kramtant slyvą pajaučiau, kad viela iš galinio breketo išlindus. blink.gif Įsivaizduokit - atsidarė breketas. unsure.gif Nu ką, įkišau atgal vielą ir uždariau. Dabar pasižiūriu, kad jis labai lengvai atsidarinėja. Kaži kodėl čia taip, gal nieko blogo. unsure.gif
P.S. Į FB įkėliau nuotraukyčių su labai plačia mano šypsena. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretoote: 05 rugpjūčio 2011 - 12:14
Nu bandysiu kažkaip valyt, bent jau krūminius, juos mažiau skauda. Gal nieko nenutiks jei porą dienų prastai bus išvalyti, bet kai higienistė prigąsdino visaip, tai jau noris palaikyt švarą burnoj kuo geriau biggrin.gif
o breketus dėjausi pas Bučinskienę, Dantų harmonijoje smile.gif
Atsakyti