Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

Aciu merginos wink.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 03, 16:23)
nepergyvenkit,parasysit ant prasymo,kad skaiciuotu palankesni varianta ir sodra paskaiciuos jums geresni varianta.Man taip pat buvo,gavau daugiau negu su pirmaja,nes su pirmaja irgi turejau menesiu su nulinem pajamom,as apie dekretines dabar,nes dar nesu VPA su antru,todel nezinau kaip VPA skaicios,manau irgi geresni varianta,tik kad procentai bus kiti jau.


idomu g.gif As uz NGA su antruoju gavau maziau g.gif Nors musu situacija panasi g.gif Ir kai rasydama prasyma paklausiau kur rasyti kad skaiociuotu palakesni varianta, pasake, kad nera jokiu palankesniu variantu g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal nelabai sitoje temoje tureciau uzduoti klausima, bet kitur neradau kur, gal kas susidure g.gif Biuletenyje isbuvau nepertraukiamai 120 dienu (iki dekreto lieka menesis), kurios man baigesi rugsejo 19 d. taciau kadangi nestumas sudetingas, gydytoja tesusi biuleteni nuvyko i sodra ir ten leido biuleteni testi.
Uz tuos 120 dienu ismokas gavau, o nuo 121 dienos matau kad ismoku nebeskaicioja g.gif Ar cia kazkokia klaida Sodroje isivele, juk man priklausytu ismokos ir toliau, kol tes biuleteni, ar as klystu?

is ankto dekoju uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2011 10 04, 15:15)
Sveiki,

Gal nelabai sitoje temoje tureciau uzduoti klausima, bet kitur neradau kur, gal kas susidure g.gif  Biuletenyje isbuvau nepertraukiamai 120 dienu (iki dekreto lieka menesis), kurios man baigesi rugsejo 19 d. taciau kadangi nestumas sudetingas, gydytoja tesusi biuleteni nuvyko i sodra ir ten leido biuleteni testi.
Uz tuos 120 dienu ismokas gavau, o nuo 121 dienos matau kad ismoku nebeskaicioja g.gif  Ar cia kazkokia klaida Sodroje isivele, juk man priklausytu ismokos ir toliau, kol tes biuleteni, ar as klystu?

is ankto dekoju uz atsakyma.


Anksciau budavo taip, kad nepertraukiamai galima buvo isbuti bilioteny 122 k.d. (gal ir dabar taip yra, tiksliai nzn). veliau del biliotenio spresdavo komisija, ar testi ar ne. bet neaisku ar uz tolimesnes dienas moka ismokas, nes maximalu laika jus jau isbuvot. manau kaip ir neturetu moketi. tiesiog jums leidziama nedirbti ir saugoma darbo vieta.
Atsakyti
QUOTE(Labiuke @ 2011 10 04, 11:38)
idomu g.gif As uz NGA su antruoju gavau maziau g.gif Nors musu situacija panasi g.gif Ir kai rasydama prasyma paklausiau kur rasyti kad skaiociuotu palakesni varianta, pasake, kad nera jokiu palankesniu variantu g.gif

Vadinasi jus apgavo,nes as pati rasiau ant prasimo,kai iseidinejau i NGA,kad skaiciuotu palankesni varianta,net pati darbuotoja pasake kur rasiti ir kaip rasiti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 04, 16:38)
Vadinasi jus apgavo,nes as pati rasiau ant prasimo,kai iseidinejau i NGA,kad skaiciuotu palankesni varianta,net pati darbuotoja pasake kur rasiti ir kaip rasiti.


blink.gif

o kur ir kaip raset g.gif Gal i AZ parasytumet g.gif Parasiau uzklausa i Sodra, gal kas paaiskes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labiuke: 05 spalio 2011 - 08:48
Buciau dekinga jeigu parasytumete kaip skaiciuos (uz kuri laikotarpi) jeigu i dekreta reiks eiti liepos men? ir dar jeigu rugsejo men grizta darbuotoja, kuria vaduoju, ar mane vaiko auginimo atostogu dar isleis darbdavys?
Atsakyti
QUOTE(Labiuke @ 2011 10 05, 09:10)
blink.gif

o kur ir kaip raset g.gif Gal i AZ parasytumet g.gif Parasiau uzklausa i Sodra, gal kas paaiskes g.gif

Ant pacio prasimo skirti motinystes pasalpa rasiau "Prasau skaiciuoti man pasalpos palankesni varianta" kazkaip taip.
Papildyta:
QUOTE(lioniukė @ 2011 10 05, 13:35)
Buciau dekinga jeigu parasytumete kaip skaiciuos (uz kuri laikotarpi) jeigu i dekreta reiks eiti liepos men? ir dar jeigu rugsejo men grizta darbuotoja, kuria vaduoju, ar mane vaiko auginimo atostogu dar isleis darbdavys?

Isleis,o dekretas skaiciuosis is 2011.06.01-2012.05.31 laikotarpio.
Atsakyti
sio metu esu VPA iki tryju metu.Norejau paklausti pagal ka man skaiciuos NGA ir VPA. NGA prasideda 2012 sausio men.,o VPA geguzi. Man idomu ar as gausiu kaip ir uz si vaika, ar man skaiciuos nuo antru metu pasalpos?
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2011 10 06, 09:16)
sio metu esu VPA iki tryju metu.Norejau paklausti pagal ka man skaiciuos NGA ir VPA. NGA prasideda  2012 sausio men.,o VPA geguzi. Man idomu ar as gausiu kaip ir uz si vaika, ar man skaiciuos nuo antru metu pasalpos?

Skaiciuos palankesni varianta,kaip pirmam vaikui,is to DU,nebent palankesnis variantas jums butu is antru metu skaiciuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 06 spalio 2011 - 08:56
ar man priklauso NGA pinigai jei tuo metu dirbu, bet neturiu to reikiamo stazo (12 men per 24)? g.gif VPA tai suprantu kad nieko negausiu..
Atsakyti
QUOTE(kelione_lt @ 2011 10 06, 11:31)
ar man priklauso NGA pinigai jei tuo metu dirbu, bet neturiu to reikiamo stazo (12 men per 24)?  g.gif VPA tai suprantu kad nieko negausiu..

Tai jeigu neturit stazo,tai ir nepriklauso.O uz VPA galit gauti,nes galit dirbti iki gimdimo ir po gimdimo,kad susidaritu jis.
Atsakyti