Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(Novia @ 2011 07 26, 07:09)
na pas mane sakandis lyg ir geras, bet vistiek prognozuoja 1.5 m. nes itariu, kad kai prades tvarkyt jis taps nebegeras  g.gif

pasiskaityk cia
http://www.orthognat...lt/sakan_anomal
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2011 07 25, 15:44)
Man tik baisu, kad labai pradejo apatiniai klibet, kazkaip virsuj taip neklibejo...

Man breketų nešiojimo pradžioj klibėjo apačioj pirmukas vienas, labai nemalonu kramtyti buvo.. Bet kažkaip praėjo ir vėl viskas gerai, net nesusirūpinau dėl to labai. smile.gif

QUOTE(Ereba @ 2011 07 26, 00:52)
Oho, dar ir taip būna blink.gif

O jei tarkim koks ekstrinis atvejis, kaip tą ortodontę reiktų prisišaukti unsure.gif kaip kainytės kur tu eini? blush2.gif gal iš anksčiau esi kokių atsiliepimų girdėjusi, kaip su gydymo trukme ir pan.?

Man jeigu breketas nukrenta tai pasiskambinu į kliniką, užregistruoja artimiausiam įmanomam laikui ir nuėjus seselė viską sutvarko. smile.gif Tam ortodontė nebūtina. Kainos ten normalios, už beligatūrinius breketus abiem žandikauliam sumokėjau 5000lt, o breketo perklijavimas apie 30lt. Vizitų man dar nebuvo, bet ortodontė sakė, kad bus vidutiniškai po 100lt. rolleyes.gif Atsiliepimų apie ją negirdėjau, o gydymo trukmė manau kiekvienam individuali pagal dantukų būklę. smile.gif
QUOTE(Ereba @ 2011 07 26, 00:52)
Taip pat labai įdomi kaina 4u.gif lankydavausi Dentavitoje, tvarkiausi ten dantis ilgą laiką, bet kažkaip vienu metu nusivyliau ir išėjau, labai jau daug pinigų viskas kainavo man ten doh.gif nebuvau tikra ar verta tiek mokėti unsure.gif

Aš irgi dantis tvarkiausi Dentavitoje ir sakiau tikrai daugiau ten neisiu. Sumokėjau 240lt už 3 kanalų valymą, o ir pati gydytoja ne stebuklinga. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretoote: 26 liepos 2011 - 22:10
QUOTE(gretoote @ 2011 07 26, 23:10)
už beligatūrinius breketus abiem žandikauliam sumokėjau 5000lt

ar pas Tave beligaturiniai skaidrus ar metaliniai?
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2011 07 25, 08:10)
As va irgi ziuriu, kad pas mane niekas nevyksta, greiciau tas vizitas... o jis tik rugpjucio 5d, nes gydytoja atostogauja...

Ką man kalbėt, kai mano vizitas TIK rugsėjo 5 laugh.gif būsiu nebuvus man atrodo visą vasarą pas ją doh.gif
Papildyta:
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 07 25, 22:25)
Nea, čia ne pilnai sukandus. Rytoj įkelsiu foto, kai pilnas sukandimas. Ten matosi, kad yra tikrai nemažas skirtumas tarp viršaus ir apačios, mano viršutiniai beveik dengia apačią, lieka mažas mažas tarpelis - gilus sąkandis...

Mano irgi laabai gilus sukandimas buvo, bet greitai gydytoja sutvarkė, mažai dar nešioji, sutvarkys ir tau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 27, 10:26)
Ką man kalbėt, kai mano vizitas TIK rugsėjo 5 laugh.gif būsiu nebuvus man atrodo visą vasarą pas ją  doh.gif



vat tie vizitai ta vasara...
o jau kokios baisios gumytes mano, tai kosmaras... net fotkint dantis baisu
Atsakyti
smile.gif haloa,

Nu va, įvertinkite sąkandį, čia šiek tiek galva pakelta, kad matytųsi skirtumas, jei būtų tiesiai, beveik nesimatytų apatinių, gal kokie keli mm tik verysad.gif .
http://tinypic.com/v...?pic=wmihx3&s=7
O gydymo eigoje skirtumas tik padidės, nes priekiniai išsikišti labiau turėtų pagal bendrą vaizdą. Dėl šitokio sąkandžio man reikalingas herbstas. Ir veido profilis būtų gražesnis smile.gif, nors vienas ortodontas siūlė stumti priekį į vidų, kai kuriems toks variantas yra geriausias (priklauso nuo veido tipo), bet man netinka.
Beje, vakar vakare pastebėjau, kad neliko užlenktos vielos "atsargų" viršuje ir tas galiukas bado, man regis, kad ta vieta kažka pastūmė į priekį, dėl to jos sumažėjo. Gal gerai smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 27, 10:26)

Mano irgi laabai gilus sukandimas buvo, bet greitai gydytoja sutvarkė, mažai dar nešioji, sutvarkys ir tau wink.gif



smile.gif o kokiu būdu?


Peržiūrėjau įmestą linką:

http://www.orthognat.../gilus_sakandis - čia gilus.
http://www.orthognat...io/galin_sakand - o čia galinis.
Labai panašūs jie...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackHyacitnhus: 27 liepos 2011 - 10:01
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 07 27, 10:51)
smile.gif haloa,

Nu va, įvertinkite sąkandį, čia šiek tiek galva pakelta, kad matytųsi skirtumas, jei būtų tiesiai, beveik nesimatytų apatinių, gal kokie keli mm tik  verysad.gif .
http://tinypic.com/v...?pic=wmihx3&s=7
O gydymo eigoje skirtumas tik padidės, nes priekiniai išsikišti labiau turėtų pagal bendrą vaizdą. Dėl šitokio sąkandžio man reikalingas herbstas. Ir veido profilis būtų gražesnis  smile.gif, nors vienas ortodontas siūlė stumti priekį į vidų, kai kuriems toks variantas yra geriausias (priklauso nuo veido tipo), bet man netinka.
Beje, vakar vakare pastebėjau, kad neliko užlenktos vielos "atsargų" viršuje ir tas galiukas bado, man regis, kad ta vieta kažka pastūmė į priekį, dėl to jos sumažėjo. Gal gerai  smile.gif .
Papildyta:
smile.gif o kokiu būdu?
Peržiūrėjau įmestą linką:

http://www.orthognat.../gilus_sakandis - čia gilus.
http://www.orthognat...io/galin_sakand - o čia galinis.
Labai panašūs jie...



gaila, kad as nesuprantu kaip tas sakandis turi but...
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 07 26, 07:09)
na pas mane sakandis lyg ir geras, bet vistiek prognozuoja 1.5 m. nes itariu, kad kai prades tvarkyt jis taps nebegeras  g.gif
Manau, kad ir mano geras, draugė pakonsultavo, turinti galingą patirti breketų/ sąkandžių ir tų gumelių reikaluose doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(gretoote @ 2011 07 26, 23:10)
Man jeigu breketas nukrenta tai pasiskambinu į kliniką, užregistruoja artimiausiam įmanomam laikui ir nuėjus seselė viską sutvarko. smile.gif Tam ortodontė nebūtina. Kainos ten normalios, už beligatūrinius breketus abiem žandikauliam sumokėjau 5000lt, o breketo perklijavimas apie 30lt. Vizitų man dar nebuvo, bet ortodontė sakė, kad bus vidutiniškai po 100lt. rolleyes.gif  Atsiliepimų apie ją negirdėjau, o gydymo trukmė manau kiekvienam individuali pagal dantukų būklę.  smile.gif

Aš irgi dantis tvarkiausi Dentavitoje ir sakiau tikrai daugiau ten neisiu. Sumokėjau 240lt už 3 kanalų valymą, o ir pati gydytoja ne stebuklinga. schmoll.gif
Žodžiu, palaikymo metu iškylančoos bėdos jau gali būti patikėtos seselei.maniau, kad kokių didesnių problemų dar gali iškilti, kur jau be ortodontės niekaip unsure.gif
Ačiū už informaciją, tikrai pravers renkantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 07 27, 10:51)
smile.gif o kokiu būdu?


Spyruoklutės tokios įdėtos, tai jos didžiausią darbą daro ir šiek tiek elastikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2011 07 27, 11:49)
Manau, kad ir mano geras, draugė pakonsultavo, turinti galingą patirti breketų/ sąkandžių ir tų gumelių reikaluose doh.gif  lotuliukas.gif

na mane ne drauge konsultavo, o ortodonte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 07 27, 08:03)
ar pas Tave beligaturiniai skaidrus ar metaliniai?

Metaliniai ir esu jais patenkinta. smile.gif

QUOTE(Ereba @ 2011 07 27, 11:49)
Žodžiu, palaikymo metu iškylančoos bėdos jau gali būti patikėtos seselei.maniau, kad kokių didesnių problemų dar gali iškilti, kur jau be ortodontės niekaip unsure.gif
Ačiū už informaciją, tikrai pravers renkantis 4u.gif

Man ortodontė iš kart pasakė, kad jeigu kas, tai padėti gali seselė. Na aš nemanau ar gali iškilti kažkokių rimtesnių bėdų, nei breketo nukritimas. Galų gale, galima pasiskambinti pačiai ortodontei ir ji pasakys ką daryti. smile.gif Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju savo ortodontę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 27, 14:49)
Spyruoklutės tokios įdėtos, tai jos didžiausią darbą daro ir šiek tiek elastikais smile.gif



smile.gif bet pas Jus tikriausiai mažesnis skirtumas nei pas mane tarp žandikaulių? Man sakė, kad spyruoklės, greičiausiai, neišstūms, kiek reikia... Nors kai kur sakė, kad įmonama.
Atsakyti