Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 03, 11:15)
taigi as jums rasiau,taip,tada netaikitu stazo,o gautu minimalia ismoka 390 lt.


ačiū labai už atsakymą.
Atsakyti
sveikos 4u.gif labai noriu informacijos blush2.gif
Pas mane tokia situacija, kad iki 2011.01.12 d būčiau turėjus būti vaiko auginimo atostogose, iki jam sueis 3 metai. Bet 2011.05.12 d aš įsidarbinau kitame darbe, nes iš to teko išeiti. Ir nuo rytojaus man prasideda dekretas. Tai noriu paklausti, kaip bus jis paskaičiuojamas?
P.s. nuo rugpjūčio 17 d iki šiandien buvau biuletenyje, dėl gręsiančio.
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2011 10 03, 15:38)
sveikos 4u.gif  labai noriu informacijos blush2.gif
Pas mane tokia situacija, kad iki 2011.01.12 d būčiau turėjus būti vaiko auginimo atostogose, iki jam sueis 3 metai. Bet 2011.05.12 d aš įsidarbinau kitame darbe, nes iš to teko išeiti. Ir nuo rytojaus man prasideda dekretas. Tai noriu paklausti, kaip bus jis paskaičiuojamas?
P.s. nuo rugpjūčio 17 d iki šiandien buvau biuletenyje, dėl gręsiančio.
Dėkui 4u.gif

gal iki 2012.01.12 turit but vaiko prieziuros atostogose?mokes kaip ir pimam is to DU,tik procentai mazesni bus,kai eisit i vaiko prieziura.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 03 spalio 2011 - 14:40
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 03, 14:40)
gal iki 2012.01.12 turit but vaiko prieziuros atostogose?mokes kaip ir pimam is to DU,tik procentai mazesni bus,kai eisit i vaiko prieziura.



oi, tai iki 2012 man turejo buti. tai sitas antras darbas neturi reiksmes?
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2011 10 03, 15:53)
oi, tai iki 2012 man turejo buti. tai sitas antras darbas neturi reiksmes?

neturi.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 03, 15:08)


blyn, tai nelabai gerai tada verysad.gif nes as turejau tada ir nuliniu pajamu, kai pirmajam skaiciavo dekreta.
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2011 10 03, 16:10)
blyn, tai nelabai gerai tada verysad.gif  nes as turejau tada ir nuliniu pajamu, kai pirmajam skaiciavo dekreta.

nepergyvenkit,parasysit ant prasymo,kad skaiciuotu palankesni varianta ir sodra paskaiciuos jums geresni varianta.Man taip pat buvo,gavau daugiau negu su pirmaja,nes su pirmaja irgi turejau menesiu su nulinem pajamom,as apie dekretines dabar,nes dar nesu VPA su antru,todel nezinau kaip VPA skaicios,manau irgi geresni varianta,tik kad procentai bus kiti jau.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 03, 15:23)
nepergyvenkit,parasysit ant prasymo,kad skaiciuotu palankesni varianta ir sodra paskaiciuos jums geresni varianta.Man taip pat buvo,gavau daugiau negu su pirmaja,nes su pirmaja irgi turejau menesiu su nulinem pajamom,as apie dekretines dabar,nes dar nesu VPA su antru,todel nezinau kaip VPA skaicios,manau irgi geresni varianta,tik kad procentai bus kiti jau.


Labai labai jums ačiū už tokį išsamų paaiškinimą 4u.gif o jau buvau gerokai į neviltį įpuolusi biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

nuo rugsejo 29d jau esu dekrete iki vasario 1d , o su pirmu vaiku iki kovo 31 esu dar prieziuros atostogose.

sy menesi turiu gauti dekreta sake iki 15 perves, ar sy menesi dar uz pirma vaika gausiu pinigelius? ar sy priskaiciuos kad gavau dekreta ir uz vaika nemokes?

nes kiek suprantu tureciau gauti ir dekreta ir uz vaika. plius iki vasario 1d uz vaika tureciau gauti kaip visada kiekviena menesi uz pirmaji vaika, o jau nuo vasario menesio tai tik 100proc savo buvusio atlyginimo? iki balandzio menesio tai gautusi uz vasari ir kova? o poto jau 70proc uz antra vaika vienus metus ir antrus metu 40 proc?


ar gerai suprantu?
Atsakyti
Labas,

Norejau paklausti ar esant vaiko prieziuros atostogose iki vaikui sueis 2 metai galima leisti vaika i darzeli, ar Sodra ir toliau moka tokio pat dydzio pasalpa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(peliukeee @ 2011 10 03, 21:18)
Sveiki,

nuo rugsejo 29d jau esu dekrete iki vasario 1d , o su pirmu vaiku iki kovo 31 esu dar prieziuros atostogose.

sy menesi turiu gauti dekreta sake iki 15 perves, ar sy menesi dar uz pirma vaika gausiu pinigelius? ar sy priskaiciuos kad gavau dekreta ir uz vaika nemokes?

nes kiek suprantu tureciau gauti ir dekreta ir uz vaika. plius iki vasario 1d uz vaika tureciau gauti kaip visada kiekviena menesi uz pirmaji vaika, o jau nuo vasario menesio tai tik 100proc savo buvusio atlyginimo? iki balandzio menesio tai gautusi uz vasari ir kova? o poto jau 70proc uz antra vaika vienus metus ir antrus metu 40 proc?
ar gerai suprantu?

Jei gerai zinau, tema besekdama, tai pirmo vako pasalpos tai turetu neliesti ne vienas is jusu isvardintu nerima kelianciu dalyku, nes jai galioja dar senasis istatymas. Jei butu pirmo vaiko pasalpa paskirta po 2011liepos 1d., tai jau butu taikomi abiems vaikams tie 100pr. atlyginimo ir kt.
Kitos dar patikslins, ka as cia prirasiau smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(yolitux @ 2011 10 04, 00:28)
Labas,

Norejau paklausti ar esant vaiko prieziuros atostogose iki vaikui sueis 2 metai galima leisti vaika i darzeli, ar Sodra ir toliau moka tokio pat dydzio pasalpa?  g.gif

Galima, pasalpa nesumazes.
Atsakyti
QUOTE(yolitux @ 2011 10 04, 00:28)
Labas,

Norejau paklausti ar esant vaiko prieziuros atostogose iki vaikui sueis 2 metai galima leisti vaika i darzeli, ar Sodra ir toliau moka tokio pat dydzio pasalpa?  g.gif

Galima
moka
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2011 10 04, 09:05)
Jei gerai zinau, tema besekdama, tai pirmo vako pasalpos tai turetu neliesti ne vienas is jusu isvardintu nerima kelianciu dalyku, nes jai galioja dar senasis istatymas. Jei butu pirmo vaiko pasalpa paskirta po 2011liepos 1d., tai jau butu taikomi abiems vaikams tie 100pr. atlyginimo ir kt.
Kitos dar patikslins, ka as cia prirasiau  smile.gif .

Teisingai parasei smile.gif
Atsakyti